2014-12-14 Comarch Cracovia - MUKS Orlik Opole 5:1

Wersja z dnia 18:53, 13 sie 2022 autorstwa Costamagica (Dyskusja | edycje) (nowy artykuł)

47:00 Harcharik (Semiannikow)

6 min. 10 min.

Bez niespodzianki, trzy punkty zostają w Krakowie

Comarch Cracovia pokonała Orlika Opole 5:1 na zakończenie trzeciej rundy spotkań fazy zasadniczej PHL.

Od początku spotkania gospodarze mieli przewagę, a mocno zabłysła gwiazda Marka Kalusa, który zdobył pierwsze dwie bramki dla Cracovii. Wystarczy dodać, że w drugiej tercji statystyka strzałów wynosiła 31 do 5 dla gospodarzy.

Po 46. minutach Pasy prowadziły już 4:0, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Kozłowski i Josef Fojtik.

Gości stać było tylko na jedno trafienie autorstwa Harcharika. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Cracovii, a pieczęć na zwycięstwie postawił Adrian Kowalówka, wykorzystując w 59. minucie grę w liczebnej przewadze.

W barwach Orlika Opole zadebiutował dzisiaj słowacki skrzydłowy Branislav Fabry, który na początku sezonu występował w Polonii Bytom.