|                strzelcy_gospodarz = Wilimowski
|                      strzelcy_gosc = [[Andrzej Wołkowski]] (4)<br>  [[Adam Kowalski|''Nowak'']] (3)<br> [[Władysław Michalik]] <br>  [[Zygmunt Kamiński|''Gorlicki'']]
|                        trener_gosc =
|                      bramkarz_gospodarz =
|                      bramkarz_gospodarz = Bratek
|                      I_piatka_gospodarz =
|                      I_piatka_gospodarz = Figus <br>Kilian<br> Edek<br> Wilimowaki<br> Wycisk I<br> Wycisk II <br> Wilczek
|                    II_piatka_gospodarz =
|                    III_piatka_gospodarz =
|                    IV_piatka_gospodarz =
|                bramkarz_gosc =
|                bramkarz_gosc = Madej
|                I_piatka_gosc =
|                I_piatka_gosc = [[Zdzisław Trytko]]<br> [[Zdzisław Ziętkiewicz]]<br> [[Adam Kowalski|''Nowak'']]<br> [[Andrzej Wołkowski]]<br> Balcer<br> [[Edward Censor|Cenzor]]<br> [[Władysław Michalik]] <br> [[Zygmunt Kamiński|''Gorlicki'']]
|                II_piatka_gosc =
|              III_piatka_gosc =
Linia 68: Linia 68:
Mecz wzbudził wielkie zainteresowanie wśród publiczności, przybyło ponad tysiąc widzów.<BR>
Drużyna Cracovii, wzmocniona nowymi graczami, a mianowicie Gorlickim i Kloszkiem (dawnymi graczami SKH) i Cenzorem (Makkabi) wystąpiła jednak bez Marchewczyka i Czarnika. Pogoń wystąpiła w zwykłym składzie ze znanym piłkarzem Wilimowskim na środku napadu.<BR>
Mecz zakończył się wysokocyfrowem zwycięstwem Cracovii w stosunku 9:1 (3:0, 2:1, 4:1). Gra przez cały czas stała pod znakiem przewagi drużyny krakowskiej. Na tle doskonale grającej Cracovii Pogoń wypadła bindo, czemu zresztą nie można się dziwić, skoro w szeregach jej znajdują sic bardzo młodzi gracze.<BR>
Pierwsza tercja przechodzi pod znakiem dużej przewagi Cracovii dla której trzy bramki zdobywają Wołkowskl (2) i Michalik. W drugiej tercji gra nic ulega zmianie, a Wołkowski i Nowak podwyższają stan do 5 bramek, przyczem w tym okresie gry Wilimowski uzyskuje jedyny honorowy punkt dla swej drużyny.<BR>
Pierwsza tercja przechodzi pod znakiem dużej przewagi Cracovii dla której trzy bramki zdobywają Wołkowski (2) i Michalik. W drugiej tercji gra nie ulega zmianie, a Wołkowski i Nowak podwyższają stan do 5 bramek, przyczem w tym okresie gry Wilimowski uzyskuje jedyny honorowy punkt dla swej drużyny.<BR>
W trzeciej tercji gra po uzyskaniu dalszych trzech bramek przez Nowaka (2) i Wołkowskiego niepotrzebnie ale zaostrza. Sędzia p. Górski, nie orjentując się w sytuacji, nie przerywa gry, co wywołuje głośne protesty ze strony publiczności. Dochodzi do Incydentu, w wyniku którego sędzia schodzi z toru, a miejsce jego zajmuje sędzia rezerwowy p. Arlt, który prowadzi zawody do końca. W ostatniej minucie ustala wynik dnia Gorlicki, strzelając 9-tą bramkę dla Cracovii.<BR>
W trzeciej tercji gra po uzyskaniu dalszych trzech bramek przez Nowaka (2) i Wołkowskiego niepotrzebnie ale zaostrza. Sędzia p. Górski, nie orjentując się w sytuacji, nie przerywa gry, co wywołuje głośne protesty ze strony publiczności. Dochodzi do incydentu, w wyniku którego sędzia schodzi z toru, a miejsce jego zajmuje sędzia rezerwowy p. Arlt, który prowadzi zawody do końca. W ostatniej minucie ustala wynik dnia Gorlicki, strzelając 9-tą bramkę dla Cracovii.<BR>
Drużyny wystąpiły w następujących składach: Cracovia — Madej, Trytko, Ziętkiewicz, Nowak, Wołkowski, Balcer, Cenzor. Michalik i Gorlicki. — Pogoń: Bratek, Figus, Kilian, Edek, Wilimowaki, Wycisk I, Wycisk II i Wilczek.

Relacja z meczu w dzienniku Ilustrowany Kuryer Codzienny
W sobotę 10 b. m. w godzinach wieczornych odbył sio na sztucznym torze lodowym w Katowicach pierwszy w tym se¬zonie mecz hokejowy między Cracovią a mistrzem B-klasy katowicką Pogonią.

Mecz zakończył się wysokocyfrowem zwycięstwem Cracovii w stosunku 9:1 (3:0, 2:1, 4:0). Gra przez cały czas stała pod znakiem przewagi drużyny krakowskiej. Na tle doskonale grającej Cracovii Pogoń wypadła bindo, czemu zresztą nie można się dziwić, skoro w szeregach jej znajdują sic bardzo młodzi gracze.

Źródło: Ilustrowany Kuryer Codzienny nr 314 z 12 listopada 1934