Ro. Huna
Ri. Huna

"Sparingowe ostatki na zero z tyłu" -

Sparingowe ostatki na zero z tyłu

W ostatnim meczu towarzyskim przez zbliżającym się sezonem PHL hokeiści Comarch Cracovii pokonali słowackiego ekstraligowca MHK32 Liptowski Mikułasz 2:0.

Cracovia w niecałe dwie minuty zdobyła dwie bramki, wykorzystując okresy gry w przewadze. Jak się później okazało, był to decydujący moment meczu. W połowie drugiej odsłony najpierw z pierwszego krążka mocnym strzałem słowackiego bramkarza pokonał Štěpán Csamangó, a po wzorowo rozegranym zamku akcję wykończył Filip Drzewiecki.

W składzie Comarch Cracovii pojawił się Oliver Paczkowski, który występował w ostatnich latach w Krakowie, lecz dopiero teraz pojawił się w Polsce po pobycie w Kanadzie.

Cały czas rehabilitacje po ciężkiej kontuzji przechodzi Kasper Bryniczka. - Powoli wchodzę na obciążenia, rowerek, siłownia czy wzmacnianie nóg. Mam nadzieje, że za miesiąc wyjdę na lód - wierzy wychowanek Podhala Nowy Targ.