<td>

=== Relacje z zawodów ===
Linia 106: Linia 112:

Garbarnia — Cracovia 7:6 (2:3).
Początkowo Cracovia prowadziła 3:1, zdobywając bramki z rzutów wolnych egzekwowanych przez Pachlą, Dla. Garbarni pierwszą bramkę zdobył Russer, który następnie zmniejszył niekorzystny dla Garbarni wynik do 2:3 po fatalnym biedzie Pawłowskiego.<BR>
Początkowo Cracovia prowadziła 3:1, zdobywając bramki z rzutów wolnych egzekwowanych przez Pachlą. Dla Garbarni pierwszą bramkę zdobył Russer, który następnie zmniejszył niekorzystny dla Garbarni wynik do 2:3 po fatalnym biedzie Pawłowskiego.<BR>
Po przerwie białoczerwoni zdobywają czwartą bram¬ką, przez nowopozyskanego gracza śląskiego Stokłosą, również z rzutu wolnego i zwycięstwo ich wydaje się być pewne. Tymczasem nagły zryw Garbarni przynosi jej w krótkim czasie nietylko wyrównanie ale I prowadzenie różnicą nawet dwóch bramek zdobytych przez doskonałego w tym dniu Pirowsklego I. Przy stanie 6:4 dla Garbarni, Radwański strzela pią¬tą bramkę dla Cracovii, która dąży wszelkiemi siła¬mi do wyrównania Niestety doskonałą okazję do wyrównania w postaci rzutu karnego marnuje Stokłosa. Tymczasem szczęśliwszą jest Garbarnia i przez Kilacklego zdobywa jeszcze jeden punkt, zapewniając sobie zwycięstwo, którego nie może już im odebrać Cracovia, mimo zdobycia jeszcze jednej bramki przez Datą w ostatniej minucie gry.<BR>
Po przerwie białoczerwoni zdobywają czwartą bramką, przez nowopozyskanego gracza śląskiego Stokłosą, również z rzutu wolnego i zwycięstwo ich wydaje się być pewne. Tymczasem nagły zryw Garbarni przynosi jej w krótkim czasie nietylko wyrównanie ale i prowadzenie różnicą nawet dwóch bramek zdobytych przez doskonałego w tym dniu Pirowskiego I. Przy stanie 6:4 dla Garbarni, Radwański strzela piątą bramkę dla Cracovii, która dąży wszelkiemi siłami do wyrównania. Niestety doskonałą okazję do wyrównania w postaci rzutu karnego marnuje Stokłosa. Tymczasem szczęśliwszą jest Garbarnia i przez Kilackiego zdobywa jeszcze jeden punkt, zapewniając sobie zwycięstwo, którego nie może już im odebrać Cracovia, mimo zdobycia jeszcze jednej bramki przez Datą w ostatniej minucie gry.<BR>
Z drużyny zwycięzców na wyróżnienie zasługuje trójka ataku: Pirowskl I. Russek, Lipiński, Harlender w pomocy, oraz obrońcy Małko i Piekutowski.<BR>
Z drużyny zwycięzców na wyróżnienie zasługuje trójka ataku: Pirowskl I, Russek, Lipiński, Harlender w pomocy, oraz obrońcy Małko i Piekutowski.<BR>
Białoczerwoni, którzy wystąpili bez Plucińskiego, Resicha i Syczą, mieli najlepszych graczy w Pach II i Dutkiewiczu. Sędziował p. Tomosz, który wykluczył zawodnika Garbarni Pirowskiego.

Linia 115: Linia 121: