Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(aktualizacja) |
(drobne redakcyjne) |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
__BEZSPISU__ | |||
{{Klub | {{Klub | ||
| krotka_nazwa = Termalica Bruk-Bet Nieciecza | | krotka_nazwa = Termalica Bruk-Bet Nieciecza | ||
| pelna_nazwa = '''Termalica Bruk-Bet Nieciecza''' Klub Sportowy | | pelna_nazwa = '''Termalica Bruk-Bet Nieciecza''' Klub Sportowy | ||
| nazwa_tradycyjna = '''L'''udowy '''K'''lub '''S'''portowy '''Nieciecza''' | | nazwa_tradycyjna = '''L'''udowy '''K'''lub '''S'''portowy '''Nieciecza''' | ||
| inne_krotkie_nazwy = LKS | | inne_krotkie_nazwy = LKS Nieciecza, Bruk-Bet Nieciecza | ||
| data_zalozenia = 1922 | | data_zalozenia = 1922 | ||
| barwy = czerwono-niebieskie | | barwy = czerwono-niebieskie | ||
Linia 10: | Linia 11: | ||
<CENTER> | <CENTER> | ||
===Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza=== | ===Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza=== | ||
[[I liga|1L]] ( | [[I liga|1L]] (7x) • [[II liga|2L]] (2x) | ||
====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ====Mecze w oficjalnych rozgrywkach==== | ||
Linia 27: | Linia 28: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|10-10 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|2,00-2,00 | |align="center"|2,00-2,00 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[2018-04-29 Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2|4:2]] | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[2016-11-25 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3|3:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"|3-8 | ||
|align="center"|- | |align="center"|-5 | ||
|align="center"|0, | |align="center"|0,75-2,00 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|[[2012-10-24 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia 2:0|2:0]] | |align="center"|[[2012-10-24 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia 2:0|2:0]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"| | |align="center"|9 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"|5- | |align="center"|5 | ||
|align="center"|- | |align="center"|13-18 | ||
|align="center"|1, | |align="center"|-5 | ||
|align="center"|1,44-2,00 | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
Linia 76: | Linia 77: | ||
|- | |- | ||
|align="center"|dom | |align="center"|dom | ||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|2- | |align="center"|2 | ||
|align="center"|8-9 | |||
|align="center"|-1 | |align="center"|-1 | ||
|align="center"|2,00- | |align="center"|2,00-2,25 | ||
|align="center"|[[ | |align="center"|[[2018-04-29 Cracovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2|4:2]] | ||
|align="center"| | |align="center"|[[2016-11-25 Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3|3:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"|wyjazd | |align="center"|wyjazd | ||
|align="center"| | |align="center"|3 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"| | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|3-6 | ||
|align="center"| | |align="center"|-3 | ||
|align="center"|1,00- | |align="center"|1,00-2,00 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|- | |- | ||
|align="center"|'''razem''' | |align="center"|'''razem''' | ||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|4 | ||
|align="center"| | |align="center"|11-15 | ||
|align="center"|-4 | |||
|align="center"| | |align="center"|1,57-2,14 | ||
|align="center"|1, | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| |
Wersja z 11:57, 13 sie 2020
Termalica Bruk-Bet Nieciecza Klub Sportowy (Ludowy Klub Sportowy Nieciecza) |
Cracovia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Mecze w oficjalnych rozgrywkach
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 5 | 2 | 1 | 2 | 10-10 | 2,00-2,00 | 4:2 | 3:1 | |
wyjazd | 4 | 1 | 3 | 3-8 | -5 | 0,75-2,00 | 2:0 | ||
razem | 9 | 2 | 2 | 5 | 13-18 | -5 | 1,44-2,00 |
Mecze w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 4 | 1 | 1 | 2 | 8-9 | -1 | 2,00-2,25 | 4:2 | 3:1 |
wyjazd | 3 | 1 | 2 | 3-6 | -3 | 1,00-2,00 | |||
razem | 7 | 1 | 2 | 4 | 11-15 | -4 | 1,57-2,14 |