2006-10-27 KTH Krynica - Cracovia 1:9: Różnice pomiędzy wersjami

Linia 1: Linia 1:
'''KTH Krynica - Comarch Cracovia 1:9 (0:4, 0:3, 1:2)''' <br>
'''KTH Krynica - ComArch Cracovia 1:9 ( 0:4; 0:3; 1:2 )''' <br>
'''Bramki zdobyli:''' 0:1 Michal Pinc (4), 0:2 Richard Hartmann (10), 0:3 Marian Csorich (12), 0:4 Piotr Gil (19), 0:5 Damian Słaboń (25), 0:6 Richard Hartmann (33), 0:7 Stanisław Urban (40), 0:8 Richard Hartmann (47), 0:9 Richard Hartmann (57), 1:9 Łukasz Batkiewicz (59).
'''Bramki zdobyli:''' 0:1 [[Michal Pinc|Pinc]] (4), 0:2 [[Richard Hartmann|Hartmann]] (10), 0:3 [[Marian Csorich|Csorich]] (12), 0:4 [[Piotr Gil|Gil]] (19), 0:5 [[Damian Słaboń|Słaboń]] (25), 0:6 [[Richard Hartmann|Hartmann]] (33), 0:7 [[Stanisław Urban|Urban]] (40), 0:8 [[Richard Hartmann|Hartmann]] (47), 0:9 [[Richard Hartmann|Hartmann]] (57), 1:9 Batkiewicz (59)<br>

'''W barwach Cracovii wystąpili:''' [[Rafał Radziszewski|Radziszewski]] - [[Marian Csorich|Csorich]],
[[Grzegorz Piekarski|Piekarski]], [[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]], [[Grzegorz Pasiut|Pasiut]], [[Richard Hartmann|Hartmann]] - [[Piotr Gil|Gil]], [[Daniel Galant|Galant]], [[Michal Pinc|Pinc]], [[Damian Słaboń|Słaboń]], [[Zbigniew Podlipni|Podlipni]] - [[Paweł Kozendra|Kozendra]]
[[Patryk Wajda|Wajda]], [[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]], [[Marcin Cieślak|Cieślak]], [[Stanisław Urban|Urban]]<br>
'''W barwach KTH Toruń wystąpili:''' M. Batkiewicz (Ziaja) - Bogdań, Czop, M. Dubel, Caban, Ćwikła - Chabior, Zieliński, Brocławik, Zasadny, Piksa - Tyczyński, D. Kruczek, Krzak, Koszarek, Ł. Batkiewicz - Smreczyński, M. Kruczek, T. Dubel, Borowski, Zabawa.
===Prasa===
===Prasa===
====Gazeta Wyborcza 28.10.2006====
'''Cztery gole Richarda Hartmanna i gra na zupełnym luzie dały "Pasom" niemal dwucyfrowe zwycięstwo.'''

Już w pierwszej tercji mistrzowie Polski zdemolowali beniaminka. Przewaga Cracovii wynikała głównie z dojrzałości w rozgrywaniu akcji w przewadze. Dwa z czterech trafień wpadło w momencie, gdy na lodzie było o jednego krakowianina więcej. Najładniejsza akcję wykończył Marian Csorich. Mistrzowie Polski bardzo szybko rozgrywali krążek, "guma" krążyła jak po sznureczku i gdy trafiła do obrońcy "Pasów", ten miał przed sobą już tylko pustą bramkę. W drugiej części kryniczanie byli tak zagubieni, że grając przez pół minuty 5 na 3, nie potrafili nawet oddać strzału. A mistrzowie Polski, grając zupełnie na luzie, zaaplikowali kolejne trzy gole. Szansę na gola dla KTH miał Robert Caban, ale dwukrotnie pod bramką Rafała Radziszewskiego przekombinował.
Już w pierwszej tercji mistrzowie Polski zdemolowali beniaminka. Przewaga Cracovii wynikała głównie z dojrzałości w rozgrywaniu akcji w przewadze. Dwa z czterech trafień wpadło w momencie, gdy na lodzie było o jednego krakowianina więcej. Najładniejsza akcję wykończył [[Marian Csorich|Marian Csorich]]. Mistrzowie Polski bardzo szybko rozgrywali krążek, "guma" krążyła jak po sznureczku i gdy trafiła do obrońcy "Pasów", ten miał przed sobą już tylko pustą bramkę. W drugiej części kryniczanie byli tak zagubieni, że grając przez pół minuty 5 na 3, nie potrafili nawet oddać strzału. A mistrzowie Polski, grając zupełnie na luzie, zaaplikowali kolejne trzy gole. Szansę na gola dla KTH miał Robert Caban, ale dwukrotnie pod bramką [[Rafał Radziszewski|Rafała Radziszewskiego]] przekombinował.

Po trzeciej tercji bohaterem spotkania śmiało można nazwać Hartmanna. Słowak dołożył jeszcze dwie bramki i w całym meczu zdobył ich cztery. Na minutę przed końcem piekielnie mocno uderzył najlepszy wśród gospodarzy Caban, a odbity krążek skierował do bramki Łukasz Batkiewicz. Przed zakończeniem meczu do ostrej bójki doszło między Robertem Brocławikiem a zazwyczaj spokojnym Leszkiem Laszkiewiczem. Po spotkaniu działacze KTH tajemniczo zapowiedzieli, że w najbliższym czasie szykują niespodziankę transferową.

Bramki: 0:1 - Pinc (4. Słaboń), 0:2 - Hartmann (10. w przewadze), 0:3 - Csorich (12. Hartmann w przewadze), 0:4 - Gil (19.), 0:5 - Słaboń (25. Gil), 0:6 - Hartmann (33. Piekarski), 0:7 - Urban (40. D. Laszkiewicz), 0:8 - Hartmann (47. L. Laszkiewicz), 0:9 - Hartmann (57. Csorich), 1:9 - Ł. Batkiewicz (59. Caban).

Cracovia: Radziszewski - Csorich, Piekarski, L. Laszkiewicz, Pasiut, Hartmann - Gil, Galant, Pinc, Słaboń, Podlipni - Kozendra, Wajda, D. Laszkiewicz, Cieślak, Urban.

KTH: M. Batkiewicz (21. Ziaja) - Bogdań, Czop, M. Dubel, Caban, Ćwikła - Chabior, Zieliński, Brocławik, Zasadny, Piksa - Tyczyński, D. Kruczek, Krzak, Koszarek, Ł. Batkiewicz - Smreczyński, M. Kruczek, T. Dubel, Borowski, Zabawa.
Po trzeciej tercji bohaterem spotkania śmiało można nazwać [[Richard Hartmann|Hartmanna]]. Słowak dołożył jeszcze dwie bramki i w całym meczu zdobył ich cztery. Na minutę przed końcem piekielnie mocno uderzył najlepszy wśród gospodarzy Caban, a odbity krążek skierował do bramki Łukasz Batkiewicz. Przed zakończeniem meczu do ostrej bójki doszło między Robertem Brocławikiem a zazwyczaj spokojnym [[Leszek Laszkiewicz|Leszkiem Laszkiewiczem]]. Po spotkaniu działacze KTH tajemniczo zapowiedzieli, że w najbliższym czasie szykują niespodziankę transferową.

[[Kategoria: 2006/07 Ekstraliga|2006-10-27 KTH Krynica - Cracovia 1:9]]
[[Kategoria: KTH Krynica|2006-10-27 KTH Krynica - Cracovia 1:9]]

Wersja z 23:11, 28 sty 2007

KTH Krynica - ComArch Cracovia 1:9 ( 0:4; 0:3; 1:2 )
Bramki zdobyli: 0:1 Pinc (4), 0:2 Hartmann (10), 0:3 Csorich (12), 0:4 Gil (19), 0:5 Słaboń (25), 0:6 Hartmann (33), 0:7 Urban (40), 0:8 Hartmann (47), 0:9 Hartmann (57), 1:9 Batkiewicz (59)

W barwach Cracovii wystąpili: Radziszewski - Csorich, Piekarski, L.Laszkiewicz, Pasiut, Hartmann - Gil, Galant, Pinc, Słaboń, Podlipni - Kozendra Wajda, D.Laszkiewicz, Cieślak, Urban

W barwach KTH Toruń wystąpili: M. Batkiewicz (Ziaja) - Bogdań, Czop, M. Dubel, Caban, Ćwikła - Chabior, Zieliński, Brocławik, Zasadny, Piksa - Tyczyński, D. Kruczek, Krzak, Koszarek, Ł. Batkiewicz - Smreczyński, M. Kruczek, T. Dubel, Borowski, Zabawa.