Szablon:Aktualności

Pasiasty 1%Karnety i Bilety
  • 07.04.2009 - Cracovia zremisowała z warszawską Polonią 2:2 i tym samym odpadła z Remes Pucharu Polski.
  • 06.04.2009 - W wyjazdowym meczu z liderem Młodej Ekstraklasy Ruchem Chorzów Cracovia zremisowała 1:1.
  • 04.04.2009 - "Cracovii poświęcona jest najlepsza internetowa strona klubowa w Polsce zawierająca tematykę historyczną" - napisał o WikiPasach Paweł Czado, autor popularnego Czadoblogu.
  • 04.04.2009 - Cracovia zremisowała na własnym stadionie z chorzowskim Ruchem 0:0.
  • 28.03.2009 - W sparingowym meczu wicemistrz Słowacji MŠK Žilina pokonał Cracovię 1:0.
  • 28.03.2009 - Ligowy mecz Cracovii (ME) w Gliwicach z młodzieżową drużyna Piasta skończył się bezbramkowym remisem.
  • 23.03.2009 - Derby dla Cracovii! W meczu Młodej Ekstraklasy zwycięstwo 2:1
  • 22.03.2009 - 179. Wielkie Derby Krakowa miały dwa oblicza. Cracovia po pierwszej połowie wygrywała 1:0 dzięki bramce Pawła Sasina. Musiała jednak uznać wyższość Wisły w dzisiejszym spotkaniu, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:1
  • 16.03.2009 - W rozegranym w Warszawie pierwszym ćwierćfinałowym meczu Remes Pucharu Polski Cracovia została pokonana przez Polonię 1:0.
  • 16.03.2009 - Młoda Cracovia nie powtórzyła wygranej swoich starszych kolegów i w meczu z Lechią w Gdańsku przegrała 1:0.
  • 14.03.2009 - W meczu 20. kolejki Ekstraklasy Cracovia pokonała w Krakowie 3:1 gdańską Lechię.
  • 14/15.03.2009 - Turniej Żaków im. Ignacego Książka
  • 07.03.2009 - Łódzką porażkę pomścili młodzieżowcy z ME zwyciężając ŁKS 3:1.
  • 06.03.2009 - Cracovia była bliska wyjazdowego zwycięstwa z ŁKS Łódź, lecz przez stratę dwóch bramek w końcowych minutach spotkania ostatecznie uległa gospodarzom 4:3.