|          bramki_I_tercja_gospodarz = 1
|              bramki_II_tercja_gosc = 0
|        bramki_III_tercja_gospodarz = 3
|        bramki_w_karnych_gospodarz =
|              bramki_w_karnych_gosc =
|                            sedzia =
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = <br>[[Michal Pinc|Pinc]] (16')<br> [[Richard Šafárik|Safarik]] (23')<br> [[Damian Słaboń|Słaboń]] (33')<br> [[Richard Hartmann|Hartmann]]  (35')<br> [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]] (41')<br> [[Richard Šafárik|Safarik]] (43')<br> [[Zbigniew Podlipni|Podlipni]] (53')
|                            wyniki = 0:1<br> 1:1<br> 2:1<br> 3:1 <br> 4:1<br> 5:1<br> 6:1<br> 7:1<br> 7:2
|                      strzelcy_gosc = Proszkiewicz (9')<br><br><br><br><br><br><br><br> Proszkiewicz (56')
|                bramkarz_gospodarz = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]]
|                I_piatka_gospodarz = [[Grzegorz Piekarski|Piekarski]]<br> [[Marian Csorich|Csorich]]<br> [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]]<br> [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]]<br> [[Richard Hartmann|Hartmann]]
|                II_piatka_gospodarz = [[Daniel Galant|Galant]]<br> [[Piotr Gil|Gil]]<br> [[Zbigniew Podlipni|Podlipni]]<br> [[Damian Słaboń|Słaboń]]<br> [[Michal Pinc|Pinc]]
|              III_piatka_gospodarz = [[Tomasz Landowski|Landowski]]<br> [[Patryk Wajda|Wajda]]<br> [[Richard Šafárik|Safarik]]<br> [[Mariusz Jastrzębski|Jastrzębski]]<br> [[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]]

===Sprawozdanie z meczu Cracovia.pl===
|                IV_piatka_gospodarz = [[Paweł Kozendra|Kozendra]]<br> [[Stanisław Urban|Urban]]<br> [[Marcin Cieślak|Cieślak]]
Comarch Cracovia wystąpiła w składzie: Radziszewski - Piekarski, Csorich - L. Laszkiewicz, Pasiut, Hartmann - Galant, Gil - Podlipni, Słaboń, Pinc - Landowski, Wajda - Safarik, Jastrzębski, D. Laszkiewicz oraz Kozendra, Urban, Cieślak.

9' Prowadzenie dla drużyny gości zdobywa Proszkiewicz.
|                      bramkarz_gosc = Wawrzkiewicz

|                      I_piatka_gosc = Sokół<br> [[Jarosław Kłys|Kłys]]<br> Chrzanowski<br> Suchomski<br> Dołęga
16' Wyrównującą bramkę zdobywa Pinc, kiedy gramy w przewadze 5 na 4.
|                    II_piatka_gosc = Dabkowski<br> R. Fraszko<br> Bomastek<br> Proszkiewicz<br> Bucharan
20' Koniec I tercji - wynik nie uległ zmianie, mimo, że gramy lepiej i stwarzamy sobie więcej sytuacji do zdobycia bramek. Szczególnie wyróżnia się Leszek Laszkiewicz, udany debiut w drużynie "Pasów" odnotowuje na razie Jastrzębski.
|                    III_piatka_gosc = Koseda<br> Piotrowski<br> Furo<br> Dzięgiel<br> Marmurowicz

|                    IV_piatka_gosc = Radwański<br> A. Fraszko<br> Milan<br> Korczak
23' "Pasy" prowadzą 2:1 po bramce Safarika i podaniu D. Laszkiewicza.
}}

30' Nadal w Katowicach prowadzimy 2:1 posiadając przewagę.

33' Prowadzimy już 3:1! Bramkę tym razem zdobył Słaboń z podania Pinca!

35' Na 4:1 po bardzo ładnej dwójkowej akcji i równie ładnym uderzeniu podwyższa Hartmann. Krążek pięknie wyłożył mu Pasiut.

38' Brutalnie sfaulowany, po minięciu trzech zawodników gości, zostaje L. Laszkiewicz. Arbiter nie nakłada żadnej kary, a nasz zawodnik przez długą chwilę leży na lodowisku.

40' Koniec II tercji. Bardzo dobre 20 minut w naszym wykonaniu, tym bardziej, że z powodu chorób i urazów nie mogą dzisiaj zagrać: Dulęba, Marcińczak i Witowski, a po chorobie powrócili dopiero Hartmann i L. Laszkiewicz. III tercję Cracovia rozpocznie z przewagą jednego zawodnika, gdyż na 8 sekund przed zakończeniem drugiej odsłony na ławkę kar powędrował zawodnik z Torunia.

41' Wykorzystujemy grę w przewadze: Piekarski podaje do Pasiuta, a ten pięknie uderza w okienko. 5:1!!!

43' Jest już 6:1! Relacjonujący na żywo dzisiejsze spotkanie z Katowic Wiceprezes [[MKS Cracovia SSA]] - [[Jakub Tabisz]], donosi, że po pięknej akcji całej drużyny i kończącym podaniu od Landowskiego, krążek w siatce torunian umieszcza Safarik.

47' Jeszcze przez około minutę bedziemy grać z przewagą 5 na 3, na razie nie potrafimy jej wykorzystać.

53' Prawdziwy pogrom gości z Torunia. Na 7:1 podwyższa Podlipni, przy bramce asystowali mu Słaboń i Pinc.

56' Grając w osłabieniu 3 na 4 tracimy drugą w tym spotkaniu bramkę. W drużynie gości po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Tomasz Proszkiewicz.

57' Kolejna kara dla naszego zawodnika, torunianie będą grać w przewadze 5 na 3, gdyż właśnie przed chwilą na lód powrócił z ławki kar zawodnik gości.

59' Przetrzymalismy napór. Do końca spotkania pozostało niewiele ponad minutę.

60' Koniec spotkania. Hokeiści "Pasów" odnoszą wysokie, zasłużone zwycięstwo nad zawsze groźną ekipą TKH Toruń.

[[Kategoria: 2006/07 Ekstraliga|2006-10-20 Cracovia - TKH Toruń 7:2]]
[[Kategoria: TKH Toruń|2006-10-20 Cracovia - TKH Toruń 7:2]]

Aktualna wersja na dzień 03:16, 1 lut 2011