2010-08-25 Unia Oświęcim- Cracovia 1:3: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = Unia Oświęcim | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = | ...")

(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika)
| Skan =
|Tytul_artykulu = HOKEIŚCI WYGRYWAJĄ W OŚWIĘCIMIU!
| Autor =
| Tresc = Hokeiści Comarch Cracovii wygrali w Oświęcimiu z miejscową Aksam Unią 3:1. O zwycięstwie wicemistrzów Polski zadecydowała trzecia tercja, a przede wszystkim jej rewelacyjna końcówka. AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - COMARCH CRACOVIA 1 : 3 (1:0, 0:0, 0:3)
1:0 - Piekarski 13’
1:1 - Biela (Piotrowski) 44’
1:2 - Kostuch (Rutkowski) 59’
1:3 - Kostuch (Martynowski) 60’
Comarch Cracovia: Radziszewski (30:01 Rocki) – Landowski, Witowski, Martynowski, Dvořak, Kostuch - Sznotala, Dulęba, Piotrowski, Biela, D. Laszkiewicz – Bryła, Rutkowski.

HOKEIŚCI WYGRYWAJĄ W OŚWIĘCIMIU!

Hokeiści Comarch Cracovii wygrali w Oświęcimiu z miejscową Aksam Unią 3:1. O zwycięstwie wicemistrzów Polski zadecydowała trzecia tercja, a przede wszystkim jej rewelacyjna końcówka. AKSAM UNIA OŚWIĘCIM - COMARCH CRACOVIA 1 : 3 (1:0, 0:0, 0:3)

1:0 - Piekarski 13’ 1:1 - Biela (Piotrowski) 44’ 1:2 - Kostuch (Rutkowski) 59’ 1:3 - Kostuch (Martynowski) 60’

Źródło: cracovia.pl 25 sierpnia 2010 [1]