Piast Gliwice: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(aktualizacja) |
|||
(Nie pokazano 19 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 10: | Linia 10: | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Piast Gliwice=== | ===Cracovia - Piast Gliwice=== | ||
[[II liga|2L]] (14x) • [[Puchar Polski|PP]] ( | [[I liga|1L]] (17x) • [[II liga|2L]] (14x) • [[Puchar Polski|PP]] (2x) • [[puchar ligi|PL]] (2x) | ||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"| | |align="center"|17 | ||
|align="center"| | |align="center"|10 | ||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|31-22 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|1,82 - 1,29 | |||
|align="center"|[[2016-07-17 Cracovia - Piast Gliwice 5:1|5:1]] | |||
|align="center"|[[2014-05-10 Cracovia - Piast Gliwice 1:5|5:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|18 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|25-23 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1,39 - 1,28 | |||
|align="center"|[[2015-06-05 Piast Gliwice - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[1983-09-21 Piast Gliwice - Cracovia 3:1|3:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|35 | |||
|align="center"|15 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|56-45 | |||
|align="center"|11 | |||
|align="center"|1,60 - 1,29 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"| | |align="center"|17-16 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|1 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|1,89 - 1,78 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[2016-07-17 Cracovia - Piast Gliwice 5:1|5:1]] | ||
|align="center"|[[2014-05-10 Cracovia - Piast Gliwice 1:5|5:1]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"|8 | |align="center"|8 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|12-12 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|0 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|1,50 - 1,50 | ||
|align="center"|[[2015-06-05 Piast Gliwice - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"|[[2008-08-09 Piast Gliwice - Cracovia 2:0|2:0]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|17 | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"| | |align="center"|6 | ||
|align="center"| | |align="center"|29-28 | ||
|align="center"| | |align="center"|1 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|1,71 - 1,65 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
Linia 63: | Linia 110: | ||
[[:Kategoria: Piast Gliwice|Lista meczów]] | [[:Kategoria: Piast Gliwice|Lista meczów]] | ||
</CENTER> | </CENTER> | ||
===Korupcja=== | ===Korupcja=== | ||
Za udział w korupcji w sezonie 2004/05 klub został ukarany odjęciem 10 punktów w następnym sezonie. | Za udział w korupcji w sezonie 2004/05 klub został ukarany odjęciem 10 punktów w następnym sezonie (co spowodowało utratę prawa gry w barażach o ekstraklasę). | ||
==Zobacz też== | ==Zobacz też== | ||
*[[Piast Gliwice (ME)]] | *[[Piast Gliwice (ME)]] | ||
{{Kluby skorumpowane}} | |||
[[Kategoria: Piast Gliwice|!]] | [[Kategoria: Piast Gliwice|!]] | ||
__NOTOC__ | __NOTOC__ |
Wersja z 21:20, 16 paź 2017
Gliwicki Klub Sportowy Piast Gliwice Inne nazwy: Stal Gliwice |
Cracovia - Piast Gliwice
1L (17x) • 2L (14x) • PP (2x) • PL (2x)
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 17 | 10 | 2 | 5 | 31-22 | 9 | 1,82 - 1,29 | 5:1 | 5:1 |
wyjazd | 18 | 5 | 9 | 4 | 25-23 | 2 | 1,39 - 1,28 | 3:0 | 3:1 |
razem | 35 | 15 | 11 | 9 | 56-45 | 11 | 1,60 - 1,29 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 9 | 4 | 1 | 4 | 17-16 | 1 | 1,89 - 1,78 | 5:1 | 5:1 |
wyjazd | 8 | 2 | 4 | 2 | 12-12 | 0 | 1,50 - 1,50 | 3:0 | 2:0 |
razem | 17 | 6 | 5 | 6 | 29-28 | 1 | 1,71 - 1,65 |
Korupcja
Za udział w korupcji w sezonie 2004/05 klub został ukarany odjęciem 10 punktów w następnym sezonie (co spowodowało utratę prawa gry w barażach o ekstraklasę).
Zobacz też
kluby ukarane za korupcję
Arka Gdynia • Bogdanka Łęczna • Cracovia • Dąb Katowice • Górnik Polkowice • Jagiellonia Białystok • Korona Kielce • KSZO Ostrowiec Świętokrzyski • Legia Warszawa • ŁKS Łódź • Olimpia Poznań • Piast Gliwice • Podbeskidzie Bielsko-Biała • Szczakowianka Jaworzno • Widzew Łódź • Wisła Kraków • Zagłębie Lubin • Zagłębie Sosnowiec