2005-07-03 Cracovia - Tatran Preszów 1:2

Wersja z dnia 15:52, 7 sty 2009 autorstwa Dinth (Dyskusja | edycje) (youtube, Replaced: – → - (2))

Macko (41')

Druga połowa: W końcówce meczu Tatran mógł strzelić 3 bramkę ale piłka trafiła w słupek bramki Olszewskiego. W ostatnich minutach kostkę skręcił Radwański. W zespole Cracovii mogła podobać się gra Przytuły i Świstaka.

70 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bojarskiego bardzo ładny strzał głową Świstaka - piłka po koźle wpada do bramki rywali.

W pierwszych minutach II połowy nieco lepsze wrażenie robi drużyna z Preszowa, gra szybciej i dokładniej. Dobrze spisuje się Olszewski.

Po przerwie Olszewski zastąpił w bramce Cabaja, a Pawlusiński Banię.

Pierwsza połowa: W pierwszej połowie mecz był wyrównany, jednak rywale Cracovii okazali się skuteczniejsi. Mecz jest szybki, pełen walki. Dużo niedokładności w grze obu zespołów.

40 min. - Kombinacyjna akcja na lini pola karnego, strzał z 16 metrów w róg bramki Cabaja. 2:0 dla Tatrana.

30 min. - Po długim podaniu za plecy obrońców Cracovii napastnik Tatrana znalazł się w sytuacji sam na sam z Cabajem i uzyskał prowadzenie dla drużyny z Presova.

15 min. - Mecz rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Pierwsze kilka minut gry to okres lekkiej przewagi Słowaków. W miarę upływu czasu coraz więcej z gry ma Cracovia. Źródło: terazpasy.pl