Bilans meczów w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 210: | Linia 210: | ||
====Częstość wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | ====Częstość wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju==== | ||
41, | 41,15% zwycięstw ?? 21,81% remisów ?? 37,04% porażek | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |||
| | | | ||
|0 | |0 | ||
Linia 219: | Linia 220: | ||
|4 | |4 | ||
|5+ | |5+ | ||
|- | |- | ||
|0 | |0 | ||
|7, | |7,68% | ||
|7, | |7,13% | ||
|5, | |5,49% | ||
| | |3,98% | ||
|1, | |1,37% | ||
|1, | |1,10% | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|5, | |5,90% | ||
|9, | |9,60% | ||
|6, | |6,45% | ||
|3, | |3,57% | ||
|1, | |1,51% | ||
|1, | |1,78% | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|4, | |4,66% | ||
|7,54% | |7,54% | ||
|4, | |4,12% | ||
|2, | |2,74% | ||
|0, | |0,96% | ||
|0, | |0,41% | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
|3, | |3,57% | ||
|4, | |4,39% | ||
|2, | |2,33% | ||
|0, | |0,41% | ||
|0, | |0,41% | ||
|0,14% | |0,14% | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
|1, | |1,10% | ||
|1, | |1,78% | ||
|0, | |0,96% | ||
|0, | |0,41% | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|5+ | |5+ | ||
|3, | |3,84% | ||
|2, | |2,74% | ||
|1, | |1,65% | ||
|0, | |0,27% | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 273: | Linia 273: | ||
|align="center"|'''wyjazd''' | |align="center"|'''wyjazd''' | ||
|- | |- | ||
|55, | |55,92% zwycięstw ?? 19,83% remisów ?? 24,24% porażek | ||
|26, | |26,50% zwycięstw ?? 23,77% remisów ?? 49,73% porażek | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |||
| | | | ||
|0 | |0 | ||
Linia 285: | Linia 286: | ||
|4 | |4 | ||
|5+ | |5+ | ||
|- | |- | ||
|0 | |0 | ||
|6, | |6,61% | ||
|5, | |5,51% | ||
|3, | |3,03% | ||
|1, | |1,65% | ||
|0,28% | |0,28% | ||
|0,28% | |0,28% | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|8, | |8,54% | ||
| | |9,09% | ||
|5, | |5,23% | ||
|2, | |2,75% | ||
|1, | |1,10% | ||
|0,28% | |0,28% | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
| | |4,96% | ||
|9, | |9,09% | ||
|3, | |3,58% | ||
|2, | |2,20% | ||
|0, | |0,83% | ||
|0, | |0,55% | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |5,23% | ||
|6, | |6,34% | ||
| | |2,20% | ||
|0, | |0,55% | ||
|0,28% | |0,28% | ||
|0,28% | |0,28% | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
|1, | |1,65% | ||
|2, | |2,75% | ||
|1, | |1,38% | ||
|0, | |0,55% | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|5+ | |5+ | ||
|5, | |5,79% | ||
|4, | |4,68% | ||
|2, | |2,20% | ||
|0, | |0,55% | ||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 337: | Linia 337: | ||
| | | | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|- | |||
| | | | ||
|0 | |0 | ||
Linia 344: | Linia 345: | ||
|4 | |4 | ||
|5+ | |5+ | ||
|- | |- | ||
|0 | |0 | ||
|8, | |8,74% | ||
|8, | |8,74% | ||
| | |7,92% | ||
|6, | |6,28% | ||
|2, | |2,46% | ||
|1, | |1,91% | ||
|- | |- | ||
|1 | |1 | ||
|3, | |3,28% | ||
|10, | |10,11% | ||
|7, | |7,65% | ||
|4, | |4,37% | ||
|1, | |1,91% | ||
|3, | |3,28% | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|4, | |4,37% | ||
| | |6,01% | ||
|4, | |4,64% | ||
|3, | |3,28% | ||
|1, | |1,09% | ||
|0, | |0,27% | ||
|- | |- | ||
|3 | |3 | ||
| | |1,91% | ||
|2, | |2,46% | ||
|2, | |2,46% | ||
|0, | |0,27% | ||
|0, | |0,55% | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|4 | |4 | ||
|0, | |0,55% | ||
|0, | |0,82% | ||
|0, | |0,55% | ||
|0, | |0,27% | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|5+ | |5+ | ||
|1, | |1,91% | ||
|0, | |0,82% | ||
|1, | |1,09% | ||
| | | | ||
| | | |
Wersja z 00:02, 11 maj 2008
Zawartość
Zestawienie obejmuje mecze w najwyższej kategorii ogólnokrajowych rozgrywkach tj. ekstraklasie oraz nieligowych mistrzostwach kraju.
W przypadku Cracovii są to:
- Mistrzostwa Galicji (2 sezony: 1913-1914)
- nieligowe Mistrzostwa Polski (4 sezony 1921-1922, 1926, 1947)
- I liga (30 sezonów: 1928-1935, 1937-1939, 1948-54, 1958-1959, 1961-1962, 1966/67, 1969/70, 1982/83-1983/84 i od 2004/05)
Uwzględniono także dodatkowe mecze barażowe toczone poza rozgrywkami ligowymi o ile oba zespoły grały w ekstraklasie.
W przypadku Cracovii były to:
Nie uwzględniono baraży o awans do I ligi, "zapasów kwalifikacyjnych" przed mistrzostwami Galicji, eliminacji regionalnych (Klasy A) przed mistrzostwami Polski, a także unieważnionych pierwszoligowych meczów (z Polonią Warszawa 3:2 w 1938 i z Polonią Bytom 1:0 w 1954). Uwzględniono wszystkie walkowery.
Mecze Cracovii w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 363 | 203 | 72 | 88 | 792-415 | +377 | 2,18-1,14 | 12:0 | 5:0 |
wyjazd | 366 | 97 | 87 | 182 | 454-646 | -192 | 1,24-1,77 | 7:0 | 9:0 |
razem | 729 | 300 | 159 | 270 | 1246-1061 | +185 | 1,71-1,46 |
mecze Cracovii w nieligowych Mistrzostwach Galicji
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 3 | 2 | 1 | 7-4 | +3 | 2,33-1,33 | 3:1 | ||
wyjazd | 4 | 2 | 2 | 8-1 | +7 | 2,00-0,25 | 5:0 | ||
razem | 7 | 4 | 3 | 15-5 | +10 | 2,14-0,71 |
mecze Cracovii w nieligowych Mistrzostwach Polski
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 17 | 15 | 1 | 1 | 94-16 | +78 | 5,53-0,94 | 12:0 | 3:1 |
wyjazd | 19 | 11 | 5 | 3 | 69-23 | +46 | 3,63-1,21 | 7:0 | 3:1 |
razem | 36 | 26 | 6 | 4 | 163-39 | +124 | 4,53-1,08 |
mecze Cracovii w ekstraklasie
mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
dom | 343 | 186 | 70 | 87 | 691-395 | +296 | 2,01-1,15 | 8:0 | 5:0 |
wyjazd | 343 | 84 | 80 | 179 | 377-622 | -245 | 1,10-1,81 | 6:0 | 9:0 |
razem | 686 | 270 | 150 | 266 | 1068-1017 | +51 | 1,56-1,48 |
przyjęto, że gospodarzem meczu na neutralnym stadionie w 1948 był zwycięzca (czyli Cracovia)
Częstość wyników w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju
41,15% zwycięstw ?? 21,81% remisów ?? 37,04% porażek
0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5+ | |
0 | 7,68% | 7,13% | 5,49% | 3,98% | 1,37% | 1,10% |
1 | 5,90% | 9,60% | 6,45% | 3,57% | 1,51% | 1,78% |
2 | 4,66% | 7,54% | 4,12% | 2,74% | 0,96% | 0,41% |
3 | 3,57% | 4,39% | 2,33% | 0,41% | 0,41% | 0,14% |
4 | 1,10% | 1,78% | 0,96% | 0,41% | ||
5+ | 3,84% | 2,74% | 1,65% | 0,27% |
dom | wyjazd | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
55,92% zwycięstw ?? 19,83% remisów ?? 24,24% porażek | 26,50% zwycięstw ?? 23,77% remisów ?? 49,73% porażek | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Pionowo bramki Cracovii, poziomo bramki rywali.
aktualizacja co rundę
w oficjalnych rozgrywkach: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie • Jubileuszowe mecze |
w ekstraklasie i nieligowych mistrzostwach kraju: |
Bilans • Rywale • Rekordowe mecze • Serie |
derbowe: |
Cracovia w liczbach • Dwucyfrówki • Klubowe rekordy • Mecze międzynarodowe • Liczba meczów • Mecze według dat • Sezon po sezonie • Spis rozgrywek • Spis rywali • Spis sezonów • Sukcesy