Strony linkujące do „Borek Kraków”
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Następujące strony odwołują się do Borek Kraków:
Wyświetlono 250 elementów.
Zobacz (poprzednie 250 | następne 250) (20 | 50 | 100 | 250 | 500)- Piotr Bagnicki (← linkujące)
- 1944 okupacyjne mistrzostwa Krakowa (← linkujące)
- 1976/77 III liga grupa IV (← linkujące)
- 1976-10-17 Borek Kraków - Cracovia 1:3 (← linkujące)
- 1977-05-28 Cracovia - Borek Kraków 8:1 (← linkujące)
- Clepardia Kraków (← linkujące)
- Groble Kraków (← linkujące)
- Zwierzyniecki Kraków (← linkujące)
- Juvenia Kraków (← linkujące)
- Bloki Kraków (← linkujące)
- Sparta Kraków (1912) (← linkujące)
- Zakrzowianka Kraków (← linkujące)
- Krowodrza Kraków (← linkujące)
- Rakowiczanka Kraków (← linkujące)
- Olsza Kraków (← linkujące)
- Volania Kraków (← linkujące)
- Wieczysta Kraków (← linkujące)
- Dąbski Kraków (← linkujące)
- Prądniczanka Kraków (← linkujące)
- Dębnicki Kraków (← linkujące)
- Kazimierz Kraków (← linkujące)
- AKS Kraków (← linkujące)
- Krakowianka Kraków (← linkujące)
- Modrzejówka Kraków (← linkujące)
- Czarni Kraków (1923) (← linkujące)
- Czarni Kraków (1906) (← linkujące)
- 1945 eliminacje do krakowskiej Klasy A grupa I (← linkujące)
- Jutrzenka Kraków (← linkujące)
- Makkabi Kraków (← linkujące)
- AKS Czyżyny (← linkujące)
- Kinowiec Kraków (← linkujące)
- AZS Kraków (← linkujące)
- RKS Kraków (1910) (← linkujące)
- 2007-02-03 Cracovia II - Borek Kraków 2:0 (← linkujące)
- Tramwaj Kraków (← linkujące)
- Orzeł Piaski Wielkie (← linkujące)
- 2006-07-26 Borek Kraków - Cracovia II 0:4 (← linkujące)
- 2001-10-23 Borek Kraków - Cracovia 0:4 (← linkujące)
- Młodość Kraków (← linkujące)
- Biało-Czarni Kraków (← linkujące)
- Wisła III Kraków (← linkujące)
- Korona Kraków (← linkujące)
- Bieżanowianka Kraków (← linkujące)
- Milicyjny Kraków (← linkujące)
- Klub Lotników Kraków (← linkujące)
- Armatura Kraków (← linkujące)
- Garbarnia II Kraków (← linkujące)
- Legia Kraków (← linkujące)
- Unia Kraków (← linkujące)
- 1946-10-13 Łagiewianka Kraków - Cracovia 2:1 (przerwany) (← linkujące)
- Czerwoni Kraków (← linkujące)
- Wisła Kraków (ME) (← linkujące)
- RKS Kraków (1918) (← linkujące)
- Polonia Kraków (1911) (← linkujące)
- Wodociągi Kraków (← linkujące)
- Łobzowianka Kraków (← linkujące)
- Tramwaj II Kraków (← linkujące)
- Opatkowianka Opatkowice (← linkujące)
- Pogoń Skotniki (← linkujące)
- Jutrzenka II Kraków (← linkujące)
- Makkabi II Kraków (← linkujące)
- 20 p.p. Kraków (← linkujące)
- Wanda Kraków (← linkujące)
- Zjednoczeni Branice (← linkujące)
- 2002/03 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- Grębałowianka Kraków (← linkujące)
- 2001/02 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- Paweł Sacha (← linkujące)
- Małe derby Krakowa (← linkujące)
- Sparta Kraków (1921) (← linkujące)
- Derbowi rywale w sezonach (← linkujące)
- Bronowianka Kraków (← linkujące)
- 1944 eliminacje do okupacyjnych mistrzostw Krakowa grupa III (← linkujące)
- 1944-05-07 Cracovia - Borek Kraków (← linkujące)
- Stanisław Malczyk (← linkujące)
- Włodzimierz Urbanik (← linkujące)
- Piotr Kuczyński (← linkujące)
- Krakus Podgórze (← linkujące)
- Lauda Kraków (← linkujące)
- Kazimierz Jałocha (← linkujące)
- Rywale w oficjalnych rozgrywkach (← linkujące)
- Adam Wapiennik (← linkujące)
- Alfa Kraków (← linkujące)
- Warta Kraków (← linkujące)
- Diana Podgórze (← linkujące)
- Jacek Nęcek (← linkujące)
- Meteor Kraków (← linkujące)
- Wawel II Kraków (← linkujące)
- Płaszowianka Kraków (← linkujące)
- Orkan Kraków (← linkujące)
- Urania Kraków (← linkujące)
- ŻRKS Kraków (← linkujące)
- Polonia Kraków (1927) (← linkujące)
- 1949/50 krakowska Klasa A grupa II (Cracovia II) (← linkujące)
- Zwierzyniecki II Kraków (← linkujące)
- Błękitni Kraków (← linkujące)
- Georyt Kraków (← linkujące)
- Ikar Kraków (← linkujące)
- Stella Kraków (← linkujące)
- Olsza II Kraków (← linkujące)
- Gewira Kraków (← linkujące)
- Kadimah Kraków (← linkujące)
- Korona II Kraków (← linkujące)
- Jutrzenka III Kraków (← linkujące)
- Orzeł Kraków (← linkujące)
- Wolność Kraków (← linkujące)
- Sparta Kraków (1918) (← linkujące)
- Makkabi III Kraków (← linkujące)
- Żółto-Czerwoni Kraków (← linkujące)
- 6 p.a.c. Kraków (← linkujące)
- Sekcja żużlowa (← linkujące)
- Garbarnia Kraków (← linkujące)
- Wawel Kraków (← linkujące)
- Hutnik Kraków (← linkujące)
- Prokocim Kraków (← linkujące)
- Hutnik II Kraków (← linkujące)
- Kabel Kraków (← linkujące)
- Wisła II Kraków (← linkujące)
- Podgórze Kraków (← linkujące)
- Nadwiślan Kraków (← linkujące)
- Grzegórzecki Kraków (← linkujące)
- 1945-10-21 Cracovia - Borek Kraków 3:1 (← linkujące)
- Wisła Kraków (← linkujące)
- Hakoah Kraków (← linkujące)
- Edward Hefko (← linkujące)
- Zbigniew Macała (← linkujące)
- Turniej Żaków im. Ignacego Książka (← linkujące)
- Amatorzy Kraków (← linkujące)
- Czarni Kraków (1922) (← linkujące)
- Grunwald Kraków (← linkujące)
- Rewia Kraków (← linkujące)
- Pogoń Kraków (← linkujące)
- Olsza III Kraków (← linkujące)
- Makkabi IV Kraków (← linkujące)
- Krzysztof Szostak (← linkujące)
- Legia II Kraków (← linkujące)
- Wawel III Kraków (← linkujące)
- 1978/79 krakowska liga wojewódzka (Cracovia II) (← linkujące)
- KSU Kraków (← linkujące)
- Zbigniew Wietecha (← linkujące)
- Mieczysław Setkowicz (← linkujące)
- 2010-08-04 Borek Kraków - Cracovia (ME) 4:3 (← linkujące)
- Czesław Palik (← linkujące)
- AFK Kraków (← linkujące)
- Start Oldboye Kraków (← linkujące)
- 2012/13 IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II) (← linkujące)
- 2012-08-11 Halniak Maków Podhalański - Cracovia II 1:1 (← linkujące)
- 2012-08-19 Cracovia II - Borek Kraków 3:0 (← linkujące)
- Wojciech Kurleto (← linkujące)
- 1998/99 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- 1999/00 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- 1994/95 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- 1993/94 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- 2000/01 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- 2013-05-22 Borek Kraków - Cracovia II 0:2 (← linkujące)
- 2013/14 IV liga grupa małopolska (zachód) (Cracovia II) (← linkujące)
- 2013-08-11 Cracovia II - Borek Kraków 6:1 (← linkujące)
- 2014-03-15 Borek Kraków - Cracovia II 0:4 (← linkujące)
- Dror Kraków (← linkujące)
- Jehuda Kraków (← linkujące)
- Adria Kraków (← linkujące)
- Bar Kochba Kraków (← linkujące)
- Hasmonea Kraków (← linkujące)
- Żydowskie Towarzystwo Gimnastyczne (← linkujące)
- Żydowskie Towarzystwo Sportowe (← linkujące)
- Hakadur Kraków (← linkujące)
- Gwiazda Kraków (← linkujące)
- Siła Kraków (← linkujące)
- Hagibor Kraków (← linkujące)
- Ormowiec Kraków (← linkujące)
- Pocztowy Kraków (← linkujące)
- Lechia Kraków (← linkujące)
- Wir kraków (← linkujące)
- Policyjny KS Kraków (← linkujące)
- Emaus Kraków (← linkujące)
- Grafika Kraków (← linkujące)
- Ludwinów Kraków (← linkujące)
- Podgórski Kraków (← linkujące)
- Nowy Świat Kraków (← linkujące)
- Osiedle Kraków (← linkujące)
- Prądnik Biały Kraków (← linkujące)
- Kolejowy Kraków (← linkujące)
- Park Kraków (← linkujące)
- Wilga Kraków (← linkujące)
- Ruch Kraków (← linkujące)
- Borek II Kraków (← linkujące)
- Łagiewianka II Kraków (← linkujące)
- Podgórze II Kraków (← linkujące)
- Unia II Kraków (← linkujące)
- Sparta Podgórze (← linkujące)
- Orlęta Kraków (← linkujące)
- Gideon Kraków (← linkujące)
- 2020/21 okręgowe rozgrywki Pucharu Polski (Cracovia II) (← linkujące)
- 2020-09-16 Dąbski Kraków - Cracovia II 0:5 (← linkujące)
- Patria Kraków (← linkujące)
- Salwator Kraków (← linkujące)
- Samson Kraków (← linkujące)
- Czarnowiejski KS (← linkujące)
- WKS Kraków (← linkujące)
- 2020-09-30 Borek Kraków - Cracovia II 0:3 (← linkujące)
- Sparta II Kraków (1921) (← linkujące)
- Głuchoniemi (← linkujące)
- Florianka Kraków (← linkujące)
- Świt Kraków (← linkujące)
- ZFG Kraków (← linkujące)
- RKS Rudawa (← linkujące)
- Krowodrza II Kraków (← linkujące)
- Czarni II Kraków (1923) (← linkujące)
- 2014-11-11 Borek Kraków - Cracovia II 0:3 (← linkujące)
- Prądniczanka II Kraków (← linkujące)
- 2004-10-13 Borek Kraków - Cracovia II 0:2 (← linkujące)
- Sokół Borek (← linkujące)
- Tadeusz Rychlewski (← linkujące)
- Garbarnia III Kraków (← linkujące)
- RKS Kraków (1922) (← linkujące)
- Górnik Płaszów (← linkujące)
- Mydlniki (← linkujące)
- 1977/78 krakowska liga wojewódzka (Cracovia II) (← linkujące)
- 1977-11-06 Borek Kraków - Cracovia II 0:0 (← linkujące)
- 1978-10-08 Borek Kraków - Cracovia II 1:1 (← linkujące)
- Dominik Chochołek (← linkujące)
- Beniamin Jeż (← linkujące)
- Bartosz Studnicki (← linkujące)
- Damian Leśniak (← linkujące)
- Biali Kraków (← linkujące)
- Adam Kapusta (← linkujące)
- 1991/92 liga okręgowa grupa Kraków (Cracovia II) (← linkujące)
- Krakus Swoszowice (← linkujące)
- 1988/89 liga okręgowa (Cracovia II) (← linkujące)
- 1988-09-18 Cracovia II - Borek Kraków 0:1 (← linkujące)
- 1980/81 liga okręgowa (Cracovia II) (← linkujące)
- 1980-08-30 Cracovia II - Borek Kraków 4:0 (← linkujące)
- 1989-05-13 Borek Kraków - Cracovia II 1:0 (← linkujące)
- 1989-08-27 Borek Kraków - Cracovia II 0:3 (← linkujące)
- 1979-06-03 Cracovia II - Borek Kraków 1:1 (← linkujące)
- 1979/80 krakowska liga wojewódzka (Cracovia II) (← linkujące)
- 1979-10-07 Borek Kraków - Cracovia II 0:0 (← linkujące)
- 1980-05-25 Cracovia II - Borek Kraków 0:0 (← linkujące)
- 1981-04-08 Borek Kraków - Cracovia II 1:2 (← linkujące)
- Kabel II Kraków (← linkujące)
- 2002-09-01 Borek Kraków - Cracovia II 4:6 (← linkujące)
- 2015-02-11 Cracovia - Borek Kraków 4:0 (← linkujące)
- Nadwiślan II Kraków (← linkujące)
- Budowlani ZOR Nowa Huta (← linkujące)
- Stal Armatura Kraków (← linkujące)
- Wieczysta II Kraków (← linkujące)
- Solne Kraków (← linkujące)
- Victoria Kraków (← linkujące)
- Drukarski Kraków (← linkujące)
- Ludia Kraków (← linkujące)