2009-12-11 Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 8:2

Wersja z dnia 14:13, 4 mar 2011 autorstwa PiotrekKSC (Dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „{{Mecz - hokej | gospodarz = Cracovia | gosc = GKS Jastrzębie | gospodarz_owczesna_nazwa = | …”)

1:17 Musial (Csorich
4:03 Słaboń (D.Laszkiewicz L.Laszkiewicz)

Wojciech Matczak (trener JKH GKS)

Zabrakło Kosowskiego i to była pierwsza taka sytuacja w historii klubu, gdy wystąpił bramkarz, który jeszcze nie bronił w lidze. To był debiut Mruli. Obawialiśmy się tego spotkania, widząc poprzednie wyniki Cracovii, zwłaszcza z Podhalem. Pierwsza tercja pokazała, że nie byliśmy mentalnie przygotowani do tego meczu i Cracovia robiła z nami, co chciała. W przerwie padło trochę mocnych słów i jakoś się ocknęliśmy. Podjęliśmy walkę i nie wyglądało to najgorzej.

Rudolf Rohaczek (trener Cracovii)

Całą pierwszą tercję oceniam najlepiej. Chcieliśmy być zdeterminowani na sto procent i to się udało. Robiliśmy szybkie przejścia, było dużo podań, strzałów na bramkę i goli. Dwie pozostałe części nie były już tak dobre w naszym wykonaniu. Przeciwnik to wykorzystał, wyrównał grę. Trudno też utrzymać mobilizację w dalszej fazie meczu, gdy prowadzi się po pierwszej tercji 5:0. Ten mecz był już pod kontrolą. Najlepszym zawodnikiem meczu był Damian Słaboń.

Źródło: Dariusz Guzik Cracovia.pl [1]