2006-07-14 Cracovia - Stal Stalowa Wola 1:0: Różnice pomiędzy wersjami

(New page: ''mecz na obozie w Straszęcinie'' <center>'''14 VII 2006 '''<br> '''Cracovia - Stal Stalowa Wola 1:0 '''</center><br> Bramki: <BR> Sędziował: <BR> Widzów: <BR><BR> '''Cracovia:''' <BR...)

'''Cracovia:'''  <BR>
[[Marcin Cabaj|Cabaj]] (46 [[Sławomir Olszewski|Olszewski]]), [[Krzysztof Radwański|Radwański]], [[Michał Karwan|Karwan]], [[Łukasz Skrzyński|Skrzyński]] (46 [[Mateusz Rzucidło|Rzucidło]]), [[Paweł Nowak|Nowak]] - [[Jacek Magiera|Magiera]] (62 [[Marcin Zimoń|Zimoń]]), [[Arkadiusz Baran|Baran]] (57 [[Konrad Cebula|Cebula]]) - [[Piotr Giza|Giza]] (46 [[Paweł Drumlak|Drumlak]]) - [[Marcin Bojarski|Bojarski]] (46 [[Dariusz Pawlusiński|Pawlusiński]]), [[Piotr Bania|Bania]] (57 [[Sebastian Kurowski|Kurowski]] ), [[Paweł Szwajdych|Szwajdych]] (62 [[Michał Suchan|Suchan]])<BR>
===Opis meczu :===
Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę uzyskali piłkarze Cracovii. Już w 7 minucie meczu [[Paweł Szwajdych]] zagrał z lewej strony do ustawionego przed polem karnym [[Jacek Magiera|Jacka Magiery]], którego strzał/podanie przejął na 8 metrze [[Marcin Bojarski]] i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Zanosiło się na wysokie zwycięstwo Cracovii jednak była to jedyna bramka jaka padła w tym meczu. Podopieczni trenera [[Stefan Białas|Stefana Białasa]] stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak żadnej z nich nie wykorzystali.
Był to ostatni sparing podczas dwutygodniowego zgrupowania w Straszęcinie. W sobotę po porannym treningu piłkarze wracają do Krakowa. Niedzielę i poniedziałek mają wolne.

Cracovia:
Cabaj (46 Olszewski), Radwański, Karwan, Skrzyński (46 Rzucidło), Nowak - Magiera (62 Zimoń), Baran (57 Cebula) - Giza (46 Drumlak) - Bojarski (46 Pawlusiński), Bania (57 Kurowski ), Szwajdych (62 Suchan)

Opis meczu :

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę uzyskali piłkarze Cracovii. Już w 7 minucie meczu Paweł Szwajdych zagrał z lewej strony do ustawionego przed polem karnym Jacka Magiery, którego strzał/podanie przejął na 8 metrze Marcin Bojarski i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Zanosiło się na wysokie zwycięstwo Cracovii jednak była to jedyna bramka jaka padła w tym meczu. Podopieczni trenera Stefana Białasa stworzyli kilka sytuacji bramkowych jednak żadnej z nich nie wykorzystali.

Źródło: Teraz Pasy! [1]