Moskała
Mecz następnego dnia:

2007-05-27 Karpaty Siepraw - Cracovia II 3:3

Dyskusja

Graficznie rewelacja, śliczne, czytelne, o niebo lepsze od obecnego standardu. Dzięki temu, że będzie szablon, będzie można szybko i łatwo zmienić coś we wszystkich meczach.

Drobne uwagi:

1. "bramki_gospodarz_polowa" a może tak by nikt nie musiał zgadywać o co tu chodzi? "bramki_do_przerwy_gospodarz"?
  2. data i numer kolejki jednak w osobnych liniach
  3. "XX kolejka" o co tu chodzi będą myśleć czytelnicy? Duża jakaś? "20 kolejka" czytelniejsze
  4. Nie podobają mi się podwójne napisy "Bramki zdobyli", "Żółte kartki", "czerwone kartki".
  5. A może zamiast wyliczanki, po prostu dać ikonkę kartki przy nazwisku w składzie?

Bardzo duża wada:
Zapis "Cabaj - Wacek, Skrzyński, Radwański - Wiśniewski, ...." ma gigantyczną zaletę. Widać ustawienie na boisku. W Twojej propozycji nie widać.

Ogólnie jestem za szablonem. Podoba mi sie Twój pomysł. --FortArt 23:16, 28 maj 2007 (CEST)

No to dobrze że ci się podoba i dobrze, że przynajmniej ty miałeś jakieś uwagi bo trudno jest samemu kapnąć się co jest źle.
co do drobnych uwag
  1. zmieniłem
  2. j.w.
  3. j.w.
  4. j.w.
  5. bramki i tak muszą być w formie wyliczanki bo inaczej było by to nie czytelne, próbowałem już wstawiać karki przy zawodniku w liście ale przez to że jedne są wyrównane do prawej a drugie do lewej to dziwnie to wyglądało i trudno był zauważyć te kartki, po za tym ja bym chciał jeszcze od nowego sezonu pisać w której minucie te karki.
Co to podziału zawodników według ustawienie to ogromne przeoczenie z mojej strony. I chyba najwygodniejszym sposobem było by :wstawienie dodatkowego pola pt. ustawienie_gospodarz i ustawienie_gosc i bedziemy wpisywać w formie np. 1-3-2-3-2
Dodatkowo zrobiłem szablon, który wstawia automatycznie nazwę miesiąca (wykorzystałem go również przy profilach piłkarzy dzięki temu dużo łatwiej jest kopiować informacje do wersji w innych językach), dołożyłem również informację o trenerze. Jest to nie obowiązkowe pole dzięki temu nie trzeba będzie przeszukiwać informacji aby to znaleźć a szczególnie przy rywalach takie informacje są trudne do ustalenia. Według mnie na bieżąco powinno się dodawać maksymalną ilość informacji.
COCO 10:56, 29 maj 2007 (CEST)