Cieślak
Śliwa

Prasa

TKH Toruń - ComArch Cracovia 3:4 - Gazeta Wyborcza 12.03.2005

Krakowianie wygrali bardzo ważny mecz na wyjeździe i teraz mają większe szanse na brązowy medal mistrzostw Polski.

Pierwszego gola - dość przypadkowo - zdobyli gospodarze, ale dwa następne strzelili krakowianie. Najpierw Oktawiusz Marcińczak celnym strzałem z niebieskiej linii pokonał Łukasza Kiedewicza, minutę później Krzysztof Śliwa zupełnie zaskoczył toruńskiego bramkarza, bo strzelił zza bramki. Krążek odbił się od parkanu Ł. Kiedewicza i wpadł do siatki. Gospodarze nie załamali się straconymi golami. Przy grze w przewadze założyli zamek, Daniel Laszkiewicz strzelił, Rafał Radziszewski odbił krążek przed siebie, a w ogromnym zamieszaniu Przemysław Bomastek celnie dobił do siatki. Na 3:2 wyprowadził torunian Sławomir Kiedewicz.

W drugiej tercji dominowali gospodarze, ale gola strzelili krakowianie: Piotr Sarnik precyzyjnie uderzył tuż przy słupku. W trzeciej tercji obie drużyny grały zachowawczo, a dobra postawa obu bramkarzy spowodowała, że doszło do dogrywki. Złotą bramkę zdobył Pavel Urban.