Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(drobne redakcyjne) |
|||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
__BEZSPISU__ | |||
{{Klub | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Termalica Bruk-Bet Nieciecza | | krotka_nazwa = Termalica Bruk-Bet Nieciecza | ||
| pelna_nazwa = '''Termalica Bruk-Bet Nieciecza''' Klub Sportowy | | pelna_nazwa = '''Termalica Bruk-Bet Nieciecza''' Klub Sportowy | ||
| nazwa_tradycyjna = '''L'''udowy '''K'''lub '''S'''portowy '''Nieciecza''' | | nazwa_tradycyjna = '''L'''udowy '''K'''lub '''S'''portowy '''Nieciecza''' | ||
| inne_krotkie_nazwy = LKS | | inne_krotkie_nazwy = LKS Nieciecza, Bruk-Bet Nieciecza | ||
| data_zalozenia = 1922 | | data_zalozenia = 1922 | ||
| barwy = czerwono-niebieskie | | barwy = czerwono-niebieskie | ||
| statystyki = | | statystyki = tak | ||
}} | }} | ||
<CENTER> | |||
===Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza=== | |||
[[I liga|1L]] (7x) • [[II liga|2L]] (2x) | |||
=== | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|10-10 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|2,00-2,00 | |||
|align="center"|[[2018-04-29 Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2|4:2]] | |||
|align="center"|[[2016-11-25 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3|3:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|3-8 | |||
|align="center"|-5 | |||
|align="center"|0,75-2,00 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[2012-10-24 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia 2:0|2:0]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|9 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|13-18 | |||
|align="center"|-5 | |||
|align="center"|1,44-2,00 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
====Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|- | |||
| | |||
|align="center"|mecze | |||
|align="center"|wygrane | |||
|align="center"|remisy | |||
|align="center"|porażki | |||
|align="center"|bramki | |||
|align="center"|różnica br. | |||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |||
|align="center"|dom | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|8-9 | |||
|align="center"|-1 | |||
|align="center"|2,00-2,25 | |||
|align="center"|[[2018-04-29 Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2|4:2]] | |||
|align="center"|[[2016-11-25 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3|3:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|wyjazd | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|3-6 | |||
|align="center"|-3 | |||
|align="center"|1,00-2,00 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|'''razem''' | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|11-15 | |||
|align="center"|-4 | |||
|align="center"|1,57-2,14 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Bilans meczów|Objaśnienie]] | |||
[[:Kategoria: Termalica Bruk-Bet Nieciecza|Lista meczów]] | |||
</CENTER> | |||
=== Stare herby === | |||
[[Plik:LKS Nieciecza stary herb.png|100px]] | [[Plik:LKS Nieciecza stary herb.png|100px]] | ||
[[Plik:Bruk-Bet Nieciecza stary herb.png|100px]] | [[Plik:Bruk-Bet Nieciecza stary herb.png|100px]] | ||
[[Kategoria: Termalica Bruk-Bet Nieciecza|!]] | [[Kategoria: Termalica Bruk-Bet Nieciecza|!]] |
Wersja z 11:57, 13 sie 2020
Termalica Bruk-Bet Nieciecza Klub Sportowy (Ludowy Klub Sportowy Nieciecza) |
Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 5 | 2 | 1 | 2 | 10-10 | 2,00-2,00 | 4:2 | 3:1 | |
wyjazd | 4 | 1 | 3 | 3-8 | -5 | 0,75-2,00 | 2:0 | ||
razem | 9 | 2 | 2 | 5 | 13-18 | -5 | 1,44-2,00 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 4 | 1 | 1 | 2 | 8-9 | -1 | 2,00-2,25 | 4:2 | 3:1 |
wyjazd | 3 | 1 | 2 | 3-6 | -3 | 1,00-2,00 | |||
razem | 7 | 1 | 2 | 4 | 11-15 | -4 | 1,57-2,14 |