1951 kadra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nowa strona: Zygmunt Jesionka Hymczak<br> W. Gędłek<br> Kaszuba<br> Glimas<br> [[Aleksander Pawlikowski|P...) |
|||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 5 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zygmunt Jesionka]] | {{Poprzednie-Nastepne | ||
|poprzednie= 1950 kadra | |||
|nastepne= 1952 kadra | |||
[[Jan Hymczak| | |sezon= 1951 | ||
[[Władysław Gędłek| | }} | ||
[[Kazimierz | ustawienie 2-3-5<br> | ||
[[Tadeusz | '''Trener:'''<br> | ||
[[ | {{Flaga|POL}} [[Zygmunt Jesionka]] | ||
[[Eugeniusz | ===Kadra 1951=== | ||
[[ | {| | ||
[[ | |align="left"| | ||
[[ | |colspan=2|'''I liga''' | ||
[[ | |colspan=2|'''Puchar Polski''' | ||
[[ | |- | ||
[[ | |align="left"|'''zawodnicy''' | ||
[[Henryk | |align="center"|'''mecze (z ławki)''' | ||
[[ | |align="center"|'''bramki''' | ||
[[ | |align="center"|'''mecze (z ławki)''' | ||
[[ | |align="center"|'''bramki''' | ||
[[ | |- | ||
[[ | |align="left"|'''Bramkarze:''' | ||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jan Hymczak]] | |||
|align="center"|18 | |||
|align="center"|0 (-27) | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 (-2) | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Wiesław Pajor]] | |||
|align="center"|5 (1) | |||
|align="center"|0 (-4) | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|'''Obrońcy:''' | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Gędłek]] | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Glimas]] | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Kazimierz Kaszuba]] | |||
|align="center"|19 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Miksa]] | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|'''Pomocnicy:''' | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Mieczysław Kolasa]] | |||
|align="center"|20 (2) | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Juliusz Korzeniak]] | |||
|align="center"|7 (2) | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Eugeniusz Mazur]] | |||
|align="center"|17 (1) | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Aleksander Pawlikowski]] | |||
|align="center"|14 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|'''Napastnicy:''' | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Bobula]] | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|5 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Gołąb]] | |||
|align="center"|7 (1) | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stefan Halkiewicz]] | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Marian Kadłuczka]] | |||
|align="center"|9 (1) | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Piotr Kuczyński]] | |||
|align="center"|4 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Misiak]] | |||
|align="center"|4 (1) | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Jerzy Pawłowski]] | |||
|align="center"|19 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | |||
|align="center"|13 | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"|1 (1) | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Rajtar]] | |||
|align="center"|22 | |||
|align="center"|7 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|0 | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Różankowski]] | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="left"|{{Flaga|POL}} [[Józef Stobierski]] | |||
|align="center"|1 (1) | |||
|align="center"|0 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|} | |||
[[Kategoria:Kadra]] | |||
[[Kategoria:1951]] | [[Kategoria:1951]] | ||
Aktualna wersja na dzień 23:43, 13 paź 2010
![]() |
sezon 1951 | ![]() |
ustawienie 2-3-5
Trener:
Zygmunt Jesionka
Kadra 1951
I liga | Puchar Polski | |||
zawodnicy | mecze (z ławki) | bramki | mecze (z ławki) | bramki |
Bramkarze: | ||||
![]() |
18 | 0 (-27) | 1 | 0 (-2) |
![]() |
5 (1) | 0 (-4) | ||
Obrońcy: | ||||
![]() |
22 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
22 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
19 | 3 | 1 | 0 |
![]() |
2 | 0 | ||
Pomocnicy: | ||||
![]() |
20 (2) | 0 | 1 | 0 |
![]() |
7 (2) | 2 | ||
![]() |
17 (1) | 0 | 1 | 0 |
![]() |
14 | 0 | 1 | 0 |
Napastnicy: | ||||
![]() |
22 | 5 | 1 | 0 |
![]() |
7 (1) | 0 | ||
![]() |
2 | 0 | ||
![]() |
9 (1) | 2 | ||
![]() |
4 | 1 | 1 | 0 |
![]() |
4 (1) | 0 | ||
![]() |
19 | 7 | 1 | 1 |
![]() |
13 | 2 | 1 (1) | 0 |
![]() |
22 | 7 | 1 | 0 |
![]() |
3 | 3 | ||
![]() |
1 (1) | 0 |