Wyszukiwanie zaawansowane

Przeszukaj przestrzenie nazw:

• …ak<BR>Król<BR>II połowa:<BR>Rogala<BR>Górak<BR>Przerywacz<BR>Wawrzyczek<BR>Chudy<BR>Bernardo<BR>Czerwiec<BR>Piegzik<BR>Kompała<BR>Julio Cesar<BR>Jaromin
    3 KB (315 słów) - 20:43, 16 wrz 2022
  • …uzy 1:0 ze strzału Szeligi, uległa jednak po przerwie strzałom Hodura (2), Chudy i Kasiny, przerywając we stosunki 1:4.
    6 KB (762 słowa) - 19:57, 16 kwi 2023
  • …nej siatki, wybił jednak piłkę na róg. Po nim główkował Dytiatjew – Martin Chudy ładnie obronił. …skoczenie Górnika. W 67 min na strzał zdecydował się Thiago, który wyłapał Chudy. Minutę później po rzucie wolnym goście zdobyli jednak gola. Po centrze
    21 KB (3272 słowa) - 21:35, 12 wrz 2023
  • | strzelcy_gospodarz = Wolański (15')<BR> Chudy (52') …> Iwański<BR> Kubisz (90' Chylaszek)<BR> Kozubek<BR>Król (81' Księżyc)<BR> Chudy (88' Górak)
    15 KB (2320 słów) - 20:32, 13 lip 2022
  • …wie zmarnował Rafael Lopes, gdy gości jakimś cudem od utraty gola uratował Chudy, ale to by było na tyle. GÓRNIK: Chudy - Sekulis, Wiśniewski, Koj, Janza - Matras, Matuszek - Zapolnik (77 Bauza)
    17 KB (2510 słów) - 21:01, 26 wrz 2023
  • …wolny, strzelał Loshaj, piłka otarła się o mur, ale bez kłopotów złapał ją Chudy. W rewanżu zablokowany został Jimenez, i to dwukrotnie. A potem jednak sp …o przy bramce, musimy grać szybciej i dokładniej – mówił w przerwie Martin Chudy. W drugiej połowie goście zagrali dużo lepiej, ale nie byli w stanie pok
    20 KB (3009 słów) - 19:33, 10 wrz 2023
  • …dwórkowych kapel, więc wybierać było w czym. Jeden był mały i gruby, drugi chudy jak patyk i wysoki, trzeci pozbawiony uzębienia, czwarty (skrzypek) lekko
    10 KB (1500 słów) - 16:46, 22 maj 2023
  • …Kiedy z dystansu ,,wypalił" Diego Ferraresso, dobrze interweniował Martin Chudy. Zaraz potem wolej Hernandeza minął cel. Tymczasem w 12 min miejscowi mog …schowała się za podwójną gardą. Groźnie strzelał Diego Ferraresso i Martin Chudy wybił piłkę na róg. Po nim uderzał Hernandez – w boczną siatkę. Go
    27 KB (4340 słów) - 19:17, 14 wrz 2023
  • …Adamus<BR> Jaromin (62' Piegzik)<BR> Czerwiec<BR> Iwański<BR> Kozubek<BR> Chudy<BR> Gierczak (46' Kompała)
    16 KB (2296 słów) - 21:05, 12 lip 2022
  • GÓRNIK: Chudy - Evangelou, Wiśniewski, Gryszkiewicz - Masouras (46 Ryczkowski), Prochazk
    20 KB (3048 słów) - 21:32, 11 wrz 2023