2006-05-20 Cracovia - Dynamo Drezno 2:1: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 34: Linia 34:
|                        trener_gosc =
|              ustawienie_gospodarz =
|                    sklad_gospodarz = [[Sławomir Olszewski|Olszewski]] (26' [[Marcin Cabaj|Cabaj]])<br> [[Tomasz Wacek|Wacek]]<br> [[Jacek Wiśniewski|Wiśniewski]]<br> [[Łukasz Skrzyński|Skrzyński]] (44' [[Maciej Łuczak|Łuczak]])<br> [[Mateusz Rzucidło|Rzucidło]]<br> [[Paweł Nowak|Nowak]] (26' [[Marcin Zimoń|Zimoń]])<br>[[Arkadiusz Baran|Baran]] (40' [[Dawid Dynarek|Dynarek]])<br> [[Marcin Bojarski|Bojarski]]<br> [[JoĂŁo Paulo Heidemann|Heidemann]] (26' [[Kacper Tatara|Tatara]])<br> [[Paweł Drumlak|Drumlak]]<br> [[Tomasz Moskała|Moskała]]
|                    sklad_gospodarz = [[Sławomir Olszewski|Olszewski]] (26' [[Marcin Cabaj|Cabaj]])<br> [[Tomasz Wacek|Wacek]]<br> [[Jacek Wiśniewski|Wiśniewski]]<br> [[Łukasz Skrzyński|Skrzyński]] (44' [[Maciej Łuczak|Łuczak]])<br> [[Mateusz Rzucidło|Rzucidło]]<br> [[Paweł Nowak|Nowak]] (26' [[Marcin Zimoń|Zimoń]])<br>[[Arkadiusz Baran|Baran]] (40' [[Dawid Dynarek|Dynarek]])<br> [[Marcin Bojarski|Bojarski]]<br> [[João Paulo Heidemann|Heidemann]] (26' [[Kacper Tatara|Tatara]])<br> [[Paweł Drumlak|Drumlak]]<br> [[Tomasz Moskała|Moskała]]
|                    ustawienie_gosc =
|                        sklad_gosc = Kresić<br> Oppitz<br> Csik<br> Pergi<br> Langen<br> Kukiełka<br> Ludwig<br> Ulich<br> Prohlich<br> Oswald<br> Kozak

Inne mecze Turnieju 100-lecia Cracovii

Zdecydowanie wakacyjną formę zaprezentowali piłkarze obu drużyn. W pierwszej połowie jedynie strzał Joao Paulo z rzutu wolnego w 4 minucie meczu wart był odnotowanie.

Po przerwie (grano 2 x 25 minut) mecz ożywił się za sprawą wprowadzonego po przerwie 18 letniego Kacpra Tatary, który strzałem z linii pola karnego zdobył prowadzenie dla Cracovii.

Wydawało się, jedna bramka wystarczy Cracovii aby pokonać Dynamo, które po tym sezonie spadło do III ligi Jan Kozak po rzucie rożnym z bliska umieścił piłkę w siatce.

Niespodzianka wisiała w powietrzu gdy w ostatniej minucie Tomasz Moskała wykorzystał błąd obrony Dynama i zdobył zwycięską bramkę dla Cracovii.

Źródło: Teraz Pasy!