1946 kadra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „{{Poprzednie-Nastepne |poprzednie= 1945 kadra |sezon= 1946 |nastepne= 1947 kadra }} {{stub}} Kategoria:1946 Kategoria:Kadra”) |
|||
(Nie pokazano 11 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
}} | }} | ||
[[Plik:Muzeum_Sandecji_1946-04-24_Sandecja_Cracovia_dru%C5%BCynaCracovii.jpg|thumb|right|300px| Przed meczem [[1946-04-28 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:2]] drużyna Cracovii, źródło:muzeum Sandecji ]] | |||
[[Plik:1946 1.jpg|thumb|400px|right|drużyna Cracovii, 1946, przód]]<BR> | |||
[[Plik:1946 2.jpg|thumb|400px|right|drużyna Cracovii, 1946, tył]]<BR> | |||
[[Plik:CRA-LECHIA 1.jpg|thumb|400px|right|drużyna Cracovii, 1946 r. przed meczem [[1946-02-24 Lechia 06 Mysłowice - Cracovia 3:0]] , przód]]<BR> | |||
[[Plik:CRA-LECHIA 2.jpg|thumb|400px|right|drużyna Cracovii, 1946 r. przed meczem [[1946-02-24 Lechia 06 Mysłowice - Cracovia 3:0]] , tył]]<BR> | |||
{{stub}} | |||
'''Trener:'''<br> | |||
{{Flaga|POL}} [[Zygmunt Chruściński]] <br> | |||
'''Kierownik drużyny:'''<br> | |||
{{Flaga|POL}} [[Józef Wilk]] | |||
ustawienie 2-3-5 | |||
===Kadra 1946=== | |||
{| | |||
|align=”left”| | |||
|colspan=2|'''krakowska Klasa A grupa II''' | |||
|colspan=2|'''mecz o udział w Mistrzostwach Polski''' | |||
|- | |||
|align=”left”|'''zawodnicy''' | |||
|align=”center”|'''mecze''' | |||
|align=”center”|'''bramki''' | |||
|align=”center”|'''mecze''' | |||
|align=”center”|'''bramki''' | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Henryk Bobula]] | |||
|align=”center”|6 | |||
|align=”center”|2 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Marian Domański]] | |||
|align=”center”|4 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Władysław Gędłek]] | |||
|align=”center”|9 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Glimas]] | |||
|align=”center”|5 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Jan Hymczak]] | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|b.d. | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Edward Jabłoński]] | |||
|align=”center”|8 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Marian Jabłoński]] | |||
|align=”center”|5 | |||
|align=”center”|2 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Kletschka|Kleczka]] | |||
|align=”center”|8 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} Klimas | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Michał Kopacz]] | |||
|align=”center”|3 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} Kościelny | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Jan Major]] | |||
|align=”center”|2 | |||
|align=”center”|3 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Eugeniusz Mazur]] | |||
|align=”center”|6 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Parpan]] | |||
|align=”center”|7 | |||
|align=”center”|3 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Bolesław Pawlik]] | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Julian Radoń]] | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Eugeniusz Różankowski]] | |||
|align=”center”|9 | |||
|align=”center”|13 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Różankowski]] | |||
|align=”center”|11 | |||
|align=”center”|8 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Henryk Rybicki]] | |||
|align=”center”|11 | |||
|align=”center”|b.d. | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0(-4) | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szeliga]] | |||
|align=”center”|14 | |||
|align=”center”|13 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} Świst | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Eugeniusz Tomasik]] | |||
|align=”center”|2 | |||
|align=”center”|0 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Herbert Ursoń]] | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} [[Roman Zbroja]] | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|align=”left”|{{Flaga|POL}} Zięba | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|- | |||
|align=”center”|1 | |||
|align=”center”|- | |||
|- | |||
|} | |||
''(Uwaga: brak strzelca bramki w meczu [[1946-04-28 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:2]], [[1946-10-06 Cracovia - Wieczysta Kraków 3:2]], brak pełnych składów w większości meczów).'' | |||
Ponadto w [[1946 mecze towarzyskie|meczach towarzyskich]] występowali: <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Dębowski <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Dębski <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Filipek <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Foryszowski <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Gliniak <BR> | |||
{{Flaga|POL}} [[Stanisław Grabowski]] <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Kaczor <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Kalor <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Kühn <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Miklaszewski <BR> | |||
{{Flaga|POL}} Reguła <BR> | |||
[[Kategoria:1946]] | [[Kategoria:1946]] | ||
[[Kategoria:Kadra]] | [[Kategoria:Kadra]] |
Aktualna wersja na dzień 21:43, 14 lip 2023
![]() |
sezon 1946 | ![]() |
![](/images/thumb/8/86/Muzeum_Sandecji_1946-04-24_Sandecja_Cracovia_dru%C5%BCynaCracovii.jpg/300px-Muzeum_Sandecji_1946-04-24_Sandecja_Cracovia_dru%C5%BCynaCracovii.jpg)
Przed meczem 1946-04-28 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:2 drużyna Cracovii, źródło:muzeum Sandecji
![](/images/thumb/b/b1/CRA-LECHIA_1.jpg/400px-CRA-LECHIA_1.jpg)
drużyna Cracovii, 1946 r. przed meczem 1946-02-24 Lechia 06 Mysłowice - Cracovia 3:0 , przód
![](/images/thumb/b/b0/CRA-LECHIA_2.jpg/400px-CRA-LECHIA_2.jpg)
drużyna Cracovii, 1946 r. przed meczem 1946-02-24 Lechia 06 Mysłowice - Cracovia 3:0 , tył
To jest zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.
Trener:
Zygmunt Chruściński
Kierownik drużyny:
Józef Wilk
ustawienie 2-3-5
Kadra 1946
krakowska Klasa A grupa II | mecz o udział w Mistrzostwach Polski | |||
zawodnicy | mecze | bramki | mecze | bramki |
![]() |
6 | 2 | 1 | 0 |
![]() |
4 | 0 | - | - |
![]() |
9 | 1 | - | - |
![]() |
5 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
1 | b.d. | - | - |
![]() |
8 | 1 | 1 | 0 |
![]() |
5 | 2 | 1 | 0 |
![]() |
8 | 1 | 1 | 1 |
![]() |
1 | 1 | - | - |
![]() |
3 | 0 | - | - |
![]() |
1 | 1 | - | - |
![]() |
2 | 3 | - | - |
![]() |
6 | 0 | 1 | 0 |
![]() |
7 | 3 | 1 | 0 |
![]() |
1 | 0 | - | - |
![]() |
1 | 1 | - | - |
![]() |
9 | 13 | - | - |
![]() |
11 | 8 | 1 | 0 |
![]() |
11 | b.d. | 1 | 0(-4) |
![]() |
14 | 13 | 1 | - |
![]() |
1 | 0 | - | - |
![]() |
2 | 0 | - | - |
![]() |
1 | 1 | - | - |
![]() |
1 | 1 | - | - |
![]() |
- | - | 1 | - |
(Uwaga: brak strzelca bramki w meczu 1946-04-28 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 1:2, 1946-10-06 Cracovia - Wieczysta Kraków 3:2, brak pełnych składów w większości meczów).
Ponadto w meczach towarzyskich występowali:
Dębowski
Dębski
Filipek
Foryszowski
Gliniak
Stanisław Grabowski
Kaczor
Kalor
Kühn
Miklaszewski
Reguła