Kategoria:1977/78 III liga grupa IV: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 14: | Linia 14: | ||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>37</b> | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>37</b> | ||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>54-17</b> | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|<b>54-17</b> | ||
|- | |- | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | ||
Linia 99: | Linia 96: | ||
12, 13, 14 - spadek <BR> | 12, 13, 14 - spadek <BR> | ||
'''Cracovia awansowała do II ligi.''' | '''Cracovia awansowała do II ligi.''' | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|wygrane | |||
|remisy | |||
|porażki | |||
|bramki | |||
|- | |||
|dom | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|wyjazd | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|'''razem''' | |||
|align="center"|16 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|54-17 | |||
|} | |||
[[Kategoria: 1977/78]] | [[Kategoria: 1977/78]] | ||
[[kategoria: III liga]] | [[kategoria: III liga]] |
Wersja z 00:56, 16 sty 2007
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki |
1 | Cracovia | 26 | 37 | 54-17 |
2 | Unia Tarnów | 26 | 35 | 28-11 |
3 | Glinik Gorlice | 26 | 32 | 28-23 |
4 | Sandecja Nowy Sącz | 26 | 31 | 38-24 |
5 | Karpaty Krosno | 26 | 30 | 36-14 |
6 | JKS Jarosław | 26 | 28 | 32-26 |
7 | Wawel Kraków | 26 | 26 | 29-31 |
8 | Garbarnia Kraków | 26 | 25 | 33-30 |
9 | Chemik Pustków | 26 | 25 | 25-30 |
10 | Tarnovia Tarnów | 26 | 23 | 27-33 |
11 | Polna Przemyśl | 26 | 22 | 21-38 |
12 | MZKS Jasło | 26 | 22 | 32-34 |
13 | Lechia Sędziszów Małopolski | 26 | 14 | 20-60 |
14 | Podhale Nowy Targ | 26 | 14 | 14-48 |
1 - awans
12, 13, 14 - spadek
Cracovia awansowała do II ligi.
wygrane | remisy | porażki | bramki | |
dom | ||||
wyjazd | ||||
razem | 16 | 5 | 5 | 54-17 |
Strony w kategorii „1977/78 III liga grupa IV”
Poniżej wyświetlono 27 spośród wszystkich 27 stron tej kategorii.
1
- 1977-08-14 Chemik Pustków - Cracovia 1:1
- 1977-08-24 Polna Przemyśl - Cracovia 0:4
- 1977-09-04 Cracovia - Unia Tarnów 0:0
- 1977-09-11 Glinik Gorlice - Cracovia 1:0
- 1977-09-18 Cracovia - Garbarnia Kraków 1:0
- 1977-09-25 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 2:1
- 1977-10-02 Cracovia - Karpaty Krosno 1:1
- 1977-10-09 Wawel Kraków - Cracovia 1:2
- 1977-10-16 Cracovia - Podhale Nowy Targ 3:0
- 1977-10-23 JKS Jarosław - Cracovia 3:1
- 1977-10-29 Cracovia - MZKS Jasło 1:0
- 1977-11-06 Tarnovia Tarnów - Cracovia 0:1
- 1977-11-13 Cracovia - Lechia Sędziszów Małopolski 6:1
- 1978-04-02 Cracovia - Chemik Pustków 4:2
- 1978-04-08 Cracovia - Polna Przemyśl 3:0
- 1978-04-15 Unia Tarnów - Cracovia 1:0
- 1978-04-23 Cracovia - Glinik Gorlice 6:0
- 1978-04-30 Garbarnia Kraków - Cracovia 1:1
- 1978-05-06 Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 2:0
- 1978-05-20 Cracovia - Wawel Kraków 3:1
- 1978-05-25 Podhale Nowy Targ - Cracovia 0:2
- 1978-05-28 Cracovia - JKS Jarosław 1:1
- 1978-06-04 MZKS Jasło - Cracovia 1:0
- 1978-06-07 Lechia Sędziszów Małopolski - Cracovia 0:7
- 1978-06-11 Cracovia - Tarnovia Tarnów 1:0
- 1978-06-18 Karpaty Krosno - Cracovia 0:2