| Tresc =
0-1 Miroslav Covilo 40 (głową)
0-2 Diabang Boubacar 64
0-3 Damian Dąbrowski 80
Sędziował Szymon Marciniak (Płock). Żółte kartki: Polczak, Budziński, Marciniak, Dąbrowski, Kapustka (Cracovia).
ZAWISZA: Sandomierski - Wójcicki, Micael, Maric, Ziajka - Mayeuski, Drygas (61 Świerczok) - Pawłowski (76 Kamiński), Mica, Alvarinho - Barisic.
CRACOVIA: Pilarz - Deleu, Sretenovic, Polczak, Marciniak - Covilo, Dąbrowski - Rakels, Budziński (89 Kapustka), Diabang (69 Zjawiński) - Jendrisek (90+2 Ortega).
Trener Zawiszy Mariusz Rumak zapowiedział przed meczem, że jego podopieczni będą od początku atakować wysoko. Tak rzeczywiście było, tyle że krakowianie umieli się przeciwstawić tej taktyce. Sami też grali agresywnie.
Gospodarze przeważali, jednak nie potrafili wypracować sytuacji bramkowych. Dwukrotnie strzelał Pawłowski, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć. Cracovia też próbowała atakować, lecz bez efektu. Goście oddali w I połowie jeden celny strzał, dopiero w 40. minucie, obejmując prowadzenie. Z wolnego z prawej strony boiska w pole karne dośrodkował Budziński, jak zwykle najwyżej wyskoczył Covilo i z 13-14 m głową uderzył piłkę, a ta po wysokim koźle wpadła do siatki tuż przy lewym słupku. Sandomierski nie zdążył z interwencją.
Miejscowi tuż przed przerwą mieli niezłą okazję, gdy z wolnego uderzał Alvarinho. Futbolówka po rykoszecie od muru mogła zmylić Pilarza, ale ten pewnie wybił ją na korner.
Jak się okazało, była to ostatnia szansa bydgoszczan w tym meczu! Na początku II połowy wprawdzie przycisnęli, lecz nie umieli dojść do czystej pozycji. Od mniej więcej 60. minuty dominowały już Pasy. Wkrótce było już 2-0 dla nich. Fatalny błąd popełnił Sandomierski. "Kiwnął" w polu karnym atakującego go Jendriska, po czym podał wprost do... Diabanga. Ten wbiegł w szesnastkę i ze stoickim spokojem uderzył z kilkunastu metrów do siatki.
W 73. minucie powinno być 3-0. Pilarz podał do Marciniaka, ten posłał prostopadłą piłkę do wychodzącego na wolne pole Zjawińskiego, który jednak przegrał pojedynek sam na sam z Sandomierskim. Minutę później z prawej stronę zacentrował Rakels, a Covilo główkował w poprzeczkę.
Goście dopięli swego w 80. minucie. Z ok. 20 m uderzył Dąbrowski, piłka odbiła się od obrońców, wróciła do zawodnika Cracovii, który ponowił strzał, tym razem z 14 m, pewnie pokonując golkipera Zawiszy.
Kolejną kontrę krakowian, w 82. minucie, wyprowadził Jendrisek. Dograł na prawo do Rakelsa, który mając przed sobą już tylko bramkarza, trafił w słupek. W 84. minucie kąśliwy strzał Budzińskiego odbił przed siebie Sandomierski, do dobitki pobiegł Jendrisek, ale wywalczył jedynie rzut rożny.
Cracovia wygrała w Bydgoszczy wysoko, 3-0, ale mogła wygrać jeszcze wyżej!

Mecze sezonu 2014/15

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2014-06-21 Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1  Ruch Chorzów 2014-06-28 Cracovia - Ruch Chorzów 3:0  BKS Stal Bielsko-Biała 2014-07-02 BKS Stal Bielsko-Biała - Cracovia 1:2  Rozwój Katowice 2014-07-02 Rozwój Katowice - Cracovia 1:2  Karpaty Lwów 2014-07-05 Cracovia - Karpaty Lwów 0:1  ROW Rybnik 2014-07-05 Energetyk ROW Rybnik - Cracovia 1:3  GKS Bełchatów 2014-07-08 GKS Bełchatów - Cracovia 2:1  Polonia Warszawa 2014-07-12 Cracovia - Polonia Warszawa 3:0  Górnik Zabrze 2014-07-21 Górnik Zabrze - Cracovia 2:0  Legia Warszawa 2014-07-26 Cracovia - Legia Warszawa 1:3  Jagiellonia Białystok 2014-08-01 Jagiellonia Białystok - Cracovia 2:1  Korona Kielce 2014-08-08 Cracovia - Korona Kielce 2:1  Śląsk Wrocław 2014-08-17 Śląsk Wrocław - Cracovia 0:0  Podbeskidzie Bielsko-Biała 2014-08-23 Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:3  Lech Poznań 2014-08-31 Lech Poznań - Cracovia 1:1  MKS Radymno 2014-09-07 MKS Radymno - Cracovia 1:7  Górnik Łęczna 2014-09-13 Cracovia - Górnik Łęczna 2:1  Piast Gliwice 2014-09-20 Piast Gliwice - Cracovia 4:2  Okocimski Brzesko 2014-09-24 Okocimski KS Brzesko - Cracovia 1:2  Wisła Kraków 2014-09-28 Cracovia - Wisła Kraków 1:0  Lechia Gdańsk 2014-10-04 Lechia Gdańsk - Cracovia 1:0  Beskid Andrychów 2014-10-11 Beskid Andrychów - Cracovia 1:4  Ruch Chorzów 2014-10-17 Cracovia - Ruch Chorzów 1:0  Pogoń Szczecin 2014-10-25 Pogoń Szczecin - Cracovia 2:1  Ostrovia Ostrów Wielkopolski 2014-10-29 Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Cracovia 1:2  Zawisza Bydgoszcz 2014-11-02 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 1:0  GKS Bełchatów 2014-11-08 GKS Bełchatów - Cracovia 1:1  Cracovia_herb 2014-11-13 Cracovia - Cracovia II 10:0  Górnik Zabrze 2014-11-24 Cracovia - Górnik Zabrze 1:2  Legia Warszawa 2014-12-01 Legia Warszawa - Cracovia 2:0  Jagiellonia Białystok 2014-12-06 Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:1  Korona Kielce 2014-12-12 Korona Kielce - Cracovia 1:2  Cracovia_herb 2015 Trening Noworoczny  Dolcan Ząbki 2015-01-11 Dolcan Ząbki - Cracovia 1:1  Jagiellonia Białystok 2015-01-14 Cracovia - Jagiellonia Białystok 2:1  Podbeskidzie Bielsko-Biała 2015-01-17 Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1  ASA Târgu Mureș 2015-01-26 Cracovia - ASA Târgu Mureș 0:1  SV Ried 2015-01-30 Cracovia - SV Ried 0:1  Slavia Praga 2015-02-02 Cracovia - Slavia Praga 0:1  GKS Tychy 2015-02-07 GKS Tychy - Cracovia 3:1  Śląsk Wrocław 2015-02-15 Cracovia - Śląsk Wrocław 1:1  Podbeskidzie Bielsko-Biała 2015-02-20 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 1:1  Lech Poznań 2015-02-27 Cracovia - Lech Poznań 0:0  Błękitni Stargard Szczeciński 2015-03-04 Błękitni Stargard Szczeciński - Cracovia 2:0  Górnik Łęczna 2015-03-09 Górnik Łęczna - Cracovia 2:1  Piast Gliwice 2015-03-13 Cracovia - Piast Gliwice 3:1  Błękitni Stargard Szczeciński 2015-03-17 Cracovia - Błękitni Stargard Szczeciński 0:2  Wisła Kraków 2015-03-21 Wisła Kraków - Cracovia 2:1  Cracovia_herb 2015-03-26 Cracovia - Cracovia II 6:0  Lechia Gdańsk 2015-04-04 Cracovia - Lechia Gdańsk 3:2  Ruch Chorzów 2015-04-10 Ruch Chorzów - Cracovia 3:0  Pogoń Szczecin 2015-04-18 Cracovia - Pogoń Szczecin 0:1  Zawisza Bydgoszcz 2015-04-24 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia 0:3  GKS Bełchatów 2015-04-29 Cracovia - GKS Bełchatów 3:1  GKS Bełchatów 2015-05-10 Cracovia - GKS Bełchatów 1:1  Górnik Łęczna 2015-05-16 Górnik Łęczna - Cracovia 0:3  Zawisza Bydgoszcz 2015-05-19 Cracovia - Zawisza Bydgoszcz 3:1  Korona Kielce 2015-05-22 Cracovia - Korona Kielce 1:1  Podbeskidzie Bielsko-Biała 2015-05-29 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 0:3  Ruch Chorzów 2015-06-02 Cracovia - Ruch Chorzów 1:0  Piast Gliwice 2015-06-05 Piast Gliwice - Cracovia 0:3