1974/75 kadra: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 33: | Linia 33: | ||
{{Flaga|POL}} [[Ryszard Zamojdzik|Zamojdzik]]<br> | {{Flaga|POL}} [[Ryszard Zamojdzik|Zamojdzik]]<br> | ||
{{Flaga|POL}} [[Stanisław Jałocha|S.Jałocha]]<br> | {{Flaga|POL}} [[Stanisław Jałocha|S.Jałocha]]<br> | ||
'''Kadra: [[1975/76]]'''<br> | |||
{| | |||
| | |||
|colspan=2 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px" bgcolor="#F1F1F1"|[[1974/75 krakowska liga okręgowa grupa I|krakowska liga okręgowa grupa I]] | |||
|colspan=2 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px" bgcolor="#ffffff"|[[1974/75 baraże o II ligę grupa V|baraże o II ligę grupa V]] | |||
|- | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"|'''zawodnicy''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''mecze'''{{note|1}} | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#F1F1F1"|'''bramki''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#ffffff"|'''mecze''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px" bgcolor="#ffffff"|'''bramki''' | |||
|- | |||
|colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Bramkarze''' | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Mieczysław Biedroński]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-2) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 (-3) | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Duda]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 (-1) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"| | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"| | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Mikołaj Musialik]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|22 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1(-7) | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"| 0 (-5) | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Rychlewski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"| 0 (-1) | |||
|- | |||
|colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Obrońcy''' | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Władysław Drobny]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Henryk Duda]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Jałocha]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Stanisław Kopijka]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|15 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tadeusz Piotrowski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Fryderyk Surma]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|18 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Andrzej Wójtowicz]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|- | |||
|colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Pomocnicy''' | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Artur Englert]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|11 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Edward Hefko]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|22 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|8 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marian Fliśnik]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Macała]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Zbigniew Maczugowski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Adam Nenko]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Tomasz Niemiec]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|25 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Andrzej Turecki]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|22 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|colspan="6" style="text-align:left" valign="top"|'''Napastnicy''' | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Marek Bąk]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dominik]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|- | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Wiesław Lendzion]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|22 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Adam Maczugowski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Janusz Sputo]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|24 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Czesław Szczepankiewicz]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|23 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|7 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|{{Flaga|POL}} [[Ryszard Zamojdzik]] | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|13 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#F1F1F1"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|- | |||
|} | |||
{{ref|1}} W zestawieniu brak składów z meczu [[1975-05-29 Przebój Wolbrom - Cracovia 0:2]]<br> | |||
{{stub}} | {{stub}} | ||
[[Kategoria: 1974/75]] | [[Kategoria: 1974/75]] | ||
[[Kategoria: Kadra]] | [[Kategoria: Kadra]] |
Wersja z 19:24, 15 lut 2023
![]() |
sezon 1974/75 | ![]() |
![](/images/thumb/b/ba/Cracovia_1974_1975.jpg/400px-Cracovia_1974_1975.jpg)
Drużyna Cracovii 1974/75; od lewej stoją: trener Roman Durniok, Andrzej Wójtowicz, Wiesław Lendzion, Ryszard Zamojdzik, Mikołaj Musialik, Janusz Duda, Fryderyk Surma, Jacek Hefko, Adam Nenko, Andrzej Turecki, asystent Stanisław Chemicz;
Siedzą: Janusz Sputo, Henryk Duda, Stanisław Kopijka, Marek Bąk, Czesław Szczepankiewicz, Adam Maczugowski, Zbigniew Maczugowski, Tomasz Niemiec, Władysław Drobny.
Siedzą: Janusz Sputo, Henryk Duda, Stanisław Kopijka, Marek Bąk, Czesław Szczepankiewicz, Adam Maczugowski, Zbigniew Maczugowski, Tomasz Niemiec, Władysław Drobny.
Biedroński
J.Duda
Musialik
Rychlewski
Bąk
Dominik
Drobny
H.Duda
Fliśnik
Hefko
Englert
Kopijka
Lendzion
Macała
A.Maczugowski
Z.Maczugowski
A.Nenko
Niemiec
Piotrowski
Sputo
Szczepankiewicz
Surma
Turecki
Wójtowicz
Zamojdzik
S.Jałocha
Kadra: 1975/76
krakowska liga okręgowa grupa I | baraże o II ligę grupa V | ||||
zawodnicy | mecze1 | bramki | mecze | bramki | |
Bramkarze | |||||
![]() |
3 | 0 (-2) | 2 | 0 (-3) | |
![]() |
3 | 0 (-1) | |||
![]() |
22 | 1(-7) | 3 | 0 (-5) | |
![]() |
- | - | 2 | 0 (-1) | |
Obrońcy | |||||
![]() |
24 | 0 | 3 | 0 | |
![]() |
9 | 0 | - | - | |
![]() |
1 | 0 | 2 | 0 | |
![]() |
15 | 2 | 5 | 0 | |
![]() |
6 | 0 | 3 | 0 | |
![]() |
18 | 0 | 1 | 0 | |
![]() |
7 | 1 | 6 | 1 | |
Pomocnicy | |||||
![]() |
11 | 2 | 5 | 0 | |
![]() |
22 | 8 | 4 | 0 | |
![]() |
- | - | 2 | 0 | |
![]() |
5 | 3 | 5 | 0 | |
![]() |
16 | 0 | 3 | 0 | |
![]() |
6 | 0 | - | - | |
![]() |
25 | 9 | 6 | 0 | |
![]() |
22 | 0 | 4 | 0 | |
Napastnicy | |||||
![]() |
3 | 1 | 3 | 0 | |
![]() |
2 | - | - | - | |
![]() |
22 | 7 | 6 | 0 | |
![]() |
9 | 3 | 3 | 1 | |
![]() |
24 | 24 | 2 | 0 | |
![]() |
23 | 7 | 3 | 0 | |
![]() |
13 | 6 | 5 | 0 |
1 W zestawieniu brak składów z meczu 1975-05-29 Przebój Wolbrom - Cracovia 0:2
To jest zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.