2010-02-26 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 5:3: Różnice pomiędzy wersjami

|        bramki_w_karnych_gospodarz =
|              bramki_w_karnych_gosc =
|                            sedzia = Grzegorz Dzięciołowski oraz Włodzimierz Marczuk (S.Szachniewicz, W.Moszczyński)
|                            widzow = 1000
|                strzelcy_gospodarz = 1:39 [[Damian Słaboń|Słaboń]] ([[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]], [[Igor Bondarevs|Bondarevs]])<br>14:40 [[Daniel Laszkiewicz|D.Laszkiewicz]] ([[Leszek Laszkiewicz|L.Laszkiewicz]], [[Damian Słaboń|Słaboń]])<br>23:47 [[Martin Dudaš|Dudaš]] ([[David Musial|Musial]])<br><br>45:02 [[Łukasz Rutkowski|Rutkowski]] ([[Sebastian Witowski|Witowski]])<br><br><br>59:59 [[Filip Drzewiecki|Drzewiecki]]
Linia 35: Linia 35:
|            strzelcy_w_karnych_gosc =
|                    kary_gospodarz = 2 min [[David Musial|Musial]] (Trzymanie)<br>2 min [[Konrad Guzik|Guzik]] (Wysoki kij)<br>2 min [[Mikołaj Łopuski|Łopuski]] (Wysoki kij)<br>2 min [[Martin Dudas|Dudas]] (Uderzenie kijem)<br>2 min [[Igor Bondarevs|Bondarevs]] (Zahaczanie)<br>2 min [[Mariusz Dulęba|Dulęba]] (Zahaczanie)<br>2 min [[Mariusz Dulęba|Dulęba]] (Zahaczanie)<br>2 min [[Jarosław Kłys|Kłys]] (Zbyteczna ostrość w grze)
|                          kary_gosc = 2 min Opatovsky (Uderzenie kijem)<br>2 min Dronia (Wysoki kij)<br>2 min G.Da Costa (Spowodowanie upadku przeciwnika)<br>2 min Jaros (Atak łokciem)<br>2 min Balčik (Opóźnianie gry)<br>2 min Balcik (Przeszkadzanie)<br>2 min Dronia (Rzucanie na bandę)<br>10 min M.Kozłowski (Niesportowe zachowanie)(po meczu)
|                          kary_gosc = 2 min Opatovsky (Uderzenie kijem)<br>2 min Dronia (Wysoki kij)<br>2 min G.Da Costa (Spowodowanie upadku przeciwnika)<br>2 min Jaros (Atak łokciem)<br>2 min Balčik (Opóźnianie gry)<br>2 min Balčik (Przeszkadzanie)<br>2 min Dronia (Rzucanie na bandę)<br>10 min M.Kozłowski (Niesportowe zachowanie)(po meczu)
|                  trener_gospodarz = [[Rudolf Rohaček]]
|                        trener_gosc = Milan Skokan
Linia 50: Linia 50:
|                      hokej_kobiet =
}}
}}
[[Grafika:2010-02-26 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 02.jpg|thumb|300px|[[Galeria:2010-02-26 Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 5:3|Cała galeria ››]]]]

(2:0; 1:1; 2:2)

Sędzia: Grzegorz Dzięciołowski oraz Włodzimierz Marczuk (S.Szachniewicz, W.Moszczyński)

1:39 Słaboń (L.Laszkiewicz, Bondarevs)
14:40 D.Laszkiewicz (L.Laszkiewicz, Słaboń)

58:09 Gabryś (T.Da Costa)

2 min Musial (Trzymanie)
2 min Guzik (Wysoki kij)
2 min Łopuski (Wysoki kij)
2 min Dudas (Uderzenie kijem)
2 min Bondarevs (Zahaczanie)
2 min Dulęba (Zahaczanie)
2 min Kłys (Zbyteczna ostrość w grze)
2 min Opatovsky (Uderzenie kijem)
2 min Dronia (Wysoki kij)
2 min G.Da Costa (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Jaros (Atak łokciem)
2 min Balčik (Opóźnianie gry)
2 min Balčik (Przeszkadzanie)
2 min Dronia (Rzucanie na bandę)
10 min M.Kozłowski (Niesportowe zachowanie)(po meczu)