2005-03-11 TKH Toruń - Cracovia 3:4

Wersja z dnia 19:48, 21 mar 2007 autorstwa Mk91 (Dyskusja | edycje) (New page: '''TKH Toruń - Cracovia 3:4 ( 3:2; 0:1; 0:0; 0:1)'''<br> '''Bramki zdobyli:''' 1:0 Proszkiewicz (7), 1:1 Marcińczak (9), 1:2 Śliwa (10), 2...)

TKH Toruń - Cracovia 3:4 ( 3:2; 0:1; 0:0; 0:1)
Bramki zdobyli: 1:0 Proszkiewicz (7), 1:1 Marcińczak (9), 1:2 Śliwa (10), 2:2 Bombastek (14), 3:2 Kiedewicz (16), 3:3 Sarnik (24), 3:4 P.Urban (62)

W barwach Cracovii wystąpili: Radziszewski - P.Urban, Csorich, Sarnik, Słaboń, Twardy - Marcińczak, Noworyta, Tomas, HornĂ˝, Chabior - Kozendra, Gąska, Musiał, Wieloch, Malinowski - Smreczyński, Bibrzycki, S.Urban, Cieślak, Witowski oraz Śliwa

W barwach TKH Toruń wystąpili: Kiedewicz, Plaskiewicz, Wawrzkiewicz, Dąbkowski, Fraszko, Korczak, Kuchnicki, Palkin, Piotrowski, Rajnoha, Sokół, Tyczyński, Udyansky, Bombastek, Chrzanowski, Dalke, Dołęga, Fraszko A. Furo, Jóźwik, Kiedewicz, D.Laszkiewicz, Myszka, Nikiel, Ożóg, Proszkiewicz, Salgo, Suchomski, Voznik, Řimsky

Prasa

TKH Toruń - ComArch Cracovia 3:4 - Gazeta Wyborcza 12.03.2005

Krakowianie wygrali bardzo ważny mecz na wyjeździe i teraz mają większe szanse na brązowy medal mistrzostw Polski.

Pierwszego gola - dość przypadkowo - zdobyli gospodarze, ale dwa następne strzelili krakowianie. Najpierw Oktawiusz Marcińczak celnym strzałem z niebieskiej linii pokonał Łukasza Kiedewicza, minutę później Krzysztof Śliwa zupełnie zaskoczył toruńskiego bramkarza, bo strzelił zza bramki. Krążek odbił się od parkanu Ł. Kiedewicza i wpadł do siatki. Gospodarze nie załamali się straconymi golami. Przy grze w przewadze założyli zamek, Daniel Laszkiewicz strzelił, Rafał Radziszewski odbił krążek przed siebie, a w ogromnym zamieszaniu Przemysław Bomastek celnie dobił do siatki. Na 3:2 wyprowadził torunian Sławomir Kiedewicz.

W drugiej tercji dominowali gospodarze, ale gola strzelili krakowianie: Piotr Sarnik precyzyjnie uderzył tuż przy słupku. W trzeciej tercji obie drużyny grały zachowawczo, a dobra postawa obu bramkarzy spowodowała, że doszło do dogrywki. Złotą bramkę zdobył Pavel Urban.