2013-05-19 Cracovia - Flota Świnoujście 1:1

"Rezerwy wygrały z Karpatami Siepraw" -
Cracovia.pl

Rezerwy wygrały z Karpatami Siepraw

Drużyna rezerw Cracovii wygrała po emocjonującym meczu z drużyną Karpatów Siepraw.

Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Wielickiej 101. Piłkarze „Pasów" w pierwszej połowie mieli przewagę nad rywalem, w drugiej po stracie bramki rywale zniwelowali nie tylko przewagę bramkową. Zwycięstwo drużynie Cracovii w doliczonym czasie gry zapewnił Przemek Kita.

Trener Stanisław Owca: Mieliśmy zdecydowaną przewagę przez cały mecz. Nie ustrzegliśmy się błędów w środkowej części pierwszej połowy i pod koniec drugiej. Jednak udało nam się strzelić wygrywającego gola w doliczonym czasie, gdy co nas bardzo podbudowało. Chłopcy zagrali dziś bardzo dobry mecz, z bardzo dużym zaangażowaniem.
KK
Źródło: Cracovia.pl 18 maja 2013 [1]

"Niespodzianka - rezerwy Cracovii lepsze od Karpat" -
SportoweTempo.pl

Niespodzianka - rezerwy Cracovii lepsze od Karpat

Trener "Pasów" - Stanisław Owca - nie mógł skorzystać z wielu zawodników kadry pierwszej drużyny, ale i szkoleniowiec Karpat - Robert Nowak - miał spory problem z zestawieniem składu. Za czerwone kartki pauzowali Zając i Wyka, Kęsek narzekał na uraz, a Galas miał imprezę rodzinną.

W 5 minucie goście egzekwowali rzut wolny z lewej strony pola karnego; do piłki podszedł najskuteczniejszy snajper ligi - Szczytyński i przymierzył w poprzeczkę. Później Cracovia przeważała, ale grała nieskutecznie. Za to sieprawianie, którzy mieli problem z wyprowadzaniem akcji, stworzyli dwie okazję - Witko w sytuacji jeden na jeden nie zdołał pokonać Skrzeszewskiego, także nie udała się sztuka Szczytyńskiemu. Tuż przed przerwą strata futbolówki przed polem karnym sporo przyjezdnych kosztowała i w rezultacie Michał Zieliński zdobył gola do szatni.

– Mieliśmy dać pograć gospodarzom i szukać szczęścia w kontrach. Długo się to udawało, ale szkolny błąd zniweczył wysiłek. Po przerwie musieliśmy zatem zaatakować wyżej i szukać szans na wyrównanie – powiedział nam trener Nowak. Mieli je Marchinski i Król, ale dopiero w końcówce udało się doprowadzić do remisu. Rzut wolny z bocznej strefy boiska wykonywał Morawiec, a po jego wrzutce w zamieszaniu najszybszy okazał się Szczytyński.

Wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, a tymczasem w doliczonym czasie gry nie trafił w piłkę Szablowski i nowy nabytek z Łodzkiego Klubu Sportowego - Kita - skorzystał z prezentu.
(AnGo)
Źródło: SportoweTempo.pl 18 maja 2013 [2]

Mecze sezonu 2012/13 (Cracovia II)

Halniak Maków Podhalański 2012-08-11 Halniak Maków Podhalański - Cracovia II 1:1  Borek Kraków 2012-08-19 Cracovia II - Borek Kraków 3:0  Niwa Nowa Wieś 2012-08-25 Niwa Nowa Wieś - Cracovia II 0:0  Przeciszovia Przeciszów 2012-08-29 Cracovia II - Przeciszovia Przeciszów 4:0  Jutrzenka Giebułtów 2012-09-01 Jutrzenka Giebułtów - Cracovia II 1:0  Górnik Wieliczka 2012-09-09 Cracovia II - Górnik Wieliczka 2:0  Iskra Klecza Dolna 2012-09-12 Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 3:2  MKS Trzebinia-Siersza 2012-09-16 Cracovia II - MKS Trzebinia-Siersza 1:1  Orzeł Piaski Wielkie 2012-09-22 Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia II 1:1  Sokół Przytkowice 2012-09-30 Cracovia II - Sokół Przytkowice 6:0  Karpaty Siepraw 2012-10-06 Karpaty Siepraw - Cracovia II 2:1  Świt Krzeszowice 2012-10-14 Cracovia II - Świt Krzeszowice 1:2  Soła Oświęcim 2012-10-20 Soła Oświęcim - Cracovia II 2:1  Garbarz Zembrzyce 2012-11-04 Cracovia II - Garbarz Zembrzyce 3:0  Orzeł Balin 2012-11-10 Orzeł Balin - Cracovia II 4:2  Czarni Staniątki 2012-11-17 Cracovia II - Czarni Staniątki 3:0  Cracovia_herb 2013 Trening Noworoczny  Sokół Przytkowice 2013-02-04 Cracovia II - Sokół Przytkowice 5:0  Sandecja II Nowy Sącz 2013-02-09 Cracovia II - Sandecja II Nowy Sącz 2:4  Garbarnia II Kraków 2013-02-16 Cracovia II - Garbarnia II Kraków 3:3  Jutrzenka Giebułtów 2013-04-14 Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów 1:1  Górnik Wieliczka 2013-04-20 Górnik Wieliczka - Cracovia II 3:0  Iskra Klecza Dolna 2013-04-28 Cracovia II - Iskra Klecza Dolna 3:0  MKS Trzebinia-Siersza 2013-05-01 MKS Trzebinia-Siersza - Cracovia II 2:0  Orzeł Piaski Wielkie 2013-05-05 Cracovia II - Orzeł Piaski Wielkie 3:3  Sokół Przytkowice 2013-05-12 Sokół Przytkowice - Cracovia II 2:1  Halniak Maków Podhalański 2013-05-15 Cracovia II - Halniak Maków Podhalański 0:1  Karpaty Siepraw 2013-05-18 Cracovia II - Karpaty Siepraw 2:1  Borek Kraków 2013-05-22 Borek Kraków - Cracovia II 0:2  Świt Krzeszowice 2013-05-25 Świt Krzeszowice - Cracovia II 6:0  Soła Oświęcim 2013-05-29 Cracovia II - Soła Oświęcim 3:1  Garbarz Zembrzyce 2013-06-08 Garbarz Zembrzyce - Cracovia II 3:2  Niwa Nowa Wieś 2013-06-12 Cracovia II - Niwa Nowa Wieś 1:3  Orzeł Balin 2013-06-15 Cracovia II - Orzeł Balin 4:2  Przeciszovia Przeciszów 2013-06-22 Przeciszovia Przeciszów - Cracovia II 4:3  Czarni Staniątki 2013-06-29 Czarni Staniątki - Cracovia II 0:2