Kategoria:1960 II liga grupa południowa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(New page: Kategoria: 1960 Kategoria: II liga) |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==Tabela grupy południowej== | |||
{|style="border:1px solid #000000;" cellspacing="0" cellpadding="5" class="plainlinks" align="center"| | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>M</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Drużyna</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Meczy</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Pkt</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>Bramki</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>W</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>R</b> | |||
|style="border:1px solid #000000;" bgcolor="#ffffff"|<b>P</b> | |||
|- | |||
| 1 | |||
|[[Stal Mielec]] | |||
|22 | |||
|31 | |||
|40-20 | |||
|13 | |||
|5 | |||
|4 | |||
|- | |||
| 2 | |||
|Cracovia | |||
|22 | |||
|30 | |||
|44-21 | |||
|11 | |||
|8 | |||
|3 | |||
|- | |||
| 3 | |||
|[[Piast Gliwice]] | |||
|22 | |||
|26 | |||
|38-27 | |||
|10 | |||
|6 | |||
|6 | |||
|- | |||
| 4 | |||
|[[Garbarnia Kraków]] | |||
|22 | |||
|23 | |||
|31-20 | |||
|9 | |||
|5 | |||
|8 | |||
|- | |||
| 5 | |||
|[[Stal Rzeszów]] | |||
|22 | |||
|23 | |||
|26-29 | |||
|9 | |||
|5 | |||
|8 | |||
|- | |||
| 6 | |||
|[[Naprzód Lipiny]] | |||
|22 | |||
|22 | |||
|25-32 | |||
|9 | |||
|4 | |||
|9 | |||
|- | |||
| 7 | |||
|[[Unia Tarnów|Unia Tarnów]] | |||
|22 | |||
|21 | |||
|30-34 | |||
|8 | |||
|5 | |||
|9 | |||
|- | |||
| 8 | |||
|[[Legia Krosno]] | |||
|22 | |||
|20 | |||
|22-38 | |||
|7 | |||
|6 | |||
|9 | |||
|- | |||
| 9 | |||
|[[Wawel Kraków]] | |||
|22 | |||
|19 | |||
|35-27 | |||
|8 | |||
|3 | |||
|11 | |||
|- | |||
| 10 | |||
|[[Górnik Radlin]] | |||
|22 | |||
|19 | |||
|29-40 | |||
|8 | |||
|3 | |||
|11 | |||
|- | |||
| 11 | |||
|[[Concordia Knurów]] | |||
|22 | |||
|18 | |||
|30-35 | |||
|5 | |||
|8 | |||
|9 | |||
|- | |||
| 12 | |||
|[[Wawel Wirek]] | |||
|22 | |||
|12 | |||
|25-52 | |||
|5 | |||
|2 | |||
|15 | |||
|} | |||
1, 2 - awans <BR> | |||
10, 11, 12 - spadek <BR> | |||
'''Cracovia awansowała do I ligi'''. | |||
[[Kategoria: 1960]] | [[Kategoria: 1960]] | ||
[[Kategoria: II liga]] | [[Kategoria: II liga]] |
Wersja z 04:40, 14 sty 2007
Tabela grupy południowej
M | Drużyna | Meczy | Pkt | Bramki | W | R | P |
1 | Stal Mielec | 22 | 31 | 40-20 | 13 | 5 | 4 |
2 | Cracovia | 22 | 30 | 44-21 | 11 | 8 | 3 |
3 | Piast Gliwice | 22 | 26 | 38-27 | 10 | 6 | 6 |
4 | Garbarnia Kraków | 22 | 23 | 31-20 | 9 | 5 | 8 |
5 | Stal Rzeszów | 22 | 23 | 26-29 | 9 | 5 | 8 |
6 | Naprzód Lipiny | 22 | 22 | 25-32 | 9 | 4 | 9 |
7 | Unia Tarnów | 22 | 21 | 30-34 | 8 | 5 | 9 |
8 | Legia Krosno | 22 | 20 | 22-38 | 7 | 6 | 9 |
9 | Wawel Kraków | 22 | 19 | 35-27 | 8 | 3 | 11 |
10 | Górnik Radlin | 22 | 19 | 29-40 | 8 | 3 | 11 |
11 | Concordia Knurów | 22 | 18 | 30-35 | 5 | 8 | 9 |
12 | Wawel Wirek | 22 | 12 | 25-52 | 5 | 2 | 15 |
1, 2 - awans
10, 11, 12 - spadek
Cracovia awansowała do I ligi.
Strony w kategorii „1960 II liga grupa południowa”
Poniżej wyświetlono 23 spośród wszystkich 23 stron tej kategorii.
1
- 1960-03-13 Cracovia - Stal Mielec 3:2
- 1960-03-20 Cracovia - Wawel Kraków 2:0
- 1960-03-27 Cracovia - Piast Gliwice 3:2
- 1960-04-03 Wawel Wirek - Cracovia 0:0
- 1960-05-08 Cracovia - Górnik Radlin 3:0
- 1960-05-14 Stal Rzeszów - Cracovia 1:0
- 1960-05-22 Garbarnia Kraków - Cracovia 0:0
- 1960-05-28 Cracovia - Legia Krosno 4:1
- 1960-06-01 Concordia Knurów - Cracovia 1:1
- 1960-06-04 Cracovia - Unia Tarnów 3:2
- 1960-06-12 Naprzód Lipiny - Cracovia 1:2
- 1960-06-19 Stal Mielec - Cracovia 0:0
- 1960-07-31 Piast Gliwice - Cracovia 1:1
- 1960-08-07 Wawel Kraków - Cracovia 2:4
- 1960-08-27 Górnik Radlin - Cracovia 0:0
- 1960-09-03 Cracovia - Stal Rzeszów 2:0
- 1960-09-10 Cracovia - Wawel Wirek 4:1
- 1960-09-18 Legia Krosno - Cracovia 1:0
- 1960-09-24 Cracovia - Garbarnia Kraków 1:1
- 1960-10-02 Cracovia - Concordia Knurów 9:2
- 1960-10-16 Unia Tarnów - Cracovia 1:1
- 1960-10-30 Cracovia - Naprzód Lipiny 1:2