Święta Wojna (statystyka): Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(→Bilans) |
|||
Linia 56: | Linia 56: | ||
=== Mecze wg rozgrywek === | === Mecze wg rozgrywek === | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"|rozgrywki | ||
|align="center"| | |align="center"|mecze | ||
|align="center"| | |align="center"|wygrane | ||
|align="center"| | |align="center"|remisy | ||
|align="center"| | |align="center"|porażki | ||
|align="center"| | |align="center"|bramki | ||
|align="center"| | |align="center"|różnica br. | ||
|align="center"|średnie br. | |||
|align="center"|najw. wygr. | |||
|align="center"|najw. przegr. | |||
|- | |- | ||
|align="center"|I liga | |align="center"|'''Mistrzostwa Galicji''' | ||
|align="center"|3 | |||
|align="center"|3 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|8-2 | |||
|align="center"|+6 | |||
|align="center"|2,67-0,67 | |||
|align="center"|[[1913-11-09 Wisła Kraków - Cracovia 0:3|3:0]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |||
|align="center"|'''I liga''' | |||
|align="center"|56 | |align="center"|56 | ||
|align="center"|17 | |align="center"|17 | ||
|align="center"|17 | |align="center"|17 | ||
|align="center"|22 | |align="center"|22 | ||
|align="center"|62 | |align="center"|62-88 | ||
|align="center"| | |align="center"|-26 | ||
|align="center"|1,11-1,57 | |||
|align="center"|[[1935-09-08 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | |||
|align="center"|[[1934-11-04 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|II liga | |align="center"|'''II liga''' | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"| | |align="center"|3-6 | ||
|align="center"| | |align="center"|-3 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|0,75-1,50 | ||
|align="center"| | |align="center"|[[1965-06-27 Cracovia - Wisła Kraków 1:0|1:0]] | ||
|align="center"| | |align="center"|[[1964-11-22 Wisła Kraków - Cracovia 4:1|4:1]] | ||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|'''krakowska Klasa A''' | ||
|align="center"|15 | |align="center"|15 | ||
|align="center"|9 | |align="center"|9 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4 | ||
|align="center"|31 | |align="center"|31-19 | ||
|align="center"| | |align="center"|+12 | ||
|align="center"|2,07-1,27 | |||
|align="center"|[[1921-06-05 Cracovia - Wisła Kraków 5:0|5:0]] | |||
|align="center"|[[1946-09-15 Wisła Kraków - Cracovia 4:1|4:1]] | |||
|- | |||
|align="center"|'''Puchar Polski''' | |||
|align="center"|2 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|1 | |||
|align="center"|3-5 | |||
|align="center"|-2 | |||
|align="center"|1,50-2,50 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[1955-11-20 Wisła Kraków - Cracovia 3:1|3:1]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|okupacyjne Mistrzostwa Krakowa | ||
|align="center"|5 | |align="center"|5 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"|2 | |align="center"|2 | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|4 | |align="center"|4-14 | ||
|align="center"| | |align="center"|-10 | ||
|align="center"|0,80-2,80 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |||
|- | |- | ||
|align="center"|Herbowa | |align="center"|Herbowa Tarcza Krakowa | ||
|align="center"|16 | |align="center"|16 | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|3 | |align="center"|3 | ||
|align="center"|10 | |align="center"|10 | ||
|align="center"|16 | |align="center"|16-31 | ||
|align="center"| | |align="center"|-15 | ||
|align="center"|1,00-1,94 | |||
|align="center"|[[1975-01-19 Wisła Kraków - Cracovia 1:4|4:1]] | |||
|align="center"|[[1979-01-14 Wisła Kraków - Cracovia 5:0|5:0]] | |||
|- | |- | ||
|align="center"|Puchar Prezydenta m. Krakowa | |align="center"|Puchar Prezydenta m. Krakowa | ||
Linia 125: | Linia 150: | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1-0 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|+1 | ||
|align="center"|1,00-0,00 | |||
|align="center"|[[1990-01-28 Cracovia - Wisła 1:0|1:0]] | |||
|align="center"| | |||
|- | |- | ||
|align="center"|Puchar Rektora UJ | |align="center"|Puchar Rektora UJ | ||
Linia 133: | Linia 161: | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0 | ||
|align="center"|1 | |align="center"|1 | ||
|align="center"|0 | |align="center"|0-2 | ||
|align="center"|2 | |align="center"|-2 | ||
|align="center"|0,00-2,00 | |||
|align="center"| | |||
|align="center"|[[1993-05-15 Wisła Kraków - Cracovia 2:0|2:0]] | |||
<!--- | |||
|- | |- | ||
|align="center"| | |align="center"|mecze towarzyskie | ||
|align="center"|70 | |align="center"|70 | ||
|align="center"|23 | |align="center"|23 | ||
|align="center"|14 | |align="center"|14 | ||
|align="center"|33 | |align="center"|33 | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | |||
|align="center"| | |align="center"| | ||
|align="center"| | ---> | ||
|} | |} | ||
===Wyniki=== | ===Wyniki=== |
Wersja z 12:38, 25 wrz 2007
Bilans
Wersja błędna
meczy | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica | najw. wygr. | najw. przegr. | |
razem | 173 | 58 | 39 | 76 | 225-292 | -67 | 5:0 | 7:1 |
Zestawienie to to powszechnie znane z mediów statystyki Wielkich Derbów.
Zobacz uwagi poniżej
Wersja poprawna
meczy | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica | najw. wygr. | najw. przegr. | |
razem | 172 | 58 | 40 | 74 | 223-281 | -58 | 5:0 | 7:1 |
Zestawienie to powstało na podstawie pełnej listy wyników umieszczonej poniżej.
Mecze wg rozgrywek
rozgrywki | mecze | wygrane | remisy | porażki | bramki | różnica br. | średnie br. | najw. wygr. | najw. przegr. | |
Mistrzostwa Galicji | 3 | 3 | 8-2 | +6 | 2,67-0,67 | 3:0 | ||||
I liga | 56 | 17 | 17 | 22 | 62-88 | -26 | 1,11-1,57 | 5:0 | 5:0 | |
II liga | 4 | 2 | 2 | 3-6 | -3 | 0,75-1,50 | 1:0 | 4:1 | ||
krakowska Klasa A | 15 | 9 | 2 | 4 | 31-19 | +12 | 2,07-1,27 | 5:0 | 4:1 | |
Puchar Polski | 2 | 1 | 1 | 3-5 | -2 | 1,50-2,50 | 3:1 | |||
okupacyjne Mistrzostwa Krakowa | 5 | 2 | 3 | 4-14 | -10 | 0,80-2,80 | ||||
Herbowa Tarcza Krakowa | 16 | 3 | 3 | 10 | 16-31 | -15 | 1,00-1,94 | 4:1 | 5:0 | |
Puchar Prezydenta m. Krakowa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | +1 | 1,00-0,00 | 1:0 | ||
Puchar Rektora UJ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-2 | -2 | 0,00-2,00 | 2:0 |
Wyniki
rok | wyniki | ilość meczów |
1908 | 1:1 3:1 2:2 | 3 |
1909 | 1:1 0:2 0:1 | 6 |
1910 | 2:0 | 7 |
1911 | 1:0 | 8 |
1912 | 4:2 2:0 | 10 |
1913 | 2:1 3:0 a | 12 |
1914 | 3:1 | 13 |
1915 | ||
1916 | ||
1917 | ||
1918 | 3:2 0:1 | 15 |
1919 | 1:3 1:0 | 17 |
1920 | 0:1 4:1 1:1 | 20 |
1921 | 3:0 5:0 1:1 | 23 |
1922 | 1:1 2:1 | 25 |
1923 | 0:1 1:1 4:2 1:5 | 29 |
1924 | 0:2 2:0 2:4 | 32 |
1925 | 5:5 | 33 |
1926 | 2:1 3:2 | 35 |
1927 | ||
1928 | 2:1 1:5 | 37 |
1929 | 1:1 3:1 1:5 | 40 |
1930 | 2:1 0:1 1:2 | 43 |
1931 | 1:4 2:1 2:4 4:3 | 47 |
1932 | 4:2 0:3 2:2 3:0 | 51 |
1933 | 1:1 3:0 b 1:0 1:3 1:1 | 56 |
1934 | 2:1 0:5 | 58 |
1935 | 0:4 5:0 | 60 |
1936 | 2:0 2:3 | 62 |
1937 | 1:1 1:0 | 64 |
1938 | 2:2 2:1 | 66 |
1939 | 1:5 0:1 | 68 |
1940 | 0:3 1:7 2:0 | 71 |
1941 | 1:1 1:1 2:3 | 74 |
1942 | ||
1943 | 1:3 3:0 c | 76 |
1944 | 0:4 0:3 | 78 |
1945 | 0:2 2:1 0:2 1:2 | 82 |
1946 | 1:3 1:0 1:1 1:0 1:4 0:1 | 88 |
1947 | 0:3 3:0 2:2 0:1 | 92 |
1948 | 2:0 1:1 3:1 | 95 |
1949 | 1:0 0:0 | 97 |
1950 | 0:1 1:3 | 99 |
1951 | 0:0 0:5 | 101 |
1952 | 0:1 | 102 |
1953 | 4:2 0:3 5:1 | 105 |
1954 | 0:2 1:1 0:0 | 108 |
1955 | 3:1 2:3 1:3 | 111 |
1956 | 2:2 | 112 |
1957 | 1:4 | 113 |
1958 | 2:0 2:1 1:1 | 116 |
1959 | 0:1 3:2 | 118 |
1960 | 0:2 2:1 | 120 |
1961 | 0:1 0:1 | 122 |
1962 | ||
1963 | ||
1964 | 1:4 | 123 |
1965 | 1:0 0:2 | 125 |
1966 | 2:0 2:1 1:2 | 128 |
1967 | 2:2 0:3 | 130 |
1968 | 1:1 | 131 |
1969 | 1:2 2:3 | 133 |
1970 | 0:2 0:0 | 135 |
1971 | ||
1972 | 1:1 | 136 |
1973 | 0:3 | 137 |
1974 | 1:2 1:1 | 139 |
1975 | 4:1 | 140 |
1976 | 1:5 | 141 |
1977 | 2:2 | 142 |
1978 | 0:1 3:2 | 144 |
1979 | 0:5 | 145 |
1980 | 1:1 | 146 |
1981 | 1:4 | 147 |
1982 | 0:1 0:0 2:2 | 150 |
1983 | 0:1 2:1 0:0 | 153 |
1984 | 0:0 0:0 | 155 |
1985 | 0:4 0:1 | 157 |
1986 | 3:1 | 158 |
1987 | 0:1 | 159 |
1988 | 2:0 | 160 |
1989 | 1:2 | 161 |
1990 | 1:0 | 162 |
1991 | 1:3 | 163 |
1992 | ||
1993 | 0:2 | 164 |
1994 | ||
1995 | 1:0 | 165 |
1996 | 0:2 | 166 |
1997 | ||
1998 | ||
1999 | ||
2000 | ||
2001 | ||
2002 | ||
2003 | ||
2004 | 0:0 | 167 |
2005 | 0:1 0:3 | 169 |
2006 | 1:1 0:3 | 171 |
2007 | 0:0 | 172 |
Pogrubione - mecze z I i II ligi, mistrzostw kraju, klasy A i Pucharu Polski
Pochylone - mecze krótsze niż regulaminowe
Na podstawie monografii Marka Pampucha "Pany 1906-2006".
Zweryfikowano w innych źródłach. Poprawiono błędny wynik z 1961.
a Wynik na boisku 0:1 zweryfikowany vo dla Cracovii z powodu uczestnictwa nie uprawnionych graczy (wówczas vo był 5:0, jednak dla ujednolicenia podajemy 3:0) |
Uwagi
- W niektórych zestawieniach derbowych błędnie wlicza się mecz między Wisłą i Cracovią II zakończony wynikiem 10:1.