Szymański
Kawecki

4-4-2

Opis meczu Tempo:

Przyjemnie wypadło zakończenie sezonu na stadionie Cracovii. „Pasy” po ciekawym i stojącym na dobrym poziomie meczu pokonały sanocką Stal która w Krakowie sprawiła bardzo korzystne wrażenie Cracovia od pierwszych minut uzyskała przewagę dyskontując ją w 19 minucie po wzorowo rozegranym rzucie wolnym pośrednim Na 2-0 podwyższył Depa po dokładnym podaniu Kubika Po przerwie Pasy nadal atakowały i już po 7 minutach Gruszka idealnie wypuścił w „uliczkę” Bubaka który po minięciu bramkarza strzelił do pustej bramki. Prowadzący przez cały mecz otwartą grę goście zdobyli gola z pięknie egzekwowanego rzutu wolnego Kawecki trawił w prawy róg bramki Holochera który nawet nie drgnął.
Na 5 minut przed końcem Hendzlowi wyszedł „strzał życia” Z około 20 metrów uderzył potężnie i piłka trafiła w samo „okienko”. Holocher był i tym razem bezradny. Wcześniej co najmniej trzy razy ratował jednak Cracovię przed utrata gola, wygrywając pojedynki sam na sam z napastnikami Stali.