2006-10-01 KH Sanok - Cracovia 1:8: Różnice pomiędzy wersjami

(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
'''KH Sanok - Cracovia 1:8 ( 0:2; 0:4; 1:2 )''' <br>
{{Mecz - hokej
'''Bramki zdobyli:''' 0:1 [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] (2), 0:2 [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]] (19), 0:3 [[Damian Słaboń|Słaboń]] (26), 0:4 [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] (36), 0:5 [[Richard Hartmann|Hartmann]] (36), 0:6 [[Patryk Wajda|Wajda]] (40), 1:6 Vrtik (54), 1:7 [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]] (55), 1:8 [[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]] (60)
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = <br><br><br><br><br><br>Vrtik (54')
|                            wyniki = 0:1<br> 0:2<br> 0:3<br> 0:4<br> 0:5<br> 0:6<br> 1:6<br> 1:7<br> 1:8
|                      strzelcy_gosc = [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] (2')<br> [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]] (19')<br> [[Damian Słaboń|Słaboń]] (26')<br> [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] (36')<br> [[Richard Hartmann|Hartmann]] (36')<br> [[Patryk Wajda|Wajda]] (40')<br><br> [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]] (55')<br> [[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]] (60')

===="Pasy" poobijane w Sanoku - Gazeta Wyborcza 02.10.2006====
Od dwucyfrówki gospodarzy uchronił bramkarz Łukasz Janiec. Przez całe spotkanie dominacja mistrzów Polski nie podlegała dyskusji. W ostatniej tercji najwięcej pracy mieli sędziowie! Na tafli doszło do wymiany bokserskich ciosów między Robertem Kosteckim z Sanoka a Oktawiuszem Marcińczakiem z Cracovii. - To nie były faule, tylko umyślna brutalność. Efektem tego są kontuzje Damiana Słabonia i Zbigniewa Podlipnego - wzdycha trener "Pasów" Rudolf Rohaczek.

[[Kategoria: 2006/07 Ekstraliga|2006-10-01 KH Sanok - Cracovia 1:8]]
[[Kategoria: KH Sanok|2006-10-01 KH Sanok - Cracovia 1:8]]

Aktualna wersja na dzień 02:27, 30 sty 2011