Vlepki

Z WikiPasy.pl - Encyklopedia KS Cracovia
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Kibice Cracovii od wielu lat drukują różnego rodzaju vlepki, są ich ogromne ilości i można je zobaczyć w wielu miejscach nie tylko w Krakowie, ale różnych zakątkach świata gdzie docierają fani Cracovii. Vlepki są wspaniałym sposobem na promocję klubu, udowodnienie innym ludziom oraz że kibice są każdym kroku. Największą wagę posiadają vlepki Opravców z których zysk jest głównym źródłem finansowania opraw meczowych.

Vlepki Opravców

Vlepki Opravców

Opravcy to grupa, która od sezonu 2003/04 wydaje vlepki, z których całkowity zysk przeznaczany jest na oprawy meczów. Wydali oni już ponad 190 wzorów vlepek w 19 seriach. Vlepki mają różne wymiary. Najpopularniejsze wydawane są one w wymiarach 7cm x 7 cm, są również vlepki podłużne. Co jakiś czas wydaje się również tak z zwane "big-vlepki" o rozmiarach 15 cm x 15cm - ze wzorami które cieszyły się wcześniej największą popularnością. Vlepki najlepiej kupować bezpośrednio od Opravców, wtedy cena jest najniższa.

Vlepki "nieoficjalne"

Vlepki tworzone przez prywatne osoby. Zysk ze sprzedaży nie jest przeznaczany na opravy itd. Vlepki te można nabyć w sklepiku "Bronx".

Zobacz też