Hokej mężczyzn 1983/84: Różnice pomiędzy wersjami
m (dodano szablon) |
(dodano tabele) |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
<CENTER> | |||
grupa Silniejsza | ====grupa Silniejsza==== | ||
1 Polonia Bytom | ====Tabela==== | ||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Polonia Bytom - hokej mężczyzn| Polonia Bytom]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|47 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|140-60 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Zagłębie Sosnowiec - hokej mężczyzn| Zagłębie Sosnowiec]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|39 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|174-76 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Podhale Nowy Targ - hokej mężczyzn| Podhale Nowy Targ]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|37 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|115-81 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Naprzód Janów - hokej mężczyzn| Naprzód Janów]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|113-114 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ GKS Tychy - hokej mężczyzn| GKS Tychy]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|109-117 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ ŁKS Łódź - hokej mężczyzn| ŁKS Łódź]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|28 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|21 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|167-183 | |||
|} | |||
====grupa Słabsza==== | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
7 GKS Katowice | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | ||
|- | |||
8 Unia Oświęcim | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ GKS Katowice - hokej mężczyzn| GKS Katowice]] | |||
9 Cracovia | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30 | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
10 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1 | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|123-151 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ Unia Oświęcim - hokej mężczyzn| Unia Oświęcim]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|16 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|26 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|143-153 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>9</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>30</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>10</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>4</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>16</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>24</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b> 128-157</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ BTH Bydgoszcz - hokej mężczyzn| BTH Bydgoszcz]] | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|93-198 | |||
|} | |||
Linia 36: | Linia 133: | ||
====Końcowa kolejności Ekstraligi 2006/07==== | |||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Polonia Bytom - hokej mężczyzn|Polonia Bytom]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Zagłębie Sosnowiec - hokej mężczyzn| Zagłębie Sosnowiec]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Podhale Nowy Targ - hokej mężczyzn| Podhale Nowy Targ]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[GKS Tychy - hokej mężczyzn| GKS Tychy]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Naprzód Janów - hokej mężczyzn| Naprzód Janów]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[GKS Katowice - hokej mężczyzn| GKS Katowice]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[ŁKS Łódź - hokej mężczyzn| ŁKS Łódź]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Unia Oświęcim - hokej mężczyzn|Unia Oświęcim]] | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>9.</b> | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>Cracovia</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[BTH Bydgoszcz - hokej mężczyzn|BTH Bydgoszcz]] | |||
|} | |||
10 - spadek do I ligi<br> | |||
[[Kategoria: 1984 - hokej]] | [[Kategoria: 1984 - hokej]] | ||
{{Sezony hokej mężczyzn - Poziomo}} | {{Sezony hokej mężczyzn - Poziomo}} |
Wersja z 14:34, 22 paź 2013
I liga
grupa Silniejsza
Tabela
M | Drużyna | Mecze | W | R | P | Pkt | Bramki |
1 | Polonia Bytom | 28 | 22 | 3 | 5 | 47 | 140-60 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 28 | 17 | 5 | 6 | 39 | 174-76 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 18 | 1 | 9 | 37 | 115-81 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 10 | 7 | 11 | 27 | 113-114 |
5 | GKS Tychy | 28 | 13 | 1 | 14 | 27 | 109-117 |
6 | ŁKS Łódź | 28 | 9 | 3 | 16 | 21 | 167-183 |
grupa Słabsza
M | Drużyna | Mecze | W | R | P | Pkt | Bramki |
7 | GKS Katowice | 30 | 13 | 1 | 15 | 27 | 123-151 |
8 | Unia Oświęcim | 30 | 12 | 3 | 16 | 26 | 143-153 |
9 | Cracovia | 30 | 10 | 4 | 16 | 24 | 128-157 |
10 | BTH Bydgoszcz | 30 | 5 | 3 | 22 | 13 | 93-198 |
po raz pierwszy w historii polskiego hokeja Play-Off
o utrzymanie Cracovia - Budowlani Bydgoszcz 5-4 10-4
Końcowa kolejności Ekstraligi 2006/07
1. | Polonia Bytom |
2. | Zagłębie Sosnowiec |
3. | Podhale Nowy Targ |
4. | GKS Tychy |
5. | Naprzód Janów |
6. | GKS Katowice |
7. | ŁKS Łódź |
8. | Unia Oświęcim |
9. | Cracovia |
10. | BTH Bydgoszcz |
10 - spadek do I ligi
1909/10 ... • 1911/12 • ... • 1923/24 • 1924/25 • 1925/26 • 1926/27 • 1927/28 • 1928/29 • 1929/30 • 1930/31 • 1931/32 • 1932/33 • 1933/34 • 1934/35 • 1935/36 • 1936/37 • 1937/38 • 1938/39 • ... • 1945/46 • 1946/47 • 1947/48 • 1948/49 • 1949/50 • 1950/51 • 1951/52 • 1952/53 • 1953/54 • 1954/55 • 1955/56 • 1956/57 • 1957/58 • 1958/59 • 1959/60 • 1960/61 • 1961/62 • 1962/63 • 1963/64 • 1964/65 • 1965/66 • 1966/67 • 1967/68 • 1968/69 • 1969/70 • 1970/71 • 1971/72 • 1972/73 • 1973/74 • 1974/75 • 1975/76 • 1976/77 • 1977/78 • 1978/79 • 1979/80 • 1980/81 • 1981/82 • 1982/83 • 1983/84 • 1984/85 • 1985/86 • 1986/87 • 1987/88 • 1988/89 • 1989/90 • 1990/91 • 1991/92 • 1992/93 • 1993/94 • 1994/95 • 1995/96 • 1996/97 • 1997/98 • 1998/99 • 1999/00 • 2000/01 • 2001/02 • 2002/03 • 2003/04 • 2004/05 • 2005/06 • 2006/07 • 2007/08 • 2008/09 • 2009/10 • 2010/11 • 2011/12 • 2012/13 • 2013/14 • 2014/15 • 2015/16 • 2016/17 • 2017/18 • 2018/19 • 2019/20 • 2020/21 • 2021/22 • 2022/23 • 2023/24