Wyniki wyszukiwania

Wyniki 1 – 21 z 480
Wyszukiwanie zaawansowane

Przeszukaj przestrzenie nazw:

• …). Jak szybko zaczęli, tak szybko skończyli dobrą grę. Do przodu sunęły co prawda ataki Cracovii i zespół ten miał przewagę, lecz grano zbyt chaotycznie, …m akcentem tego spotkania jest fakt, że sędzia był jakiś "wczorajszy" - co prawda nie wypaczył swymi decyzjami wyniku, lecz odmówił poddania się badaniu
    5 KB (655 słów) - 18:02, 4 lip 2023
  • 3 KB (267 słów) - 01:05, 21 sty 2011
  • …egrała 23:25 (12:18). Już po kilkunastu minutach Pogoń prowadziła 10:2. Co prawda tuż po przerwie krakowianki zdołały częściowo odrobić straty, w 38 mi Cracovia niestety zawiodła. Co prawda wystąpiła bez kontuzjowanej Golik, ale jest to tylko częściowe usprawie
    6 KB (658 słów) - 21:12, 29 maj 2023
  • …c =W sobotę rozpoczęły się mistrzostwa okręgu w pływaniu nie przynosząc co prawda rekordów, jedynie zapowiedzi na dobre wyniki w tym sezonie. Najlepszy wyni
    2 KB (234 słowa) - 11:00, 12 maj 2024
  • …ował faul - orzekł po meczu arbiter. Decyzja więcej niż kontrowersyjna. To prawda, że Hajduk przewrócił się, ale żadnym gestem czy słowem, co przyznał …słabo, a rozgrywanie akcji w przewadze liczebnej było... lepiej nie mówić. Prawda jest taka, że nie potrafimy grać co 3 dni. Sporo sił kosztował nas mecz
    6 KB (835 słów) - 01:10, 21 cze 2009
  • …wyaokocyfrowe zwycięstwo, grając zwłaszcza pod koniec meczu doskonale. Co prawda Cracovia była mocno osłabiona, bo bez Skuchy, Musyla, Kowalskiego i Koppa
    5 KB (431 słów) - 20:22, 24 lis 2021
  • …drużyną Startu Gdynia uzyskali awans do ligi. Biało-czerwoni przegrali co prawda pierwsze spotkanie ze Stalą Tarnów lecz później nie doznali już żadne
    2 KB (302 słowa) - 08:08, 22 paź 2022
  • Gospodarze rozegrali bardzo słabą partię. Mieli co prawda przewagę w polu, ale grali wyjątkowo nieskutecznie.
    4 KB (396 słów) - 22:18, 23 lut 2022
  • …zdecydowałem się skorzystać z mojego atutu, jakim jest mocne uderzenie. Co prawda skupiam się głównie na rzutach wolnych, ale w meczu z Koroną nadarzyła …zamierzałem długo się zastanawiać (śmiech). W pierwszej chwili chciałem co prawda zgrać piłkę w pole karne, ale widząc zastawionych partnerów z drużyny
    6 KB (904 słowa) - 19:18, 2 lut 2024