2022/23 1 Liga grupa B - piłka ręczna kobiet: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
<center> | <center> | ||
==== | ====Tabela==== | ||
{| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Mecze</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Zwycięstwa</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Porażki</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Wygrane po karnych</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Przegrane po karnych</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki zdobyte</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki stracone</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Różnica bramek</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Punkty zdobyte</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|<b>Punkty stracone</b> | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|1. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Szczypiorno Kalisz - piłka ręczna kobiet|SWWS Energa Szczypiorno Kalisz ]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|18 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|654 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|440 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|214 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|55 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[MTS Żory - piłka ręczna kobiet|MTS Żory]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|637 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|431 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|206 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|51 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Sośnica Gliwice - piłka ręczna kobiet|SPR Sośnica Gliwice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|581 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|551 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|30 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|41 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|19 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[MKS Karkonosze Jelenia Góra - piłka ręczna kobiet|MKS Karkonosze Jelenia Góra]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|533 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|571 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-38 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|34 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|26 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Dziewiątka Legnica - piłka ręczna kobiet|UKS Dziewiątka Legnica]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|10 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|575 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|571 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|4 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|29 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|31 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Victoria Świebodzice - piłka ręczna kobiet|MKS Victoria Świebodzice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|9 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|597 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|656 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-59 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|27 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|33 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|7. | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|KS Cracovia 1906 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|559 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|632 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|-73 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|25 | |||
|style="border:1px solid #000000; color:white;" align="center" bgcolor="#D00F00"|35 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Śląsk Wrocław - piłka ręczna kobiet|Śląsk Wrocław Handball]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|8 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|12 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|1 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|561 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|587 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-26 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|24 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|36 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Start Pietrowice Wielkie - piłka ręczna kobiet|Start Pietrowice Wielkie]] ''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|6 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|14 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|567 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|622 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-55 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|40 | |||
|- | |- | ||
| | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10. | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[SPR Olkusz - piłka ręczna kobiet|SPR Olkusz]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|5 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|15 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|554 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|621 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-67 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|13 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|47 | |||
|- | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11. | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|'''[[Otmęt Krapkowice - piłka ręczna kobiet|KS Otmęt Krapkowice]]''' | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|20 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|3 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|17 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|0 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|2 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|466 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|602 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|-136 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|11 | |||
|style="border:1px solid #000000;" align="center" bgcolor="#ffffff"|49 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
====Mecze==== | ====Mecze==== | ||
<table><tr><td> | <table><tr><td> | ||
Linia 42: | Linia 188: | ||
#[[2023-04-16 Cracovia - Dziewiątka Legnica 32:29]] | #[[2023-04-16 Cracovia - Dziewiątka Legnica 32:29]] | ||
#[[2023-04-24 Cracovia - Szczypiorno Kalisz 26:42]] | #[[2023-04-24 Cracovia - Szczypiorno Kalisz 26:42]] | ||
#[[2023- | #[[2023-05-07 Cracovia - Sośnica Gliwice 28:27]] | ||
</tr> | </tr> | ||
</table> | </table> |
Aktualna wersja na dzień 18:05, 8 maj 2023
sezon 2022/23 - piłka ręczna kobiet |
Tabela
M | Drużyna | Mecze | Zwycięstwa | Porażki | Wygrane po karnych | Przegrane po karnych | Bramki zdobyte | Bramki stracone | Różnica bramek | Punkty zdobyte | Punkty stracone |
1. | SWWS Energa Szczypiorno Kalisz | 20 | 18 | 2 | 0 | 1 | 654 | 440 | 214 | 55 | 5 |
2. | MTS Żory | 20 | 17 | 3 | 0 | 0 | 637 | 431 | 206 | 51 | 9 |
3. | SPR Sośnica Gliwice | 20 | 14 | 6 | 1 | 0 | 581 | 551 | 30 | 41 | 19 |
4. | MKS Karkonosze Jelenia Góra | 20 | 12 | 8 | 2 | 0 | 533 | 571 | -38 | 34 | 26 |
5. | UKS Dziewiątka Legnica | 20 | 10 | 10 | 1 | 0 | 575 | 571 | 4 | 29 | 31 |
6. | MKS Victoria Świebodzice | 20 | 9 | 11 | 1 | 1 | 597 | 656 | -59 | 27 | 33 |
7. | KS Cracovia 1906 | 20 | 8 | 12 | 0 | 1 | 559 | 632 | -73 | 25 | 35 |
8. | Śląsk Wrocław Handball | 20 | 8 | 12 | 1 | 1 | 561 | 587 | -26 | 24 | 36 |
9. | Start Pietrowice Wielkie | 20 | 6 | 14 | 0 | 2 | 567 | 622 | -55 | 20 | 40 |
10. | SPR Olkusz | 20 | 5 | 15 | 2 | 0 | 554 | 621 | -67 | 13 | 47 |
11. | KS Otmęt Krapkowice | 20 | 3 | 17 | 0 | 2 | 466 | 602 | -136 | 11 | 49 |