| Strona =
| Skan =
|Tytul_artykulu = PRZEGRANA MISTRZÓW W DOCLER CUP
| Autor =
| Tresc = W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju Docler Cup zawodnicy Comarch Cracovii przegrali po rzutach karnych ze słowacką drużyną ŠHK 37 Piešťany.
W podstawowym czasie gry padł remis 1:1. Bramkę dla Cracovii w drugiej tercji zdobył Aron Chmielewski.
W drugim dzisiejszym spotkaniu o 19:15 gospodarze turnieju DAB-Docler Dunaújváros podejmą SC Bietigheim-Bissingen.

PRZEGRANA MISTRZÓW W DOCLER CUP

W drugim spotkaniu towarzyskiego turnieju Docler Cup zawodnicy Comarch Cracovii przegrali po rzutach karnych ze słowacką drużyną ŠHK 37 Piešťany. W podstawowym czasie gry padł remis 1:1. Bramkę dla Cracovii w drugiej tercji zdobył Aron Chmielewski.

Źródło: cracovia.pl 24 sierpnia 2013 [1]