2007-11-18 Kolporter Korona Kielce - Cracovia 2:2: Różnice pomiędzy wersjami

}}
===Opis meczu===
===Trenerzy o meczu===
====[[Stefan Majewski]], trener Cracovii====
Pierwsza połowa była na korzyść Korony. Strzeliła dwie bramki. Czasami trudno się podnieść, gdy dostaje się dwie bramki, natomiast trzeba pochwalić – ja robię to chętnie – mój zespół, że potrafił się znaleźć. Zdobyliśmy bramkę kontaktową, wyrównaliśmy i potem spotkanie mogło się zakończyć zwycięstwem każdej ze stron.
[2007/08 Puchar Ekstraklasy|Puchar Ekstraklasy]] jako rozgrywki nie jest doceniany, natomiast dla mnie był to bardzo ważny mecz ponieważ mogłem sobie w weekend sprawdzić formę zespołu przed spotkaniem z [[GKS Bełchatów|Bełchatowem]]. Uważam, że to spotkanie, ta konfrontacja wypadła nieźle, dlatego jestem zadowolony. Dziękuję.
====Jacek Zieliński, trener Korony====
Dla nas też był to bardzo dobry sprawdzian, dobry przeciwnik. Niestety nie było wiele publiczności jak zwykle na meczach [[2007/08 Puchar Ekstraklasy|Pucharu Ekstraklasy]]. Mogę być zadowolony z zespołu, ale tylko do 55 minuty. Myślę, że nasze prowadzenie 2:0 było w pełni zasłużone. Potem wkradło się jakieś rozluźnienie w naszych szeregach. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Cracovia umie zdobywać bramki. Udowodniła to. Piękna bramka na 2:2... Tymi pięknymi bramkami, strzałami z dystansu – u siebie po dobitce – Cracovia zapewniła sobie zwycięstwo u siebie, a tutaj remis.
Było nam trochę przykro, jestem trochę rozczarowany tym, że daliśmy sobie wydrzeć wydawało się pewne zwycięstwo.

Stefan Majewski, trener Cracovii

[2007/08 Puchar Ekstraklasy|Puchar Ekstraklasy]] jako rozgrywki nie jest doceniany, natomiast dla mnie był to bardzo ważny mecz ponieważ mogłem sobie w weekend sprawdzić formę zespołu przed spotkaniem z Bełchatowem. Uważam, że to spotkanie, ta konfrontacja wypadła nieźle, dlatego jestem zadowolony. Dziękuję.

Jacek Zieliński, trener Korony

Dla nas też był to bardzo dobry sprawdzian, dobry przeciwnik. Niestety nie było wiele publiczności jak zwykle na meczach Pucharu Ekstraklasy. Mogę być zadowolony z zespołu, ale tylko do 55 minuty. Myślę, że nasze prowadzenie 2:0 było w pełni zasłużone. Potem wkradło się jakieś rozluźnienie w naszych szeregach. Zdawaliśmy sobie sprawę, że Cracovia umie zdobywać bramki. Udowodniła to. Piękna bramka na 2:2... Tymi pięknymi bramkami, strzałami z dystansu – u siebie po dobitce – Cracovia zapewniła sobie zwycięstwo u siebie, a tutaj remis.

Źródło: Teraz Pasy