2005-03-11 TKH Toruń - Cracovia 3:4: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 1: Linia 1:
'''TKH Toruń - Cracovia 3:4 ( 3:2; 0:1; 0:0; 0:1)'''<br>
'''Bramki zdobyli:''' 1:0 Proszkiewicz (7), 1:1 [[Oktawiusz Marcińczak|Marcińczak]] (9), 1:2 [[Krzysztof Śliwa|Śliwa]] (10), 2:2 Bombastek (14), 3:2 Kiedewicz (16), 3:3 [[Piotr Sarnik|Sarnik]] (24), 3:4 [[Pavel Urban|P.Urban]] (62)<br>

'''W barwach Cracovii wystąpili:''' [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] - [[Pavel Urban|P.Urban]], [[Marian Csorich|Csorich]], [[Piotr Sarnik|Sarnik]], [[Damian Słaboń|Słaboń]], [[Rafał Twardy|Twardy]] - [[Oktawiusz Marcińczak|Marcińczak]], [[Patryk Noworyta|Noworyta]], [[Roman Tomas|Tomas]], [[Karel Horny|HornĂ˝]], [[Adrian Chabior|Chabior]] - [[Paweł Kozendra|Kozendra]],
{{Mecz - hokej
[[Grzegorz Gąska|Gąska]], [[Dariusz Musiał|Musiał]], [[Sławomir Wieloch|Wieloch]], [[Mateusz Malinowski|Malinowski]] - [[Robert Smreczyński|Smreczyński]], [[Rafał Bibrzycki|Bibrzycki]], [[Stanisław Urban|S.Urban]], [[Marcin Cieślak|Cieślak]], [[Sebastian Witowski|Witowski]] oraz [[Krzysztof Śliwa|Śliwa]]<br>
|                            widzow =
|                strzelcy_gospodarz = Proszkiewicz (7) <br><br><br>Bombastek (14)<br> Kiedewicz (16)
|                            wyniki = 1:0<br>1:1 <br>1:2 <br>2:2 <br>3:2 <br>3:3<br>3:4
|                      strzelcy_gosc = <br>[[Oktawiusz Marcińczak|Marcińczak]] (9)<br> [[Krzysztof Śliwa|Śliwa]] (10) <br><br><br>[[Piotr Sarnik|Sarnik]] (24)<br>[[Pavel Urban|P.Urban]] (62)
|                        trener_gosc =
|                bramkarz_gospodarz = Kiedewicz, <br>(Plaskiewicz)
|                I_piatka_gospodarz = Wawrzkiewicz<br> Dąbkowski<br> Fraszko<br> Korczak<br> Kuchnicki
|                II_piatka_gospodarz = Palkin<br> Piotrowski<br> Rajnoha<br> Sokół<br> Tyczyński
|              III_piatka_gospodarz = Udyansky<br> Bombastek<br> Chrzanowski<br> Dalke<br> Dołęga,
|                IV_piatka_gospodarz = Fraszko A. <br>Furo<br> Jóźwik<br>Kiedewicz<br> D.Laszkiewicz
|                V_piatka_gospodarz = Myszka<br> Nikiel<br> Ożóg<br> Proszkiewicz<br> Salgo<br>Suchomski<br> Voznik<br> Řimsky
|                      bramkarz_gosc = [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]]
|                      I_piatka_gosc = [[Pavel Urban|P.Urban]]<br> [[Marian Csorich|Csorich]]<br> [[Piotr Sarnik|Sarnik]]<br> [[Damian Słaboń|Słaboń]]<br> [[Rafał Twardy|Twardy]]
|                    II_piatka_gosc = [[Oktawiusz Marcińczak|Marcińczak]]<br> [[Patryk Noworyta|Noworyta]]<br> [[Roman Tomas|Tomas]]<br> [[Karel Horny|Horny˝]]<br> [[Adrian Chabior|Chabior]]
|                    III_piatka_gosc = [[Paweł Kozendra|Kozendra]]<br>
[[Grzegorz Gąska|Gąska]]<br> [[Dariusz Musiał|Musiał]]<br>[[Sławomir Wieloch|Wieloch]]<br> [[Mateusz Malinowski|Malinowski]]
|                    IV_piatka_gosc = [[Robert Smreczyński|Smreczyński]]<br> [[Rafał Bibrzycki|Bibrzycki]]<br> [[Stanisław Urban|S.Urban]]<br> [[Marcin Cieślak|Cieślak]]<br> [[Sebastian Witowski|Witowski]]<br>
[[Krzysztof Śliwa|Śliwa]]
}}

'''W barwach TKH Toruń wystąpili:''' Kiedewicz, Plaskiewicz, Wawrzkiewicz, Dąbkowski, Fraszko, Korczak, Kuchnicki, Palkin, Piotrowski, Rajnoha, Sokół, Tyczyński, Udyansky, Bombastek, Chrzanowski, Dalke, Dołęga, Fraszko A. Furo, Jóźwik, Kiedewicz, D.Laszkiewicz, Myszka, Nikiel, Ożóg, Proszkiewicz, Salgo, Suchomski, Voznik, Řimsky

TKH Toruń - ComArch Cracovia 3:4 - Gazeta Wyborcza 12.03.2005

Krakowianie wygrali bardzo ważny mecz na wyjeździe i teraz mają większe szanse na brązowy medal mistrzostw Polski.

Pierwszego gola - dość przypadkowo - zdobyli gospodarze, ale dwa następne strzelili krakowianie. Najpierw Oktawiusz Marcińczak celnym strzałem z niebieskiej linii pokonał Łukasza Kiedewicza, minutę później Krzysztof Śliwa zupełnie zaskoczył toruńskiego bramkarza, bo strzelił zza bramki. Krążek odbił się od parkanu Ł. Kiedewicza i wpadł do siatki. Gospodarze nie załamali się straconymi golami. Przy grze w przewadze założyli zamek, Daniel Laszkiewicz strzelił, Rafał Radziszewski odbił krążek przed siebie, a w ogromnym zamieszaniu Przemysław Bomastek celnie dobił do siatki. Na 3:2 wyprowadził torunian Sławomir Kiedewicz.

W drugiej tercji dominowali gospodarze, ale gola strzelili krakowianie: Piotr Sarnik precyzyjnie uderzył tuż przy słupku. W trzeciej tercji obie drużyny grały zachowawczo, a dobra postawa obu bramkarzy spowodowała, że doszło do dogrywki. Złotą bramkę zdobył Pavel Urban.