'''Radomiak Radom - Cracovia 1-0'''</center><BR>
Cracovia: Koczwara, Podsiadło, Dybczak, Turecki, Nazimek, Surowiec, Gacek, Karaś, Błachno, Konieczny, Kuć (36 Liszka).<BR><BR>
Widzów 8 000<BR><BR>
Opis meczu DP:<BR>
'''Cracovia:''' Koczwara, Podsiadło, Dybczak, Turecki, Nazimek, Surowiec, Gacek, Karaś, Błachno, Konieczny, Kuć (36 Liszka).<BR><BR>

===Opis meczu DP:===
Nie spełniły się marzenia kibiców piłkarzy Cracovii, ani nasze pobożne życzenia. „Pasiaki” przegrały wczoraj w Radomiu z Radomiakiem 0-1. Bramkę zdobył Michałkowski w 49 min. Zwycięstwo gospodarzy jest w pełni zasłużone. Lider z Krakowa – donosi nasz sprawozdawca – sprawiał wrażenie zmęczonej drużyny. Radomiak był szybszy, prezentował grę bardziej urozmaiconą. O słabości Cracovii w tym meczu niech świadczy fakt, iż oddała ona w ciągu 90 minut tylko jeden strzał w światło bramki gospodarzy i to dopiero na 6 minut przed końcem gry.<BR>
Tak więc z wiwatowaniem na cześć piłkarzy Cracovii musimy poczekać do najbliższej niedzieli. Mecz na własnym stadionie z Gwardią Szczytno chyba wygra i zdobędzie dwa upragnione punkty otwierające wrota ekstraklasy!<BR>

[[Kategoria: Mecze|Radomiak Radom]]
[[Kategoria: Mecze|Radomiak Radom, 1982.05.26]]

Wersja z 11:57, 4 lip 2006