2020-08-12 Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 62: Linia 62:

Druga połowa była bardzo wyrównana. „Pasy” były bliskie powodzenia w 73 min, kiedy to Mathaeus trafił w poprzeczkę! Mimo starań, gospodarze nie doprowadzili do remisu.
| Skan =
|Tytul_artykulu = Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali na wyjeździe z Cracovią II
| Autor =
| Tresc = '''Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec wygrali wyjazdowy mecz trzeciej ligi z Cracovią II Kraków 2:1. Bramki dla ekipy Marcina Sasala zdobyli Bartosz Szydłowski w 10 i Robert Majewski w 17 minucie.'''
Spotkanie fantastycznie zaczęło się dla „Pasów”, które już w 8 min objęły prowadzenie. Po dalekim podaniu, Sebastian Strózik opanował piłkę na linii pola karnego, minął zwodem rywala i zaskakująco uderzył po ziemi na bramkę KSZO. Zaskoczony Karol Szymkowiak w ogóle nie interweniował.
Krakowianie chyba za bardzo się rozluźnili i już po dwóch minutach piłkarze KSZO 1929 odpowiedzieli trafieniem. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Bartosza Szydłowskiego, który z bliska będąc na wślizgu posłał piłkę do siatki.
W 12 min w dobrej sytuacji z wolnego strzelał Sebastian Strózik, ale uderzenie kompletnie mu nie wyszło. W 17 min goście odwrócili losy meczu – znów po rzucie rożnym najlepiej pod bramką Cracovii II zachował się Damian Mężyk i strzałem głową zmusił do kapitulacji Filipa Majchrowicza. W 40 min kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Trochim, ale bramkarz „Pasów” zdołał wybić piłkę na róg - relacjonował portal gazetakrakowska.pl.

Cracovia II stoczyła bardzo zacięty mecz z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

W meczu 3. kolejki trzeciej ligi Cracovia II przegrała z KSZO Ostrowiec Św. 1:2 po bardzo emocjonujący spotkaniu, w którym wynik ważył się do ostatniej chwili.

Krakowianie chyba za bardzo się rozluźnili i już po dwóch minutach odpowiedzieli trafieniem. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Bartosza Szydłowskiego, który z bliska będąc na wślizgu posłał piłkę do siatki.

W 12 min w dobrej sytuacji z wolnego strzelał Sebastian Strózik, ale uderzenie kompletnie mu nie wyszło. W 17 min goście odwrócili losy meczu – znów po rzucie rożnym najlepiej pod bramką Cracovii II zachował się Damian Mężyk i strzałem głową zmusił do kapitulacji Filipa Majchrowicza. W 40 min kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Wojciech Trochim, ale bramkarz „Pasów” zdołał wybić piłkę na róg.

Źródło: Gazeta Krakowska 12 sierpnia 2020 [1]