Anit PL

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

W przeszłości jeden ze sponsorów Cracovii.


Komunikaty klubu

12.06.2007

W tym tygodniu sfinalizowana została umowa sponsoringowa pomiędzy MKS Cracovia SSA, a kolejną firmą zainteresowaną wspieraniem "pasiastych" drużyn w walce o najwyższe cele. Nowego sponsora pozyskali obecni Mistrzowie Polski - hokeiści ComArch Cracovii! Jest nim polski oddział znanej w Republice Czeskiej firmy ANIT CZ - ANIT PL Sp. z o.o.

Potwierdza to w dalszym ciągu fakt, że Cracovia nadal stanowi obiekt poważnego zainteresowania potencjalnych sponsorów, nawet spoza granic naszego kraju. W myśl zawartej umowy reklama ANIT PL pojawi się na koszulkach hokeistów oraz na bandach wokół lodowiska.

Dyrektor Handlowy MKS Cracovia SSA Rafał Ościak nie kryje zadowolenia z podpisanej umowy - Niezmiernie cieszę się, że pozyskaliśmy kolejnego partnera, który będzie finansowo wspierał obecnego Mistrza Polski w hokeju na lodzie - drużynę ComArch Cracovii. Jednocześnie mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się znakomicie, dzięki czemu możliwe będzie jeszcze większe zaangażowanie firmy ANIT w reklamę poprzez sport na najwyższym poziomie. Dodatkowo jestem bardzo zadowolony z faktu, że to już druga, podpisana w niedługim czasie, umowa z naszymi sąsiadami zza południowej granicy i na dzień dzisiejszy nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontynuować ten kierunek poszukiwań partnerów w celu podnoszenia poziomu sportowego w naszym klubie w przyszłości.

ANIT CZ jest dużą i bardzo dobrze znaną na rynku czeskim firmą. Zajmuje się dostarczaniem wyposażenia klimatyzacyjnego, systemów chłodzenia i przewodów umożliwiających wentylację. Wśród innych przedsiębiorstw tego typu wyróżnia się tym, iż zajmuje się również dostarczaniem i montażem systemów wentylacyjnych dla dużych budynków komercyjnych, takich jak hotele czy biurowce. Dlatego też od pewnego momentu głównym profilem działalności firmy stało się dostarczanie właścicielom budynków kompleksowego systemu rozwiązań: począwszy od analizy potrzeb, planowania adekwatnego systemu, poprzez dostarczenie i przygotowanie wszystkich komponentów, a skończywszy na instalacji całego systemu i dbanie o jego prawidłowe utrzymanie i serwis. Dzięki dużej aktywności na rynku czeskim, możliwa stała się ekspansja firmy poza granice kraju. Obecnie ANIT działa na rynkach: słowackim, polskim, ukraińskim i białoruskim.

Prezes ANIT CZ Pavel Prejda - Niedawno rozpoczęliśmy ekspansję na ościenne rynki, między innymi polski. Jesteśmy firmą, która za cel stawia sobie promowanie produktu najwyższej klasy. Dlatego też postanowiliśmy podjąć współpracę z Cracovią, klubem, który w ubiegłym sezonie sięgnął po mistrzowski tytuł w rozgrywkach hokeja na lodzie. Myślę, że współpraca przyniesie korzyści obu stronom, klub pozyska dodatkowe środki na mistrzowską drużynę, a my będziemy bardzo dynamicznie rozwijać świadomość naszej marki w Polsce. W świetle powyższych faktów nie ukrywam, że jesteśmy również bardzo zadowoleni z podpisanej umowy.

Źródło: cracovia.pl