2008-10-18 Cracovia (ME) - Polonia Warszawa (ME) 1:2: Różnice pomiędzy wersjami

(Nie pokazano 10 wersji utworzonych przez 5 użytkowników)
Linia 33: Linia 33:
|                        trener_gosc = Jacek Grembocki
|              ustawienie_gospodarz = 4-4-2
|                    sklad_gospodarz = [[Martin Szwiec|Szwiec]]<br>[[Przemysław Kulig|Kulig]]<br>[[Tomasz Baliga|Baliga]]<br>[[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]]<br>[[Paweł Kozieł|Kozieł]]<br>[[Łukasz Puciłowski|Puciłowski]] (60' [[Bartosz Tomczuk|Tomczuk]])<br>[[Paweł Sacha|Sacha]] (80' [[Mikołaj Pieniądz|Pieniądz]])<br>[[Dawid Dynarek|Dynarek]]<br>[[Mateusz Jeleń|Jeleń]]<br>[[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (69' [[Kacper Tatara|Tatara]])<br>[[Marcin Krzywicki|Krzywicki]] (45' [[Jakub Snadny|Snadny]])
|                    sklad_gospodarz = [[Martin Szwiec|Szwiec]]<br>[[Przemysław Kulig|Kulig]]<br>[[Tomasz Baliga|Baliga]]<br>[[Łukasz Uszalewski|Uszalewski]]<br>[[Paweł Kozieł|Kozieł]] (46' [[Mateusz Urbański|Urbański]])<br>[[Łukasz Puciłowski|Puciłowski]] (60' [[Bartosz Tomczuk|Tomczuk]])<br>[[Paweł Sacha|Sacha]] (80' [[Mikołaj Pieniądz|Pieniądz]])<br>[[Dawid Dynarek|Dynarek]]<br>[[Mateusz Jeleń|Jeleń]]<br>[[Sebastian Kurowski|Kurowski]] (69' [[Kacper Tatara|Tatara]])<br>[[Marcin Krzywicki|Krzywicki]] (45' [[Jakub Snadny|Snadny]])
|                    ustawienie_gosc = 5-3-2
|                        sklad_gosc = Gliwa<br>Wilczak<br>Wojdyga (70' Gumienny)<br>Kulpała (84' Kudelski)<br>Makowski<br>Biernacki<br>Nolka<br>Kłodawski (80' Siwik)<br>Ciarkowski<br>Gołębiewski (46' Pawłoski)<br>Jaron
Linia 39: Linia 39:

===Opis meczu===
[[Grafika:2008 10 18 Cracovia ME - Polonia Warszawa ME 57.jpg|thumb|300px|[[Galeria:2008-10-18 Cracovia (ME) - Polonia Warszawa (ME) 1:2|Cała galeria ››]]]]
[[Grafika:2008-10-18 Cracovia ME - Polonia Warszawa ME 57.jpg|thumb|300px|[[Galeria:2008-10-18 Cracovia (ME) - Polonia Warszawa (ME) 1:2|Cała galeria ››]]]]
====Teraz Pasy!====
W pierwszej połowie meczu inicjatywa należała do Polonii, która jeszcze przed przerwą udokumentowała swoją przewagę dwoma bramkami. Pierwszy gol padł po niespełna pół godzinie gry po mocnym strzale Gołębiowskiego z narożnika pola karnego. Druga bramka dla Czarnych Koszul padła tuż przed przerwą po szybkiej kontrze zakończonej celnym strzałem Ciarkowskiego w sytuacji sam na sam ze Szwiecem.

Druga część spotkania była już bardziej wyrównana. Cracovia ambitnie starała się odrobić straty. Częściowo udało się to dopiero w 80 minucie, gdy Kacper Tatara popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego tuż zza linii pola karnego po którym bramkarz goście nie miał najmniejszych szans na obronę.
Druga część spotkania była już bardziej wyrównana. Cracovia ambitnie starała się odrobić straty. Częściowo udało się to dopiero w 80 minucie, gdy [[Kacper Tatara]] popisał się znakomitym strzałem z rzutu wolnego tuż zza linii pola karnego po którym bramkarz goście nie miał najmniejszych szans na obronę.

Cracovia kończyła to spotkanie w dziesiątkę bowiem pięć minut przed końcem spotkania czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Uszalewski.
Cracovia kończyła to spotkanie w dziesiątkę bowiem pięć minut przed końcem spotkania czerwoną kartkę zobaczył [[Łukasz Uszalewski]].

Mecze sezonu 2008/09 (Cracovia (ME) )

Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2008-07-10 Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia (ME) 3:1  Garbarnia Kraków 2008-07-12 Garbarnia Kraków - Cracovia (ME) 2:1  Hutnik Kraków 2008-07-16 Hutnik Kraków - Cracovia (ME) 3:2  Ruch Chorzów (ME) 2008-07-19 Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME) 0:0  Polonia Bytom (ME) 2008-07-26 Cracovia (ME) - Polonia Bytom (ME) 2:2  Śląsk Wrocław (ME) 2008-08-01 Cracovia (ME) - Śląsk Wrocław (ME) 2:1  Cracovia_herb 2008-08-06 Cracovia - Cracovia (ME) 4:1  Piast Gliwice (ME) 2008-08-10 Cracovia (ME) - Piast Gliwice (ME) 2:1  Cracovia_herb 2008-08-12 Cracovia - Cracovia (ME) 0:3  ŁKS Łódź (ME) 2008-08-16 ŁKS Łódź (ME) - Cracovia (ME) 3:1  Cracovia_herb 2008-08-28 Cracovia - Cracovia (ME) 3:1  Wisła Kraków (ME) 2008-08-30 Wisła Kraków (ME) - Cracovia (ME) 2:0  Lechia Gdańsk (ME) 2008-09-09 Cracovia (ME) - Lechia Gdańsk (ME) 1:1  Ruch Chorzów (ME) 2008-09-13 Cracovia (ME) - Ruch Chorzów (ME) 0:2  Legia Warszawa (ME) 2008-09-20 Legia Warszawa (ME) - Cracovia (ME) 1:2  Polonia Bytom (ME) 2008-10-04 Polonia Bytom (ME) - Cracovia (ME) 1:2  Śląsk Wrocław (ME) 2008-10-13 Cracovia (ME) - Śląsk Wrocław (ME) 2:1  Polonia Warszawa (ME) 2008-10-18 Cracovia (ME) - Polonia Warszawa (ME) 1:2  Odra Wodzisław Śląski (ME) 2008-10-27 Odra Wodzisław Śląski (ME) - Cracovia (ME) 0:1  Jagiellonia Białystok (ME) 2008-11-04 Cracovia (ME) - Jagiellonia Białystok (ME) 0:0  GKS Bełchatów (ME) 2008-11-08 Cracovia (ME) - GKS Bełchatów (ME) 1:2  Arka Gdynia (ME) 2008-11-12 Arka Gdynia (ME) - Cracovia (ME) 2:2  Górnik Zabrze (ME) 2008-11-17 Cracovia (ME) - Górnik Zabrze (ME) 1:1  Lech Poznań (ME) 2008-11-23 Lech Poznań (ME) - Cracovia (ME) 1:0  Jagiellonia Białystok (ME) 2008-12-01 Jagiellonia Białystok (ME) - Cracovia (ME) 1:1  Arka Gdynia (ME) 2008-12-08 Cracovia (ME) - Arka Gdynia (ME) 3:3  Cracovia_herb 2009 Trening Noworoczny  Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2009-01-25 Cracovia (ME) - Bruk-Bet Nieciecza 3:2  Górnik Wieliczka 2009-01-31 Cracovia (ME) - Górnik Wieliczka 0:3  Okocimski Brzesko 2009-02-05 Cracovia (ME) - Okocimski Brzesko 3:2  KS Olkusz 2009-02-18 Cracovia (ME) - KS Olkusz 5:5  Unia Tarnów 2009-02-21 Cracovia (ME) - Unia Tarnów 3:2  Okocimski Brzesko 2009-02-28 Cracovia (ME) - Okocimski Brzesko 4:4  ŁKS Łódź (ME) 2009-03-07 Cracovia (ME) - ŁKS Łódź (ME) 3:1  Lechia Gdańsk (ME) 2009-03-16 Lechia Gdańsk (ME) - Cracovia (ME) 1:0  Wisła Kraków (ME) 2009-03-23 Cracovia (ME) - Wisła Kraków (ME) 2:1  Piast Gliwice (ME) 2009-03-28 Piast Gliwice (ME) - Cracovia (ME) 0:0  Ruch Chorzów (ME) 2009-04-06 Ruch Chorzów (ME) - Cracovia (ME) 1:1  Legia Warszawa (ME) 2009-04-11 Cracovia (ME) - Legia Warszawa (ME) 0:2  Śląsk Wrocław (ME) 2009-04-18 Śląsk Wrocław (ME) - Cracovia (ME) 4:0  Polonia Bytom (ME) 2009-04-25 Cracovia (ME) - Polonia Bytom (ME) 1:2  Polonia Warszawa (ME) 2009-05-02 Polonia Warszawa (ME) - Cracovia (ME) 2:0  Odra Wodzisław Śląski (ME) 2009-05-10 Cracovia (ME) - Odra Wodzisław Śląski (ME) 1:2  GKS Bełchatów (ME) 2009-05-17 GKS Bełchatów (ME) - Cracovia (ME) 2:0  Górnik Zabrze (ME) 2009-05-24 Górnik Zabrze (ME) - Cracovia (ME) 3:3  Lech Poznań (ME) 2009-05-29 Cracovia (ME) - Lech Poznań (ME) 1:2