2022/23 kadra - hokej mężczyzn: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(+statystyki) |
|||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 9: | Linia 9: | ||
|mały | |mały | ||
|600x600px | |600x600px | ||
|Cracovia hokej skład na sezon 2022-23, stan na 09.2022]] | |Cracovia hokej skład na sezon 2022-23, stan na 09.2022. Na zdj. górny rząd od lewej: [[Jonathan Walker]], [[Mateusz Bezwiński]], [[Patrik Husák]], [[Jakub Šaur]], [[Michał Jaracz]], [[Radosław Sawicki]], [[Saku Kinnunen]], [[Patryk Wronka]]<br> | ||
Środkowy rząd od lewej: [[Sebastian Witowski]] (kierownik drużyny), [[Aleš Ježek]] (zastępca kapitana), [[Daniel Krejčí]], [[Robert Arrak]], [[Ben Blood]], [[Štěpán Csamangó]], [[Marek Račuk]], [[Mateusz Michalski]], [[Sebastian Brynkus]], [[Martin Kasperlík]], [[Krzysztof Kozdronkiewicz]] (masażysta)<br> | |||
Dolny rząd od lewej: [[Łukasz Hebda]], [[Roman Rác]], [[Jiří Gula]] (kapitan), [[Rudolf Rohaček]] (trener), [[Rok Stojanovič]], [[Dominik Salamon]] (II trener), [[Vojtěch Polák]] (zastępca kapitana), [[Erik Němec]], [[David Zabolotny]]]] | |||
'''Trener:'''<br> | |||
{{Flaga|CZE}} [[Rudolf Rohaček]] | |||
{| | |||
|align="left"| | |||
|colspan=3 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px"|[[2022/23 Polska Hokej Liga - hokej mężczyzn|Polska Hokej Liga]] | |||
|colspan=3 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px"|[[2022/23 Liga Mistrzów - hokej mężczyzn|Liga Mistrzów]] | |||
|colspan=3 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px"|[[2022/23 Puchar Polski - hokej mężczyzn|Puchar Polski]] | |||
|colspan=3 style="text-align:center; padding: 10px 10px 10px 10px"|[[2022 Superpuchar Polski - hokej mężczyzn|Superpuchar Polski]] | |||
|- | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"|'''zawodnicy''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''mecze''' | |||
|style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''bramki''' | |||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''asysty''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''mecze''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''bramki''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''asysty''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''mecze''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''bramki''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''asysty''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''mecze''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''bramki''' | ||
| | |style="text-align:center; padding: 5px 5px 5px 5px"| '''asysty''' | ||
| | |- | ||
| | |style="text-align:left" valign="top"|'''Bramkarze:''' | ||
| | |- | ||
| | |{{Flaga|SVN}} [[Rok Stojanovič]] | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|40 | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|0 (-89) | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|1 | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|5 | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|0 (-20) | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|0 | ||
| | |style="text-align:center" valign="top"|1 | ||
|style="text-align:center" valign="top"|0 (-4) | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[David Zabolotny]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|15 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 (-32) | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 (-3) | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 (-7) | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|'''Obrońcy:''' | |||
|- | |||
|{{Flaga|SVK}} [[Martin Bdžoch]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|31 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|CAN}} [[Kayle Doetzel]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|BLR}} [[Roman Graborenko]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|27 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|8 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Jiří Gula]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|51 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|10 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|27 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Patrik Husák]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|46 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|7 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Aleš Ježek]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|52 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|18 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|FIN}} [[Saku Kinnunen]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|47 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Daniel Krejčí]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|38 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|FIN}} [[Mico Luoto]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|15 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Jakub Šaur]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|51 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|style="text-align:left" valign="top"|'''Napastnicy:''' | |||
|- | |||
|{{Flaga|EST}} [[Robert Arrak]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|37 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|7 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Mateusz Bezwiński]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|10 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Sebastian Brynkus]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|53 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|11 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Štěpán Csamangó]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|26 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Antoni Dziurdzia]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|36 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Damian Kapa]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Damian Kapica]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|42 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|23 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|27 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Fabian Kapica]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|8 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Martin Kasperlík]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|53 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|12 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Alan Łyszczarczyk]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|12 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Mateusz Michalski]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|50 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|9 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|11 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Erik Němec]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|50 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|14 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Vojtěch Polák]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|33 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|11 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|21 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|SVK}} [[Roman Rác]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|53 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|21 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|32 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Marek Račuk]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|52 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|32 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Radosław Sawicki]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|53 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|16 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|21 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|- | |||
|{{Flaga|FIN}} [[Matias Sointu]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|5 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|4 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|CZE}} [[Vojtěch Tomi]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|25 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Dawid Tynka]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|18 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|2 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|- | |||
|{{Flaga|USA}} [[Jack Walker]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|style="text-align:center" valign="top"|- | |||
|- | |||
|{{Flaga|POL}} [[Patryk Wronka]] | |||
|style="text-align:center" valign="top"|53 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|27 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|38 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|6 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|3 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|1 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|style="text-align:center" valign="top"|0 | |||
|} | |||
[[Kategoria:2022/23 - hokej mężczyzn]] | [[Kategoria:2022/23 - hokej mężczyzn]] | ||
[[Kategoria:Kadra - hokej mężczyzn]] | [[Kategoria:Kadra - hokej mężczyzn]] |
Aktualna wersja na dzień 15:56, 20 lip 2023
![]() |
sezon 2022/23 - hokej mężczyzn | ![]() |
![Cracovia hokej skład na sezon 2022-23, stan na 09.2022](/images/thumb/f/f3/Cracovia_hokej_sklad_2022-23.jpg/600px-Cracovia_hokej_sklad_2022-23.jpg)
Cracovia hokej skład na sezon 2022-23, stan na 09.2022. Na zdj. górny rząd od lewej: Jonathan Walker, Mateusz Bezwiński, Patrik Husák, Jakub Šaur, Michał Jaracz, Radosław Sawicki, Saku Kinnunen, Patryk Wronka
Środkowy rząd od lewej: Sebastian Witowski (kierownik drużyny), Aleš Ježek (zastępca kapitana), Daniel Krejčí, Robert Arrak, Ben Blood, Štěpán Csamangó, Marek Račuk, Mateusz Michalski, Sebastian Brynkus, Martin Kasperlík, Krzysztof Kozdronkiewicz (masażysta)
Dolny rząd od lewej: Łukasz Hebda, Roman Rác, Jiří Gula (kapitan), Rudolf Rohaček (trener), Rok Stojanovič, Dominik Salamon (II trener), Vojtěch Polák (zastępca kapitana), Erik Němec, David Zabolotny
Środkowy rząd od lewej: Sebastian Witowski (kierownik drużyny), Aleš Ježek (zastępca kapitana), Daniel Krejčí, Robert Arrak, Ben Blood, Štěpán Csamangó, Marek Račuk, Mateusz Michalski, Sebastian Brynkus, Martin Kasperlík, Krzysztof Kozdronkiewicz (masażysta)
Dolny rząd od lewej: Łukasz Hebda, Roman Rác, Jiří Gula (kapitan), Rudolf Rohaček (trener), Rok Stojanovič, Dominik Salamon (II trener), Vojtěch Polák (zastępca kapitana), Erik Němec, David Zabolotny
Trener:
Rudolf Rohaček
Polska Hokej Liga | Liga Mistrzów | Puchar Polski | Superpuchar Polski | |||||||||
zawodnicy | mecze | bramki | asysty | mecze | bramki | asysty | mecze | bramki | asysty | mecze | bramki | asysty |
Bramkarze: | ||||||||||||
![]() |
40 | 0 (-89) | 1 | 5 | 0 (-20) | 0 | 1 | 0 (-4) | 0 | - | - | - |
![]() |
15 | 0 (-32) | 1 | 1 | 0 (-3) | 0 | - | - | - | 1 | 0 (-7) | 0 |
Obrońcy: | ||||||||||||
![]() |
31 | 0 | 6 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
![]() |
1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - |
![]() |
27 | 2 | 8 | - | - | - | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
![]() |
51 | 10 | 27 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
![]() |
46 | 4 | 7 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
52 | 6 | 18 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
47 | 5 | 16 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
38 | 2 | 9 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
![]() |
15 | 3 | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
![]() |
51 | 3 | 9 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Napastnicy: | ||||||||||||
![]() |
37 | 9 | 7 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
10 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
![]() |
53 | 5 | 11 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
26 | 5 | 5 | 6 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 0 |
![]() |
36 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - |
![]() |
42 | 23 | 27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
8 | 0 | 4 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
![]() |
53 | 16 | 12 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
16 | 9 | 12 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
![]() |
50 | 9 | 11 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
50 | 14 | 16 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
33 | 11 | 21 | 5 | 2 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 0 |
![]() |
53 | 21 | 32 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
52 | 6 | 32 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
![]() |
53 | 16 | 21 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
![]() |
5 | 0 | 2 | 4 | 0 | 2 | - | - | - | - | - | - |
![]() |
25 | 6 | 2 | - | - | - | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
![]() |
18 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | - | 1 | 0 | 0 |
![]() |
1 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
![]() |
53 | 27 | 38 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |