Kategoria:1960 II liga grupa południowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: | Linia 1: | ||
==Tabela grupy południowej== | ==Tabela grupy południowej== | ||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | {| style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | ||
Linia 10: | Linia 10: | ||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | ||
|- | |- | ||
| 1 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 1 | ||
|[[Stal Mielec]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Stal Mielec]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|31 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|31 | ||
|40-20 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|40-20 | ||
|13 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|13 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|4 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | ||
|- | |- | ||
| 2 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"| 2 | ||
|Cracovia | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|Cracovia | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|22 | ||
|30 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|30 | ||
|44-21 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|44-21 | ||
|11 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|11 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|8 | ||
|3 | |style="border:1px solid #000000; color:white;" bgcolor="#D00F00"|3 | ||
|- | |- | ||
| 3 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 3 | ||
|[[Piast Gliwice]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Piast Gliwice]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|26 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|26 | ||
|38-27 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|38-27 | ||
|10 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|10 | ||
|6 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | ||
|6 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | ||
|- | |- | ||
| 4 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 4 | ||
|[[Garbarnia Kraków]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Garbarnia Kraków]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|23 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|23 | ||
|31-20 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|31-20 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|- | |- | ||
| 5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 5 | ||
|[[Stal Rzeszów]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Stal Rzeszów]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|23 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|23 | ||
|26-29 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|26-29 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|- | |- | ||
| 6 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 6 | ||
|[[Naprzód Lipiny]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Naprzód Lipiny]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|25-32 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|25-32 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|4 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|4 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|- | |- | ||
| | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 7 | ||
|[[ | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Unia Tarnów]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|21 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|21 | ||
|30-34 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30-34 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|- | |- | ||
| 8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 8 | ||
|[[Legia Krosno]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Karpaty Krosno|Legia Krosno]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|20 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|20 | ||
|22-38 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22-38 | ||
|7 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|7 | ||
|6 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|6 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|- | |- | ||
| 9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 9 | ||
|[[Wawel Kraków]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wawel Kraków]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|19 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|19 | ||
|35-27 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|35-27 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|3 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | ||
|11 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | ||
|- | |- | ||
| 10 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 10 | ||
|[[Górnik Radlin]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Górnik Radlin]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|19 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|19 | ||
|29-40 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|29-40 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|3 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|3 | ||
|11 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|11 | ||
|- | |- | ||
| 11 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 11 | ||
|[[Concordia Knurów]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Concordia Knurów]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|18 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|18 | ||
|30-35 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|30-35 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|8 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|8 | ||
|9 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|9 | ||
|- | |- | ||
| 12 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"| 12 | ||
|[[Wawel Wirek]] | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|[[Wawel Wirek]] | ||
|22 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|22 | ||
|12 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|12 | ||
|25-52 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|25-52 | ||
|5 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|5 | ||
|2 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|2 | ||
|15 | |style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|15 | ||
|} | |} | ||
1, 2 - awans <BR> | 1, 2 - awans <BR> |
Wersja z 04:58, 14 sty 2007
Tabela grupy południowej
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1 | Stal Mielec | 22 | 31 | 40-20 | 13 | 5 | 4 |
2 | Cracovia | 22 | 30 | 44-21 | 11 | 8 | 3 |
3 | Piast Gliwice | 22 | 26 | 38-27 | 10 | 6 | 6 |
4 | Garbarnia Kraków | 22 | 23 | 31-20 | 9 | 5 | 8 |
5 | Stal Rzeszów | 22 | 23 | 26-29 | 9 | 5 | 8 |
6 | Naprzód Lipiny | 22 | 22 | 25-32 | 9 | 4 | 9 |
7 | Unia Tarnów | 22 | 21 | 30-34 | 8 | 5 | 9 |
8 | Legia Krosno | 22 | 20 | 22-38 | 7 | 6 | 9 |
9 | Wawel Kraków | 22 | 19 | 35-27 | 8 | 3 | 11 |
10 | Górnik Radlin | 22 | 19 | 29-40 | 8 | 3 | 11 |
11 | Concordia Knurów | 22 | 18 | 30-35 | 5 | 8 | 9 |
12 | Wawel Wirek | 22 | 12 | 25-52 | 5 | 2 | 15 |
1, 2 - awans
10, 11, 12 - spadek
Cracovia awansowała do I ligi.
Strony w kategorii „1960 II liga grupa południowa”
Poniżej wyświetlono 23 spośród wszystkich 23 stron tej kategorii.
1
- 1960-03-13 Cracovia - Stal Mielec 3:2
- 1960-03-20 Cracovia - Wawel Kraków 2:0
- 1960-03-27 Cracovia - Piast Gliwice 3:2
- 1960-04-03 Wawel Wirek - Cracovia 0:0
- 1960-05-08 Cracovia - Górnik Radlin 3:0
- 1960-05-14 Stal Rzeszów - Cracovia 1:0
- 1960-05-22 Garbarnia Kraków - Cracovia 0:0
- 1960-05-28 Cracovia - Legia Krosno 4:1
- 1960-06-01 Concordia Knurów - Cracovia 1:1
- 1960-06-04 Cracovia - Unia Tarnów 3:2
- 1960-06-12 Naprzód Lipiny - Cracovia 1:2
- 1960-06-19 Stal Mielec - Cracovia 0:0
- 1960-07-31 Piast Gliwice - Cracovia 1:1
- 1960-08-07 Wawel Kraków - Cracovia 2:4
- 1960-08-27 Górnik Radlin - Cracovia 0:0
- 1960-09-03 Cracovia - Stal Rzeszów 2:0
- 1960-09-10 Cracovia - Wawel Wirek 4:1
- 1960-09-18 Legia Krosno - Cracovia 1:0
- 1960-09-24 Cracovia - Garbarnia Kraków 1:1
- 1960-10-02 Cracovia - Concordia Knurów 9:2
- 1960-10-16 Unia Tarnów - Cracovia 1:1
- 1960-10-30 Cracovia - Naprzód Lipiny 1:2