2009-10-23 Cracovia - Sary-Arka Karaganda 3:2

1 kolejka, 2 runda, Puchar Kontynentalny
Kraków, piątek, 23 października 2009, 18:15

3
:
2

(1:1; 1:0; 1:1)

Sędzia: Lars Brueggmann z Niemiec (Liniowi: Tomasz Przyborowski i Sławomir Szachniewicz)

49:25 Nazhmutdinov (Filin)

2 min Rutkowski ()
2 min Dulęba (Zahaczanie)
2 min Drzewiecki ()
2 min Biela ()
2 min Słaboń ()
2 min Piotrowski ()
2 min Dudaš ()
2 min Drzewiecki (Rzucanie na bandę)
2 min Koborolin ()
2 min Knyazev (Rzucanie na bandę)
2 min Glotov (Rzucanie na badnę)
2+10min Nazhmutdinov (Nadmierna ostrość w grze + niesportowe zachowanie)
2 min Kokorev ()

Yegorow

Oleg Bolyakin (trener Sary-Arka Karaganda)

Wszystkiego najlepszego dla drużyny przeciwnika. To bardzo dobry zespół, w którym każda formacja zagrała świetne zawody. Bardzo podobała mi się atmosfera na trybunach, kibice byli świetni. Zazdroszczę wam, że tak tu się kibicuje. Wszyscy mogli zobaczyć, że gra była ciekawa.

Rudolf Rohaczek (trener Cracovii)

Mogę potwierdzić to, co powiedział trener Kazachów. To był bardzo wyrównany mecz, a kibice byli fantastyczni. Wiedzieliśmy, co chcemy grać i realizowaliśmy to. Szkoda fauli w trzeciej tercji, gdy przeciwnik przyspieszył grę. Doprowadził do remisu, ale w końcówce pierwsza piątka zakręciła i zdobyła ważnego gola. Myślę, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo. To jest turniej i jednym meczem nic się jeszcze nie skończyło. Jeżeli ktoś myśli, że już awansowaliśmy, to się myli. Przed nami jeszcze dwa ciężkie spotkania, nikogo nie będziemy lekceważyć.

Źródło: Cracovia.pl [1]