2013-11-22 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:1: Różnice pomiędzy wersjami

(Utworzono nową stronę "{{Mecz - hokej | gospodarz = GKS Tychy | gosc = Cracovia | gospodarz_owczesna_nazwa = | ...")

Linia 37: Linia 37:
|                    kary_gospodarz = 4 min
|                          kary_gosc = 6 min
|                  trener_gospodarz =
|                  trener_gospodarz = Jiří Šejba
|                        trener_gosc = [[Rudolf Rohaček]]
|                bramkarz_gospodarz = Žigardy (Sobecki)

46:16 Adam Řehák (Kostourek, Dvořak) 5/5

4 min 6 min

Debiut Řeháka

Trzeci kolejny mecz na wyjeździe i trzecia porażka. Po Sanoku i Jastrzębiu Pasy straciły komplet punktów w Tychach. Jedynym pozytywem spotkania wydaje się debiut Adama Řeháka. Młody czeski napastnik podpisał we czwartek kontrakt w miejsce Josefa Fojtika i już w debiucie trafił do siatki.

Wydaje się że piątkowy pojedynek w Tychach stał na najsłabszym poziomie spośród trzech dotychczasowych konfrontacji obu ekip w tym sezonie. Jednak trzeci raz to tyszanie okazali się lepsi. Gospodarze już w pierwszej tercji zbudowali dwubramkową przewagę i w dalszej części spotkania starali się kontrolować wydarzenia na lodzie. Mistrzowie Polski tylko momentami byli wstanie dyktować warunki na tafli, jednak nie przyniosło to efektu. Najlepiej gra biało-czerwonych wyglądała na początku drugiej i trzeciej tercji. Niestety pierwszy okres naporu podopiecznych Rudolfa Rohačka zakończył się bramką na 3:0 dla tyszan...

Druga ofensywa Pasów na początku trzeciej tercji przyniosła gola, jednak nic więcej już nie wpadło do bramki strzeżonej przez Žigardy’ego.

W niedziele Cracovia zagra w końcu w Krakowie. Rywalem Pasów będzie drużyna 1928 KTH Krynica, którą wczoraj opuściło aż 10 zawodników. Wygląda więc na to że podobnie jak w piątkowym spotkaniu z Unią krynicznie wystąpią w Krakowie w składzie opartym głównie o graczy występujących dotąd w 1. lidze. Początek spotkania o 18,30
Źródło: TerazPasy.pl 22 listopada 2013 [1]