Falkenhagen

"Comarch Cracovia przegrała z Polską U-20" -
cracovia-hokej.pl

Comarch Cracovia przegrała z Polską U-20

W rozegranym w czwartek na lodowisku w Krakowie meczu sparingowym Comarch Cracovia dość niespodziewanie przegrała 1:2 z reprezentacją Polski do lat 20.

Mecz miał nietypowy przebieg, nasi hokeiści zagrali po około 30 minut na dwie różne formacje. Przez pierwsze pół godziny meczu grali: Kulig - A. Kowalówka, Noworyta, Chmielewski, Słaboń, S. Kowalówka - Dąbkowski, Galant, Piotrowski, Rutkowski, Laszkiewicz. Natomiast przez drugie 30 minut spotkania na tafli występowali: R. Kowalówka - Zvatora, Kłys, Chmielewski, Kostourek, Dvorzak - Lehmann, Zieliński, Cieślicki, Kozłowski, Sznotala.

W dzisiejszym spotkaniu w składzie mistrzów Polski zabrakło: Rafała Radziszewskiego, Josefa Fojtika, Marcina Wiśniewskiego oraz Sebastiana Witowskiego.
PS
Źródło: cracovia-hokej.pl 07 listopada 2013 [1]

Jesteśmy w trakcie ciężkiego mikrocyklu treningowego. Przez połowę spotkania graliśmy na dwie piątki, a drugą połowę na kolejne dwie. W tym meczu chodziło nam o to, żeby zobaczyć jak prezentują się zawodnicy na dużym zmęczeniu. Właśnie w takich okolicznościach można poznać kto jaką prezentuje jakość. Byliśmy dzisiaj wolni, nie podejmowaliśmy właściwych decyzji, ale tego się właśnie spodziewałem. Wynik spotkania był dla mnie zupełnie bez znaczenia, pracujemy nad kondycją i jestem pewien, że będzie to procentowało w lidze.

Generalnie w takim meczu jak ten dzisiejszy, czyli kiedy zawodnicy są bardzo zmęczeni po wyczerpujących treningach, wychodzi kto ma jakie myślenie na tafli i kto jaki poziom prezentuje.

Źródło: cracovia-hokej.pl [2]