Kategoria:1936 baraże o Ligę grupa finałowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
m |
|||
Linia 47: | Linia 47: | ||
1, 2 - awans do Ligi<BR> | 1, 2 - awans do Ligi<BR> | ||
'''Cracovia awansowała do I ligi.''' | '''Cracovia awansowała do I ligi.''' | ||
====Bilans Cracovii==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|róznica | |||
|- | |||
|dom | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|10-2 | |||
|align="center"|+8 | |||
|- | |||
|wyjazd | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|5-2 | |||
|align="center"|+3 | |||
|- | |||
|'''razem''' | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|15-4 | |||
|align="center"|+11 | |||
|} | |||
[[kategoria: 1936]] | [[kategoria: 1936]] | ||
[[kategoria: Baraże]] | [[kategoria: Baraże]] |
Wersja z 02:53, 17 sty 2007
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1. | Cracovia | 6 | 10 | 15-4 | 4 | 2 | 0 |
2. | AKS Chorzów | 6 | 9 | 9-19 | 4 | 1 | 1 |
3. | Śmigły Wilno | 6 | 3 | 7-18 | 1 | 1 | 4 |
4. | Brygada Częstochowa | 6 | 2 | 4-14 | 1 | 0 | 5 |
1, 2 - awans do Ligi
Cracovia awansowała do I ligi.
Bilans Cracovii
wygrane | remisy | porażki | bramki | róznica | |
dom | 2 | 1 | 0 | 10-2 | +8 |
wyjazd | 2 | 1 | 0 | 5-2 | +3 |
razem | 4 | 2 | 0 | 15-4 | +11 |
Strony w kategorii „1936 baraże o Ligę grupa finałowa”
Poniżej wyświetlono 7 spośród wszystkich 7 stron tej kategorii.