2011-02-19 Cracovia - GKS Jastrzębie 8:1: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzył nową stronę „{{Mecz - hokej | gospodarz = Cracovia | gosc = GKS Jastrzębie | gospodarz_owczesna_nazwa = | …”)

Linia 49: Linia 49:
|                    IV_piatka_gosc = Bychawski<br>Galant<br>Kiełbasa<br>Szczurek<br>Nalewajka
|                Skan =
|                Tresc = - Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, bo Jastrzębie ma w tym sezonie naprawdę silny zespół. Zagraliśmy jednak bardzo dobrze, z determinacją - uważa napastnik Comarch Cracovii, Damian Słaboń. Hokeiści Pasów wygrali z JKH GKS-em 8:1 i tym samym objęli prowadzenie w półfinałowej rywalizacji.<br>
<br>
'''- Już po kilku pierwszych minutach widać było, że ten mecz to będzie wasza dominacja...'''<br>
- Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, bo Jastrzębie ma w tym sezonie naprawdę silny zespół. Zagraliśmy jednak bardzo dobrze, z determinacją i po pierwszej tercji prowadziliśmy 5:0. Później kontrolowaliśmy sytuację na lodzie i pewnie wygraliśmy. To dopiero pierwszy mecz - przed nami jeszcze przynajmniej dwa.<br>
<br>
'''- Jakie były założenia na ten pojedynek? Ruszyć od razu do ataku?'''<br>
- Tak. Graliśmy na własnym lodowisku, przed własną publicznością i chcieliśmy narzucić swój styl gry. To nam się udało. Cieszy wygrana, ale teraz musimy o niej zapomnieć.<br>
<br>
'''- Bramkarze gości pomogli wam w tym meczu? Nie byli mocnymi punktami swego zespołu..'''<br>
- Zgadza się. Nie mieli najlepszego dnia i wykorzystaliśmy to. My sami zagraliśmy dobre spotkanie i Jastrzębie nie miało zbyt wiele do powiedzenia.<br>
<br>
'''- W trzeciej tercji oszczędzaliście siły przed meczami w poniedziałek i we wtorek?'''<br>
- Już w dwudziestej szóstej minucie prowadziliśmy 8:0, a wtedy gra się nieco inaczej, jest większe rozluźnienie. Przegraliśmy trzecią tercję, ale pierwsze dwie zagraliśmy bardzo dobrze.<br>
<br>
'''- Taka porażka może nieco rozbić psychicznie drużynę JKH?'''<br>
- W jakimś stopniu na pewno wpłynie na ich psychikę. Chyba nikt z zespołu z Jastrzębia nie spodziewał się takiej przegranej, tym bardziej, że wszystkie dotychczasowe mecze między nami w tym sezonie były bardzo zacięte. Nie możemy jednak myśleć, że podobnie będzie w spotkaniach wyjazdowych. JKH jest drużyną własnego lodowiska i na pewno nie będzie łatwo.

3:51 Łopuski (Wilczek)
5:39 D.Laszkiewicz (L.Laszkiewicz, Pasiut)

43:11 Kiełbasa (Kąkol)

2 min Dulęba (Wystrzelenie krążka poza lodowisko)
2 min Piotrowski (Nadmierna ilość graczy na lodzie)
2 min Kostuch (Przeszkadzanie)
2 min Dulęba (Natarcie)
2 min Łopuski (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Kłys (Wysoki kij)
2 min Guzik (Przeszkadzanie)
2 min Kral (Zahaczanie)
2 min Bordowski (Spowodowanie upadku przeciwnika)
2 min Bychawski (Zahaczanie)
2 min Pastryk (Zahaczanie)
2 min Szczurek (Nadmierna ilość graczy na lodzie)
2 min Pastryk (Uderzanie)
2 min Galant (Zahaczanie)
Kosowski (5:39 - 25:49 Kachniarz)